• Velky vyber
    • Uz tyden mi nejsou schopni odpovedet na email a nepredpokladam, ze nekdy odpovi
    • Diky chovani k zakaznik uz u nich nenakoupim

• Nabízí produkty že má skladem a ani je není schpen zajistit

Bič a pryč

• Nepravdivé údaje v popisu zboží

Zakoupil jsem v tomto obchodě kameru do auta
    FULL HD kamera pro VW/Škoda/WI-FI dvr7VW02. Ačkoliv automobil Škoda Yeti splnilo veškeré podmínky potřebné k instalaci není možné ji na zrcátko umístit. V autorizovaném servisu, kde jsem auto kupoval mi technik ukázal, jak jde ka meru nainstalovat do VW Passat a jak naopak nejde do Škoda Yeti. Shodou okolností se mi podařilo kameru prodat majiteli VW, takže jsem ušetřen problémům při vracení.

• komunikace

Reakce obchodu AUTOHIFI ELcar

Děkujeme za recenzi.
    Komunikovat s námi je možné telefonicky, emailem nebo chatem přímo na našich stránkách.
    Ve Vašem případě jsme byli v kontaktu telefonicky a mailem.
    Snažíme se ke každe objednávce přistupovat individuálně a se ze zákazníky komunikovat jak se dá tak, aby byli spokojeni a vše běželo hladce. Storna nejsou naším podnikatelským záměrem...:)

• Nabízí nefunkční LED žárovky a neuvádí k nim dostatečně všechny potřebné parametry. Žárovky se buď rozlomily nebo se z nich zakouřilo. Výsledek = vyhozené peníze.

Nabízí široký sortiment za slušnou cenu. Někdy si však zákazník kupuje zajíce v pytli.

Reakce obchodu AUTOHIFI ELcar

Děkujeme Vám za hodnocení ikdyž ne zcela pozitivní.
    LED žárovky jsou vyráběny téměř výhradně v Asii a jedná se tedy o velmi levné zboží. Jejich kvalita je více než slušná a reklamací evidujeme jen mizivé procento.
    Pokud se však i tak stane, že narazíte na vadný kus, stále máte možnost vrácení zboží či uplatnění reklamace. Rádi Vám vyhovíme i výměnou za jiný vhodnější typ.