• Těžká čina
  • Nejste schopni dodat nabízené zboží,

• Nabízí zboží skladem, které nemá.

Za mně, ne.

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

V naši nabídce se zobrazuje, zda je zboží skladem nebo ne.Pokud zboží není skladem a zákazník si ho přesto objedná, tak bohužel nemůžeme uspokojit jeho poptávku.

• Nekomunikuje se zákazníkem.

Jse nespokojen.

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Mrzí nás Vaše nespokojenost, ale muselo dojít k nějakému pochybení. Pro zákazníky jsme jak na telefonu tak odpovídáme na emaily.Proto se Vám velmi omlouváme.

• Žiadne
    • Neviem

Zrušili mi objednávku, vraj na slovač nedodávajú, tak storno, keď som im napísal, neunúvali sa ani odpovedať....

• přehlednost, rychlost dodání
    • žádé jsem zatím nenašel

vynikající

• Levne zboži.
    • Nekvalitni levne zboži ktery jsou poškrabane už z vyroby anebo hned pres prvni použivani se neco zlomi.

Opatrne si vybrat a radši si priplatit!!!

• Nevím. Obchodoval jsem poprvé.
    • Jako každý internetový obchod. Zboží si nemohu "osahat".

Globálně se vždy vyhnu internetovým obchodům. Mám nedobré zkušenosti s kvalitou zboží.

• rád bych obdržel zboží, které si objednám

Ihned po předání kontrolujte obsah

• bylo to nejjednodušší

• .
    • -

Dobrý den pane Johys,
    pokud mi sdělíte, s čím jste u nás nespokojen, velmi rád se tím budu zabývat, abychom mohli zjednat nápravu.

Na spokojenosti našich zákazníků si dáváme záležet. Potěší nás, když nám dáte možnost vylepšit možné nedostatky tím, že nám sdělíte, co vám u nás vadí.

Děkuji

• nespolehlivost

nedoporučuji

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Dobrý den (zákazník se nepředstavil, psal jako anonym),
    zákazníkům vždy potvrdíme přijetí každé objednávky, u každého produktu je uvedeno, zda je zboží skladem a kdy bude zákazníkovi doručeno.

Změní-li se stav objednávky (expedujeme, storno, čeká na zboží od dodavatele), popř. změní-li se termín dodání, zákazníka vždy informujeme emailem, popř. i telefonicky.

O nespolehlivosti našeho eshopu nevíme a rád uvítám informaci o konkrétním případu nespolehlivosti na svém osobním mailu, [email protected]. Bez těchto informací o případné nespokojenosti nejsme chopni chyby odhlalit a ani následně opravit.

Děkuji za pochopení

Tak jsem si obědnával 14.2 2012 tři samolepky na auto.Za 730kč. Číslo objednávky bylo 126128 a mám jen jednu.Kod:1/10235 BLACK POWER.Takže spokojen jo,ale i ne.

• Teprve na zboží jsem se dočetla, že není schváleno pro pozemní komunikace v České republice? Jak je možné, že je tedy v prodeji? NebylO schváleno z nějakého důvodu?

Obchod nabízí zboží, které není schválené pro použití v České republice.

• objednal jsem podložky do wolsvagnu a nepasovaly

kupování po internetu je výhoda
    - nedoporučím. chtěl jsem originál do wolsvagnu