• Skvělá komunikace obchodu.
    • Poradili mě ochotně s výběrem.
    • Kupoval jsem gumovou vanu, v nabídce měli 3 výrobce. Objednal jsem si to na pobočku v Praze a pak jsem si mohl vybrat co nejvíc vyhovující.

Skvělý eshop v kombinaci s kamennou prodejnou. Poradili mi jak po telefonu s výběrem, tak i na prodejně. Zatím nejlepší zkušenost s nákupem. Lépe to snad už nejde.

• Koberečky do auta perfektně sedí
    • Nikde jinde jsem koberečky na moje auto nesehnal
    • Komunikace s firmou bezvadná
    • Navíc dárek - propiska a parkovací hodiny
    • Určitě všem doporučuji - perfektní služba
    • Trochu delší čekání - asi 12 dní, ale chápu, že se vyrábí na objednávku

Nebyl jsem si jistý, jestli se to povede, protože koberečky na Suzuki S-Cross rok výroby 2022 nikde nebyly k dostání. Ale firma Hotárek fakt pozitivně překvapila. Koberečky perfektně sedí, ještě si se mnou po telefonu upřesnili barvu a vše klaplo perfektně. I cenově byla zakázka velmi zajímavá. Všem doporučuji.

• Dobrý obchod jsem spokojen.

Rychlé jednání

Rychlost dodání, kvalita zboží.

Oceňuji rychlé vyřízení objednávky a kvalitu výrobku.

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Jsme rádi, že dokážete docenit rychlost našeho e-shopu i kvalitu námi distribuovaného zboží. Děkujeme za parádní doporučení i za váš nákup samotný.

Tom AH

• Rychlé vyřízení objednávky a kvalitní produkt

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Skvěle! Jsme rádi, že se vše podařilo vyřídit a k vaší spokojeností. Děkujeme za skvělé doporučení i za váš nákup samotný.

Rychlost

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Rychlost expedice je naší silnou stránkou, na balírně je to totiž samý sportovec. Děkujeme za skvělé doporučení i za váš nákup samotný.

Doporučuje kvalitní zboží.

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Výborně! Jsme rádi, že se vše podařilo rychle a včas. Děkujeme za skvělé doporučení i za váš nákup samotný.

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Skvěle! Jsme rádi, že se vše povedlo v patřičné rychlosti a za dobrou cenu. Děkujeme za skvělé doporučení i za váš nákup samotný.

Velká spokojenost..

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Výborně! Jsme rádi, že se vše povedlo k vaší velké spokojenosti. Děkujeme za skvělé doporučení i za váš nákup samotný.

rychlé dodání

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Není divu! Naše expedice je rychlejší než Jakub Flek na puku. Děkujeme za skvělé doporučení i za váš nákup samotný.

• Rychlost zaslání zboží
    • komunikace

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Expedice zboží je naší silnou stránkou a není divu, na balírně je to totiž samý sportovec! Děkujeme za skvělé doporučení i za váš nákup samotný.

• Rychlost vyřízení, slušné ceny

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Skvěle! Jsme rádi, že se vše podařilo rychle a za slušné ceny. Děkujeme za skvělé doporučení i za váš nákup samotný.

• Výborná komunikace.

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Komunikace je důležitým aspektem našeho odvětví, takže ji nepodceňujeme. Děkujeme za skvělé doporučení i za váš nákup samotný.

Tom AH

• Precizní a rychlé dodání.

Děkuji za dárek je to milé překvapení.

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Jsme rádi, že jste spokojeni se službami Auto Hotárek. Děkujeme za parádní doporučení i za váš nákup samotný.

Tom AH

Vše v pohodě, připravené zboží.

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Jsme rádi, že se vše povedlo a bylo jak říkáte "v pohodě. Děkujeme za zpětnou vazbu i za váš nákup samotný.

Tom AH

Kvalitní zboží, rychlé vyřízení objednávky.
    Naprostá spokojenost.

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Skvěle! Jsme rádi, že se nám vše podařilo vyřídit rychle a kvalitně k vaší spokojenosti. Děkujeme za skvělé doporučení i za váš nákup samotný.

Rychlost,komunikace

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Komunikace je velmi důležitým prvkem v našem obchodním odvětví, takže ji nemůžeme podceňovat. Děkujeme za skvělé doporučení i za váš nákup samotný.

• dobrá cena
    • žádná není

Jen tak dál.

Reakce obchodu AUTO HOTAREK

Skvěle! Jsme rádi, že se vše podařilo rychle a za dobrou cenu. Děkujeme za vaši zpětnou vazbu i za váš nákup samotný.