Rychlost

Obchod zrušil objednávku po telefonické dohodě,požadované zboží se již nedá sehnat.

Spokojenost

• vyzkouším nový olej sned bude dobry takže recenze později ,našel jsem v časopisu tak proto mé rozhodnutí
    • zatím nic

našel jsem na internetu ,proto padla má volba na tento olej...

• dobrý obchod

Dobrá komunikace s obchodem, spolehlivý prodejce

Perfektní nabídka doručovací služby

• rychlost, výběr

Zboží bylo doručeno obratem následující den, takže milé překvapení a maximální spokojenost. Navíc Sonax koncentrát do ostřikovačů s vůní jablko pravděpodobně zmizel z trhu, s touto vůní není dlouhodobě vůbec nikde, Toto byl jediný obchod, který měl ještě 2ks skladem, takže spokojenější už ani být nemohu.

přehledný E-shop, rychlé doručení... spokojenost

• Kvalitní zboží, rychlost dodání, komunikace se zákazníkem

• Ochota
    • Pro mě trochu daleko.

Co se týká eshopu tak spokojenost, protože byli schopni pružně a perfektně reagovat na moji změnu objednávky, kdy jsem chtěl ještě nějaké zboží doobjednat. Měl jsem to nakonec v jednom balíku za jednu cenu dopravy.
    A zboží jako takové na výbornou. Zatím testuju na naftovém motoru a uvidím jestli to bude stejně tak úspěšné v dalších i benzínových motorech.

• perfektní

doporučuji, vše funguje jak má

Jsem z tohoto nákupu hodně naštvaný, očekával jsem zámek nosiče kol Cruz proti odcizení z koule vozu, návod nevím zmatený k brzdovým destičkám, kde se stala chyba? Bohužel nikdy více. S pozdravem Petr

Reakce obchodu AUTOdesignPLUS

Vážený pane Poláku,
    zamykací růžici jsme vám poslali v krabičce od brzdových destiček i s technickým listem, který tam zůstal omylem. Zamykací růžice je originálně balená od výrobce ve Španělsku v plastovém sáčku s popisem na samolepícím štítku. Návod na zasunutí klíčku do zámku a jeho otočení výrobce neposkytuje. Velikost závitu M 8 je je uvedena na štítku.

• Zboží

• je to jediný obchod, kde jsem sehnal ruční hustilku s manometrem do 7bar

Vše proběhlo v naprostém pořádku, doporučuji!

• objednávku jsem zrušil ( bezpečnostní klíč na kola - našel jsem ho) , rychlá reakce, obj. stornována , peníze vráceny) . Bezva profi přístup

• Rychlost dodání, komunikace a cena.