S obchodem jsem spokojená. Zboží dorazilo včas a splňuje mé očekávání. Doporučuji .

Dobře dodací lhůty

již 14 dní od objednávky a nic, zaplacena byla hned online a zatím jen přišel čtvrtý dotazník spokojenosti, ale objednaná samolepka zatím nikde....

dobrá práce

• úžasná šíře sortimentu
    • dodací lhůta

Žádáte o zpětnou vazbu ke kvalitě samolepek předtím, než obdržím objednávku. Když vám napíšu na e-mail, abych se zeptal na stav mé objednávky, odpovíte "Upozorňujeme, že výroba vlastních samolepek je nyní pozastavena.".
    Vím, že máte frontu, v klidu čekám na svou objednávku, ale vaše žádosti o zpětnou vazbu a reakce na mou objednávku jsou alarmující.
    Co je s mou objednávkou špatně?
    Přijde ke mně objednávka?

• Nepřehlednost
    • Nemají to co člověk čeká od slova samolepka

Chtěl sem samolepku. Vybral sem si samolepku. Samolepka dorazila, ale průhledná, takže funkci samolepky to vlastně nemá, pouze jakési ozdoby. Normální samolepky nemají a tato informace rozhodně není transparentní. Takže já vyhodil peníze a reklamovat to nemůžu, protože ta informace tam je, ale rozhodně špatně dohledatelná.

Jsem velice spokojený, naplnilo to mě představy. Vřele doporučuji

• Drahé

• Kvalita, rychlost

• Rychlé dodání, kvalitní fólie

• spolehlivost
    • kvalita

Jelikož mi bylo dnes napsáno, že je zásilka připravena k přepravě a doufám, že dorazí během zítřejšího dne. V tomto případě jsem moc spokojená.

Čekám již více jak týden na zboží a nic nepřichází. Hlavně ale že jsem ho zaplatil. To asi stačí. Mne ale ne

• samolepky ještě nedorazily a na email nikdo neodpověděl

Perfektní domluva, skvělý přístup, spolehlivost!

• Jsem velmi spokojen děkují.

• Pekna grafika, motivy
    • Spatna komunikace, stacilo by napsat predpokladany cas dodani. Napr 10 dni, 3 tydny apod. Informace, ze denne expeduji obrovske mnozstvi zakazek je sice pekna, ale nic nerikajici.

Pekna grafika, motivy. Dlouha doba expedice, coz se da pochopit, vse je na zakazku a nikoli skladem. Jen by stalo za to informovat zakaznika o minimalni dobe expedice napr 2-3 tydny apod

• po úhradě dlouhá doba dodání zboží

• Platba předem a zboží ještě týden nemám, prý moc objednávek v dnešní době ha ha...... hlavně že many jsou na účtu!!!