• Úplně bezproblémový nákup.

• Ochota,příjemné jednání, rychlé doručení

• obchod asi v pohodě

bohužel opět doručeno přes Balíkovnu do jiné prodejny. Z kapacitních důvodů, ale tak to dříve třeba Zásilkovna hned zablokovala možnost to tam nechat postat.
    Zboží absolutně nedoporučuji. Materiál jako s papíru, při nasazování jedna poklice hned praskla. Tak sotva na jedno použití

Vcas a v poradku

• V objednávke bol úplne iný produkt ktorý mi dorazil .veľmi zle.

Dobrý den pane Dupkalo,
    objednávka Vám byla doručena již 14.12. Proč jste nás tedy za celou dobu nekontaktoval, že je s objednávkou něco špatně? Heureka.cz to zde s Vámi jistě nevyřeší.

Top Grade s.r.o.

• nemám fakturu za zboží, špatně výběr a platba doručení

Dobrý den pane Kašpare,
    faktury přes Heureku nezasíláme, nýbrž chodí automaticky do Vašeho emailu (po ověření byla faktura odeslána dne 10.12.), pokud jste ji tam nenašel tak nás stačilo kontaktovat a my bychom Vám ji rádi znovu zaslali. K době doručení, kterou uvádíte týden, je nepravdivá. Objednávka ze dne 7.12. 13:53 hod byla odeslána ihned druhý den od doručení tj. 8.12. v pátek a v pondělí 11.12. byla připravena k vyzvednutí. Příště si lépé zkontrolujte informace, než zde budete veřejně šířit lži. A pokud jste byl tak nespokojený s výběrem apod., mohl jste jít rovnou nakupovat do jiného obchodu, protože o takové zákazníky nikdo nestojí.

Top Grade s.r.o.

• Velmi rychlé odeslání
    • skvěle zabaleno

• Ceny

Vse super

• Rychlé dodání, krásně zabaleno.

Doporučuji, vše v pořádku.

• rychlost spolehlivost

Rychlé dodání objednaného zboží..

Spokojenost

• Péče o zákazníky

Perfektní komunikace, expedováno zboží ihned po objednání, bohužel Česká pošta opět nezklamala. Zboží bylo načteno ale nevloženo do přepravy. Po urgenci obchodu tento doručil zboží ihned náhradním způsobem.

• Poklice nejdou nasadit

Vážený pane Cendelíne,
    pokud Vám nejdou nasadit poklice prohlídněte si prosím znovu návod na úpravu průměru upevňovacího drátu, který je přímo na našem webu.
    Příště prosím nejdříve zavolejte nebo napište než si budete stěžovat.
    Děkuji

• rychlé a seriózní jednání

• Rychlé dodání, dobré ceny.

• Rychle doruceni
    • Dobre ceny
    • Levná doprava
    • Zboží pěkně zabaleno
    • Chtěl jsem dva výrobce čističu na brzdy - Cartechnic a Carfit. Dorucili obojí Carfit

Reakce obchodu Autorohože.cz

bohužel nechápeme Vaše negativní hodnocení, protože jak je uvedeno u produktu Cartechnic, tak byl zrušen a nahrazen produktem Carfit.