• Vše

Ač nerad píšu negativní hodnocení, bohužel, obchod nic neposlal ani nenapsal....

obchod k ničemu ,bez reakce-nedodáno-neodpovězeno-dál od nich určitě dál!!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Autorádia-Hifi

po zjištění, že zásilka nebyla doručena - přepravce ji ztratil - byla odeslána zásilka znovu a úspěšně doručena.

Subwoofer který mi došel, nebyl pořádně udělaný, při zapojení dost vydával rezonace, při sundání reproduktoru jsem zjistil že vevnitř chybí dost mistama lepidlo, vůbec

Zboží jsem dostal a po montáži odrušovače vydržel 10 minut poté se z něj zakouřilo a bylo po něm. Čekal jsem kvalitnější výrobek.

Reakce obchodu Autorádia-Hifi

Na daný produkt ja záruka 2 roky. Jestliže byl správně zapojen, lze ji uplatnit v eshopu. Tyto komponenty pouze přeprodávám, nikoli nevyrábím.
    S pozdravem Jan Menčík

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• O ziadnych neviem
    • Neobchoduje

Nefunkcny

• Prodejna v centru Prahy
    • Neaktuální nabídku.

Zboží ,které jsem objednal měli ve dvou kusech.Druhý den volali, že zboží už doprodali.Domluvili jsme se, že se v danou hodinu zastavím v prodejně a vybereme jiný produkt.V předem domluveném čase byla prodejna zamčena.Po cca 10 minutovém čekání a marném volání na zákaznickou linku jsem to vzdal.Po hodině volal prodejce, že montoval něco mimo provozovnu.Sice se omluvil, ale ani náznakem nenavrhl nějakou kompenzaci.
    Stejné zboží jsem si objednal nakonec za stejnou cenu jinde.

Reakce obchodu Autorádia-Hifi

montoval jsem autorádio do vozu před prodejnou, ale neviděl jsem vás. Poté jsem vám telefonoval a jako kompenzaci jsem vám nabídl slevu na dražší model reproduktorů. Říkal jste že si to rozmyslíte a popřípadě se ozvete, ale již jste nevolal. Ještě jednou se omlouvám za vzniklou situaci.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.