5l oleje v plastovém kanystru, který měl poškozený uzávěr, jako by do toho nalil někdo něco jiného. Už zde nenakoupím

• rychlé vyřízení objednávky
    • doručené zboží neodpovídalo (správnému) zobrazení v e-shopu
    • popis zboží neodpovídá skutečnosti (díl NELZE použít pro všechny uvedené typy aut)

KOUPIL JSEM ŽÁROVKU PRO DENNÍ SVÍCENÍ(cena i s dopravou cca 500),BOHUŽEL VYDRŽELA JEN TÝDEN(druhá žárovka zakoupená v jiném obchodě svítí už víc jak týden,takže problém v autě není,pravděpodobně vadný kus),REKLAMACI JSEM ANI NEZAHÁJIL,JELIKOŽ PO PŘEČTENÍ PODMÍNEK,JSEM NAZNAL,ZE BY TO BYLA ZCELA ZBYTEČNĚ ZAPLACENÁ POŠTA,KOMUNIKACE MINIMÁLNÍ.NEDOPORUČUJI.

Výfuk dorazil perfektně zabalen ale u vnitř poškozený takovým způsobem že si toho obchodník musel všimnout.

• Zapalovací kabely se nehodily pro mé vozidlo.

• Katastrofa !

Katastrofa !

• Výsoké náklady na přepravu, při konzultaci velmi sprostý prodejce !

Nedoporučáji, ani po platbě nebylo zboží zaslano !

• Nespolehlivost

špatná komunikace velmi vysoké náklady na přepravu a klamavý web e-shop

Zboží bylo vyfakturováno podle objednávky, ale v balení nebylo kompletní. Vzhledem k ceně nedodaného zboží cca 45Kč jsem nic nereklamoval.

• nevim
    • ani oznameni ano probehlo v poradku objednavka tyden cekam tak jsem koupil jinde ale vracet nebudu aby prisel o dopravu

Reakce obchodu autopotřeby-pm

zboží bylo objednáno 16.06-2012 - 21:43:30 (sobota), potvrzení o zaslání objedvávky bylo odesláno 18.06-2012 - 09:24:25 (pondělí), zboží doručeno 19.06.2012 - 16:22:00 (úterý). Prosím opravte mne, pokud to není pravda. Je možné, že potvrzení objednávky mohlo být vyhodnoceno jako Spam a nebylo doručeno.
    Milan Poláček.