Byl jsem celkově spokojený. Co jsem si objednal to přišlo.

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se, že i nadále budete našim spokojeným zákazníkem.

• Při menším problému který nastal se zbožím, jsem vše vykomunikoval s majitelkou obchodu. Některé zboží jsem vracel, vrácené peníze došli obratem.
    • Některé zboží je méně kvalitní. Mohli by si více dávat záležet na balení zásilky (jedno zboží bylo trochu poničené)

Obchod celkově doporučuji. Co je důležité, že při řešení problémů, které nastaly, se vše vyřešilo ke spokojenosti zákazníka a peníze byli obratem vráceny.

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Bohužel se může stát, že neopatrnou manipulaci se zásilkami může dojít k poškození zboží.Toto se vždy snažíme vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Velmi se Vám tímto omlouváme a děkujeme za Váš nákup.

• pohodlí

ok

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit, že i budoucnu budete nakupovat u nás.

• Obchod neměl samolepky dle objednání, pracovníci mne na tuto skutečnost upozornili a nabídli mi jinou variantu, kterou jsem odmítla a odebrala pouze potahy.

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Dobrý den, sortiment v samolepkách je velmi široký a proto bohužel nejsou všechny vždy skladem. Pokud si toho zákazník nevšimne, samozřejmě je naši povinnosti na to upozornit.Velmi Vám děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit, že příště si u nás vyberete.

spokojenost

velmi dobrý

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme rádi, pokud i v budoucnu zůstanete našim zákazníkem.

• Balík dorazil vpořádku, ale byl nekvalitně zabalený. Lepící páska neslepila obě poloviny balíku. Dalo by se z něj zboží vytáhnout.

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Bohužel někdy jsou lepicí pásky velmi nekvalitní a pak se může stát, že se odlepí. Velmi se Vám tímto omlouváme a přesto doufáme, že i nadále zůstanete našim zákazníkem.

• Dobrá cena, široký výběr.
    • Žádné zásadní nedostatky.

Bezproblémový nákup.

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se, že i nadále budete nakupovat od nás.

• - vadilo mi, že obchod si nastavil minimálni sazbu (200 kč) pro objednání, aby to došlo pplkou ( poštou)

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Děkujeme za Vaše hodnocení a přesto doufáme, že i nadále zůstanete našim zákazníkem.

• 1) rychlé vyřízení
    • 2) skvělé doručení, dodání až domů
    • 3) dodání po domluvě s PPL, perfektní i časově

doporučuji i ostatním, ušetření běhání po obchodech, rychlost dodání

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Děkujeme za Vaše hodnocení a věříme, že i nadále zůstanete našim spokojeným zákazníkem.

• Nekomunikuje se zákazníkem.

Jse nespokojen.

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Mrzí nás Vaše nespokojenost, ale muselo dojít k nějakému pochybení. Pro zákazníky jsme jak na telefonu tak odpovídáme na emaily.Proto se Vám velmi omlouváme.

• Komunikacia a poradenstvo
    • Neviem,co som potreboval som nasiel.

Oplati sa.

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Děkujeme za Vaše hodnocení a těšíme se, že i nadále budete našim zákazníkem.

• Objednání z pohodlí domova

zboží vybráno náhodně,oceňuji rychlost a perfektní doručení v předvánočním shonu, doporučuji všem nakupujícím zájemcům

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme rádi, pokud i nadále zůstanete našim zákazníkem.

• Rychlé spracování a dodání+ okamžitá komunikace se zákazníkem.
    • Jen kontrola zabaleného zboží je li kompletní než se odešle dál!Zavařené v plastu - poškození nebo chybějící díl/ u mě diodová baterka do aut - chybí uzávěr na baterie !!!!

Jinak spokojenost.

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení a je nám líto, že jste měl v zásilce poškozenou součástku. Stačilo nás kontaktovat a určitě bychom sjednali nápravu.S pozdravem váš e-shop s autodoplňky

• -
    • -

S nákupem zboží jsem byl velmi spokojený :)

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Děkujeme za Vaše vyjádření.

• Rychlost, velký sortiment doplňků, perfektní komunikace

Doporučuji!P.S. Do balíčku mi ke zboží dali ještě osvěžovač vzduchu do automobilu - maličkost - ale velmi mne to potěšilo.Díky

Reakce obchodu Autodoplňky Shop

Děkujeme za vaše vyjádření.

profesionální přístup prodejce, perfektní komunikace, spolehlivost, mohu jen doporučit!!!!!!

Děkujeme

• Slušná cena vstřícnost.
    • Žádné nevím.

Doporučuji,bez problémů.

Velmi rychle jsem našla, co jsem hledala a realizace byla bez problémů.

• Celkem slušné ceny.
    • Chtěl jsem vyzkošet i jiný obchod jak funguje.

Já osobně bych tento obchod doporučil ale to je na každém jak se rozhodne.