baterie měla 12,39v

Reakce obchodu AutobaterieHNED.cz

mrzí nás, že máte pochybnosti o kvalitě dodaného zboží. Rádi bychom uvedli, že každý kus před odesláním měříme a naměřené napětí uvádíme v záručním listě. Takováto baterie by nebyla expedována. Pokud má baterie 12,39V, doporučujeme v první řadě zkontrolovat její stav – nebyla poškozená při přepravě? Prasknutí a vytečení jednoho článku by mohlo způsobit pokles napětí. Také prosím zkontrolujte stav vašeho voltmetru a vemte v úvahu, že napětí se musí měřit na baterii nezapojené ve voze. V opačném případě je takovéto napětí normální. Pokud i tak budete mít o výrobku pochybnosti, obraťte se na nás s žádosti o vrácení nebo reklamaci, budeme velmi vstřícní.

Vzhledem k tomu, že se obchod jmenuje autobaterieHNED, a zboží bylo doručeno s dvoudenním zpožděním oproti avizované termínu na eshopu, vzbuzuje obchod nedůvěru v uvedené termíny doručení.

Zboží bylo ok, baterie nebyla úplně nabitá - dobil jsem. Rychlost doručení po Praze zrovna Fofr nebyla: 1.den objednávka, 3.den doručení. Celkem běžné doručení, ale ne uplně levné. Svoz starých autobaterií asi nenabízí. Tzn. pro mě cesta do sběrného dvora.

Příště asi objednám jinde.

• Rychlost dodání.
    • Prodávají akumulátory 1 rok po datu výroby a to se mi nelíbí.

Doporučuji si dát veliký pozor na datum výroby.

• již nikdy

neseriozní obchod

• Špatná komunikace
    • Nechce se jim vracet peníze

Objednávka stornována z důvodu objednání jiné baterie. Kurýr byl již na cestě, Autobateriehned.cz mu zavolali, ať baterii nedoručuje z důvodu objednání jiné - což bylo zcela dle dohody. Druhá baterie přišla, nicméně za onu stornovanou jsem ani po více než 14 dnech nedostal peníze zpět, a to i přes tři e-mailové urgence - a na e-maily reagují sporadicky. Asi si takto zlepšují cash-flow.

Reakce obchodu AutobaterieHNED.cz

Dobrý den, prošel jsem si komunikaci s vámi a musím uznat naší chybu. Vaše žádost byla nešikovně zařazena k vyřízení tak, že se nevyřídila. Zavedl jsem opatření, aby se to neopakovalo. Nebojte se, tímto způsobem nemáme zapotřebí vylepšovat své cash-flow, došlo opravdu k pochybení jednotlivce. Přijměte proto prosím naší omluvu, peníze vám dnes vracíme na účet.

• moc dlouhá doručovací doba