• Nízké ceny
    • Zřejmě nepravdivé údaje o skladové dostupnosti zboží

Objednávka byla zrušena ze strany obchodu z důvodu nedostupnosti zboží ačkoliv bylo inzerované jako skladem ještě půl dne po tom co jsem objednal.

Nabízené zboží nemají skladem a nikdo se ani neobtěžuje s informací, že zboží patrně nebude dodáno. Po týdnu a dotazu, kdy bude zboží dodáno, mi z důvodu nedostupnosti nabídli jiný produkt než jsem chtěl, který ale není kompatibilní s mým systémem. Pokud bych jel třeba na dovolenou a spoléhal na doručení, dost by to zkomplikovalo situaci.
    Tento obchod už ne.

• Kdybych si tam sám nezavolal, nemám žádné informace

Nosič nebyl na skladě. Lhůta dodání velice dlouhá.

Reakce obchodu Autonosice-Autoboxy.cz

Velice mě mrzí vaše negativní recenze, zvláště když u zboží byla uvedena dostupnost "není skladem" a to jsem vám po vytvoření objednávky volal i s tím, že bohužel v danou chvíli jsem neměl žádnou informaci o dostupnosti.

• všechno

Komunikace s asi majitelem stojí za starou bačkoru, slibuje, ale nekoná.

- nulova komunikace (zadne potvrzeni o objednavce, zadne info o tom, ze tovar nemaji skladem i kdyz na webu v case me objednavky skladem byl)
    - po dvou dnech od objednavky a po mem telefonickem dotazu mi bylo vysvetleno, ze tovar nemaji skladem a ze mi ho poslou za dva mesice az ho naskladni :-(

• Stav skladových zásob neodpovídá skutečnosti.

Po objednání mě nikdo nekontaktoval, že zboží není a nebude. Po telefonickém dotazu informace, že zboží je již vyprodané.

• Objednávka proběhla 15.5.2020 a do dnešního dnejsem neobdržel, kromě tedy potvrzení objednávky, žádnou zprávu o termínu dodání

Reakce obchodu Autonosice-Autoboxy.cz

Velice se omlouvám za zdržení vaší objednávky. Bohužel došlo k chybě s expedicí na naší straně, ale dnes budeme vaši objednávku expedovat.
    Děkuji za pochopení.
    S pozdravem,
    Jan Matras
    Autonosice-Autoboxy.cz

• neaktuální nabídka zboží

Obchod jsem si vybral na základě informace, že mají zboží skladem. Bohužel po několika dnech obchod volal, že zboží nemají a objednávku tedy ruší.

6.6.19 jsem si objednal a zaplatil zboží - střešní box, který jsem potřeboval na dovolenou. Mame po dovolené, ani zboží, ani informaci o něm zatím nemáme.

Nemají zboží skladem a neví kdy ho budou mít...

• 2 dny pred datem vyzvednuti mi přišel mail, že objednavka je zrušena, protože všechny nosiče jsou již rezervované. I přesto, že jsem si svoji objednávku několik dní před tím telefonicky potvrzovala.

Ani po měsíci a 20 dnech se nikdo neozval

• Webová stránka pro objednání zápůjčky autoboxu budí dojem rezervačního systému - umožní výběr termínu, ve kterém zvolený autobox není k dispozici. Do spuštění rezervačního systému půjčovny nutno řešit po telefonu.

• nedodaný dárek

Dárek který má být součástí dodávky nedodán,obchod na to nereaguje a nekomunikuje,prostě když ptáčka chytají pěkně mu zpívají

• Nekomunikují, doposavad se nikdo neozval

Tento obchod asi nefunguje, neboť se mi doposavad nikdo neozval. Nakonec jsem sehnal koš jinde, kde mi ho zaslali do dvou dnů. V tomto eshopu ani po měsíci žádná odpověď.

• doprava zdarma
    • dárek k zakoupenému předmětu
    • vystavené zboží s popisem produktu neodpovídalo zboží, které přišlo. Při komunikaci, že se jedná o jiné zboží než deklarují, byla suchá odpověď, že chyba tisku.
    • Slibovaný dárek ke zboží jsem neobdržela, prý došlo zboží :) tak ho nemají nabízet nebo nabídnout kompenzaci.

Před nákupem si ověřit zda se jedná o nabízené zboží o které máte zájem. Já už niksy více.

Reakce obchodu Autonosice-Autoboxy.cz

Za chybný popis v detailu produktu se vám ještě jednou omlouváme, ale hned po vaší avizaci jsme chybu opravili. Po delší konverzaci, kde jsme vám vše vysvětlili a proč avizovaný produkt není dostupný(výrobce stáhl z trhu) jste se rozhodla si nosič ponechat a na dárku jsme se domluvili, že vám ho do pošleme, jakmile budou skladem. To se také stalo.

Vždy se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc, aby byl vždy spokojený, tedy doufám, že nakonec i tento nosič bude dlouho a kvalitně sloužit.

Za Autonosice-Autoboxy.cz
    Jan Matras

• Zavádějící informace ohledně dostupnosti zboží

Reakce obchodu Autonosice-Autoboxy.cz

omlouváme se za milné info ohledně skladovosti, ale zboží bylo vyprodáno v daný den a informace o dostupnosti se projevila po delší době po změně. Ohledně nedostupnosti jsem vám hned psal a nabídl adekvántí náhradu.
    Děkujeme za pochopení.
    Matras