nepoznají co je 150a25cm

Katastrofální dodací termíny !!!

• Dlouhá doba dodání.

Reakce obchodu AUTOSAMOLEPKY.cz

Pane Hybášku, Vaše objednávka je z 5.3. a máte objednanou výrobu do 7-14 dnů. Mohl jste si objednat přednostní výrobu a už by jste měl samolepku dávno doma (stejně tak jako jiní zakazníci s přednostní výrobou), ale tu jste nevyužil, tak proto nerozumíme Vaší recenzi, kterou píšete 10.den po objednání.

• jak mohu dostat dříve dotazník (jste spokojen ....nakoupil by jste znovu) než zboží?

Reakce obchodu AUTOSAMOLEPKY.cz

Pane Šamane, máte naprostou pravdu, že je to naprosto nelogické. Pro vysvětlení: Je to z důvodu, že dotazníky posílá Heureka automaticky po 6-ti dnech od objednávky (počítá se nelogicky i víkend) a tuto lhůtu není možné změnit i když jsme se o to několikrát se vedením Heureky snažili, taková je bohužel realita.

Nemám zboží ani peníze....

Reakce obchodu AUTOSAMOLEPKY.cz

Dobrý den paní Chlopecká, Vaše objednávka je z 3.3. a máte objednanou výrobu do 7-14 dnů, tak proto nerozumíme Vaší recenzi, kterou píšete 10.den po objednání.

• Nechápu, proč mi od obchodu přišly už dvě žádosti o hodnocení, když zboží stále nedorazilo.
    • Opravdu zatím není za co chválit!!!

Reakce obchodu AUTOSAMOLEPKY.cz

Vysvětlení pro paní Kolibovou z Kozlovic: Je to z důvodu, že dotazníky posílá Heureka automaticky po 6-ti dnech od objednávky a tato doba nejde ovlivnit. V čase kdy jste psala tuto recenzi, jste už měla zprávu od nás, tak od pošty, že je zásilka na cestě k Vám !!!

• 21.12. jsem obdržela email,že je zásilka připravena k expedici. 7.1. bez reakce na email co je s naší zásilkou

• Nemůžu napsat zboží stále nemám
    • Žádná komunikace
    • Dlouhé dodání
    • Nedodržení doručení/vyrobení do 14 dnů

Objednávala jsem 26.11.2023 zaplaceno předem na účet. Dne 3.12.2023 mi přišel e-mail ,že objednávku připravují k expedici. Další e-mail 10.12.2023 ,že byla objednávka expedována.
    Dnes ještě žádné informace od dopravce a na e-maily neodepisují. Jsem velmi zklamaná. Za chvíli to bude měsíc a objednávka nikde.. Doufám , že dorazí nebo se aspoň firma vyjádří ,když na e-maily nereagují.

Zaplaceno a nemám nic!

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Dlouhé dodací lhůty

Nemohu napsat recenzi.Zboží stále nemám.

• Evidentně lživá reklama na ryze česky výrobek

• Zboží stále nedorazilo a komunikace obchodu žádná

Obchod poslal jiné polepy,než bylo objednáno.Bohužel,ani po reklamaci nemíní reagovat. Evidentně to mají na háku. Nedoporučuji ,ani omylem...

již 14 dní od objednávky a nic, zaplacena byla hned online a zatím jen přišel čtvrtý dotazník spokojenosti, ale objednaná samolepka zatím nikde....

• úžasná šíře sortimentu
    • dodací lhůta

Žádáte o zpětnou vazbu ke kvalitě samolepek předtím, než obdržím objednávku. Když vám napíšu na e-mail, abych se zeptal na stav mé objednávky, odpovíte "Upozorňujeme, že výroba vlastních samolepek je nyní pozastavena.".
    Vím, že máte frontu, v klidu čekám na svou objednávku, ale vaše žádosti o zpětnou vazbu a reakce na mou objednávku jsou alarmující.
    Co je s mou objednávkou špatně?
    Přijde ke mně objednávka?

• Nepřehlednost
    • Nemají to co člověk čeká od slova samolepka

Chtěl sem samolepku. Vybral sem si samolepku. Samolepka dorazila, ale průhledná, takže funkci samolepky to vlastně nemá, pouze jakési ozdoby. Normální samolepky nemají a tato informace rozhodně není transparentní. Takže já vyhodil peníze a reklamovat to nemůžu, protože ta informace tam je, ale rozhodně špatně dohledatelná.

• Drahé

Čekám již více jak týden na zboží a nic nepřichází. Hlavně ale že jsem ho zaplatil. To asi stačí. Mne ale ne