• Špatně zabaleno, oba blatníky poškozeny

Oba blatníky mají ohnuté špičky pod světlometem. V krabici umístěny zcela volně.

• Nebol to original diel

Na tomto zboží jsou nejdůležitější jeho dvě pacičky které drží tento díl na svém místě,ale když tam nejsou.(jenom nějaký ohlodaný zbytek)Je to nějaká 20 Jakost z ČÍNY.NEPOUŽITELNÉ!!!!!!!!

Koupil jsem zde zadní světlo na Fabii 2.
    Výslovně jsem psal, že chci pravé zadní /strana spolujezdce/ a přišlo mi levé.
    Byl jsem tak nazlobený, že jsem poslal světlo zpět a nechal si vyplatit peníze /děkuji za okamžitou platbu/.
    Koupil jsem jinde kde vědí co je pravá a levá strana. Tady nakupovat již nebudu. Možná mám smůlu, ale stalo se.

• Přišlo něco jineho

Reakce obchodu Autodíly Štancl

objednal jste si znak 1U0853621C, ten Vám byl dodán, tudíž Vám nemohlo přijít něco jiného. Poté jste zjistil, že chcete jiný znak - stříbrný. Tak jsme Vám ho výměnnou zásilkou zaslali.
    U naší firmy nedošlo v žádném případě k pochybení.
    Hezký den,

Tým Autodíly Štancl

Zvolila jsem možnost platby převodem , protože jiná možnost zvolit nešla. Je to týden a stále nedorazily ani platební údaje.

Reakce obchodu Autodíly Štancl

doporučuji se podívat do Spamu, email s platebními údaji Vám byl odeslán dne 29.9. v 8:01. Dnes, tj. 5. 10. jsme vám ho odeslali znovu.

Prosím pokud nedorazí ani tento email, můžete nás kontaktovat na emailu [email protected].
    Tým Autodíly Štancl

Žádné

• Nekvalitní zboží- misky zadních tlumičů jako papírové

Reakce obchodu Autodíly Štancl

opravný díl zadního podběhu má stejnou sílu plechu jako míval originální podběh. Za posledních 5 let jsme prodali přes 100 sad a žádný problém zákazníci neměli. Tento opravný díl na Felicie vyrábí pouze jeden dodavatel.

Pokud nejste spokojen, zboží můžete v zákonné lhůtě 14 dnů vrátit.

S pozdravem Autodíly Štancl

Jeden z podbehu prisel polamany, zabaleno v papirovy krabici velmi ledabile, mohli to omotat streckou a bublinkovou folii. Vyrazny rozdil v materialech danych dilu..predni podbehy pevny, silny,pruzny plast, zadni podbehy krehky, tenoucky plast. Jeste uvidime jak se postavi k tomu rozbitemu dilu

Reakce obchodu Autodíly Štancl

podběhy nebyly zabaleny ledabyle. Na každé zásilce si dáváme záležet, aby byla důkladně zabalena. Bohužel neovlivníme, jak se k zásilkám kurýři chovají. Pokud je díl poškozený, stačí zaslat fotografii do emailu, popřípadě zavolat a vždy díl měníme za nový.

Přední podběhy (pevné) vyrábí Čína, zadní podběhy se vyrábí pouze v Polsku - jiná možnost není.

Hezký den

Autodíly Štancl

• Obchod pošle něco jiného, než má nabídku na e-shopu a co jsme si objednal.

Dorazil mi poškrábaný nárazník zabalený pouze v bublinkobé fólii.

• Zbozi inzerovano jako originalni cesky autodil, na miste zjisteno ze se jedna o cinsky výrobek

Na webu uvádí original cesky autodil, v realu cina !

• Obchod zboží nedodal a nekomunikuje

• Nevim ale asi bylo vadné jeden uhlík se při montování zlomil,tak musím sehnat nový

• objednal jsem levou a pravou krytku. Jedna dorazila lesklá černá a druhá šedá matná. Čekal bych, že dorazí ze stejnou povrchovou úpravou.

Při vrácení zboží obchod nevrátí vám poštovné. Tím pádem musíte zaplatit za doručení i za vrácení taký

Reakce obchodu Autodíly Štancl

Dobrý den , pán si objedná náhon na Felicii za 188,- , prohlídne a vrátí zpět. Tím pádem zaplatí dopravné tam i zpět.
    Dopravné vracíme pouze v případě naší chyby což není zcela určitě tento případ.
    Zdeněk Štancl majitel firmy

Zakoupeny dil byl sice zlevnen ale nefugoval, u termostatu jsou s tim spojeny znacne naklady a vymenu, jednalo se o originalni dil.

• výrobek nesedí s pro moje auto i když to bylo objednaný podle VIN

Reakce obchodu Autodíly Štancl

Dobrý den , díl podle VIN v 99% souhlasí.
    Pokud nastane situace že díl nepasuje (nefunguje) je třeba dále komunikovat.
    Vždy se snažíme problém vyřešit .
    Štancl Zdeněk majitel firmy

• Díly přišly promáčklé, všechny úchyty ohlé a za celé díly jakoby "poprskané " zakladovkou samí pucek za mě už nikdy..

Reakce obchodu Autodíly Štancl

Dobrý den , problém se týká blatníku na Felicii v barvě.
    Barva je pouze přepravní , před montáží se musí odstranit (omýt tech.benzinem).
    Držáčky cca 1 cm jiné tam nejsou se nastavují až při napasování blatníku na auto.
    Pokud díl přijde poškozený informuji prodejce stačí foto a zasíláme nový díl.
    Blatníky balíme do speciálních krabic abychom předešli jejich poškození , ale
    stát se to může , žádnou fotku s poškozením jsem neviděl.
    Věřím tomu že mechanik s díly neměl žádný problém.
    Pěkný den
    Štancl Zdeněk majitel firmy

Po 10 dnech zboží stále nedorazilo.