inzerují zboží, které nemají k dispozici.

Baterie Varta (koupil jsem nakonec radši silnější - 74Ah) je stará 2 roky, možná i použitá, používaná. (Předchozí baterii Exide Excell jsem tam koupil rok starou a vydržela jen 2,5 roku.)
    Dnes už bych kupoval baterii jen na Amazonu - ceny stejné, doprava zdarma, kvalita lepši...

po 4 dnech čekání na baterii,se ozvala paní ,a že jestli si to nerozmyslím,že by to trvalo další týden,a tak jsem si ji koupil další odpoledne v kamenném obchodě o 300k dráž,ale bez nervů s e-vekslákama.Každá druhá mamina na mateřské má dneska e-shop,a pak to vypadá takhle...V sezóně opravdu nebudu čekat na aku 14 dní...

• Nic jsem si neobjednala ani nekoupila a přesto mi děkujete za nákup a chcete hodnocení.Někde ve vašem obchodě se asi stala chyba.

Reakce obchodu Autobaterie-PEMA.cz

je mi líto, pokud došlo k jakémukoliv pochybení, mrzí mne však, že hodnotíte negativně náš obchod, i když tvrdíte, že jste si nic neobjednala.
    Dotazníky k hodnocení zasílá server heureka.cz. Je odeslán na základě uskutečněné objednávky a na email, který zákazník uvede v objednávce při nákupu. V tomto případě evidujeme objednávku autobaterie na jméno Martin R***i. Uvedená emailová adresa byla r***[email protected] . Autobaterie je již 9 dní v pořádku doručena.

Pokud toto skutečně není Vaše emailová adresa, potom je pravděpodobné, že zákazník má velmi podobnou adresu a při jejím zadávání se uklikl a chybná adresa se mohla náhodou shodovat s tou Vaší. V tom případě se za zaslání emailu, který Vám nebyl adresován, omlouvám.

Autodíly PEMA

Musím pro baterii do skladu, 3x jsem nebyl doma . Ale nevadi...

• Dlouhá dodací lhůta,byl jsem nucen koupit jinde

Dobrý den vážený pane,

děkujeme za nákup a mrzí mne, že nejste s nákupem u nás spokojen. Prozkoumal jsem Vaši objednávku a u dodacích lhůt z naší strany jsem nenalezl pochybení vzhledem ke standardním dobám dodání. Dodání mohlo být subjektivně delší, protože přes víkend přepravní služby nedoručují.

Snažíme se neustále navyšovat skladové zásoby, aby byly objednávky vyřizovány co nejrychleji, věřím, že v případě, že u nás nakoupíte v budoucnu, vyřídíme Vaši objednávku k Vaší plné spokojenosti.

• Rychlost dodání - druhý den po objednání
    • stáří autobaterie

Uvedený klad zcela znehodnocuje dodání 12 měsíců staré autobaterie. Nalákání zákazníka na akci ( v tomto případě doprava zdarma), aby se zbavili starých autobaterií - to nelze nazvat jinak než podvod nebo v lepším případě špinavost.

Dobrý den vážený pane,

děkujeme za nákup i za zpětnou vazbu.

Z jakého údaje jste zjišťoval stáří baterie? Kontroloval jsem u nás na skladě ostatní baterie stejného typu a jeden nejstarší kus měl 8 měsíců. Rád bych zdůraznil, že pokud je baterie správně skladovaná a udržovaná v nabitém stavu, nejedná se o žádnou starou baterii ani její výprodej. Ujišťuji Vás, že z naší strany nejde ani o podvod ani o špinavost. Objednal jste si špičkovou baterii a v případě řádné údržby (nabitý stav) Vám jistě bude sloužit mnoho let.

Věřím, že proto budete nakonec se zakoupenou baterií spokojena nezanevřete na nás. Budeme se těšit, pokud u nás v budoucnu znovu nakoupíte.

• Množství zboží
    • solidní ceny
    • přehledné stránky

Toto byl můj čtvrtý nákup.
    Vždy jsem si zboží vyzvednul na prodejně,protože jezdívám okolo.
    U třetího nákupu jsem měl problém jednak s dodací lhůtou,kdy bylo psáno že je zboží skladem a nebylo.Po několika dnech jsem se ozval na prodejnu,kde mi pracovník řekl,že zboží je již na prodejně a když jsem přijel,tak nebylo.
    U čtvrtého nákupu jsem se přesvědčil o hlouposti a bezohlednosti některých lidí,v tomto případě pracovníka firmy Pema.Po koupi autobaterie Banner jsem se dostavil na prodejnu pro zboží.Baterie byla připravena k odběru a po zaplacení ceny jsem baterii zvedl do rukou a odnášel stylem "barmana,který roznáší pivo" tzn,že jsem měl baterii na dlani pravé ruky a tu zvednutou nad ramena.Levou rukou jsem si otevíral dveře prodejny a pak auto.Po přenesení baterie do kufru jsem zjistil,že mám ruku zcela potřísněnou rozlitým elektrolytem z baterie,která při přepravě do obchodu nebo již v samotném obchodě musela být převrácená na bok nebo dokonce vzhůru nohama.
    Po naložení baterie jsem si šel do obchodu umýt ruce od elektrolytu a vyzval pracovníka ať jde semnou do auta zkontrolovat,zda je baterie nějak viditelně poškozená.Po cestě jsem si všimnul,že v místě kde stála baterie je loužička.Po prohlédnutí baterie ta nejevila prasklinu na pouzdře obalu ani poškozené zátky komor baterie.Elektrolyt tedy vytekl odvzdušňovacími otvory baterie.
    Jelikož baterie do Fiatu Punto je ne zcela typická, tak jsem baterii nevrátil a hlavně potřeboval jsem ji hned.
    Tento zcela hloupý a bezohledný přístup firmy Pema ve mě vzbudil lítost nad kvalitou zaměstnanců a kontroly vedoucích pracovníků.
    Elektrolyt obsahuje kyselinu sírovou,což je žíravina. Leptá a dráždí pokožku, dýchací orgány a sliznice, způsobuje těžká poleptání.
    Nemohu pochopit,jak se mohlo stát,že po přenesení autobaterie v obchodě dotyčný pracovník neprovedl očištění baterie.Jak může být někdo tak bezohledný a hloupý?Myslím si,že i dítě školou povinné by rozpoznalo nebezpečí situace a řeklo by to rodičům.
    Prostě nechápu....a hlavně až teď si uvědomuji složitost situace,protože zdraví mám jen jedno.

Dobrý den vážený pane,

děkujeme za zpětnou vazbu, byť pro nás negativní.

Na základě Vaší připomínky jsme poučili kolegy o důslednější kontrole vydávaného zboží. Zároveň Vás mohu ujistit, že v případě, kdy u nás nakoupíte a máte jakékoliv připomínky, dotazy nebo potíže se zbožím, vždy se na nás můžete obrátit a situaci vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Jak jsem se informoval, kolegyně už s Vámi telefonicky mluvila a jste dohodnutí na dalším postupu.

Já se proto touto cestou omlouvám za komplikaci a uděláme vše proto, aby každý další nákup u nás proběhl zcela dle Vašich očekávání.

• špatná komunikace dopravce

Dobrý den vážený pane,

děkujeme za Vaši objednávku i za zpětnou vazbu.

Mrzí mě, že se vyskytly komplikace s doručováním zásilky, které vrhají negativní světlo na náš obchod, nicméně Vaše rozčarování zcela chápu.

Byť s dopravci každý podnět řešíme, každé doručení je především o lidech a v některých případech zkušenosti pozitivní nejsou, s tím však jako prodejce mnoho udělat nemůžeme.

Pevně věřím, že v případě příštího nákupu proběhne vše včetně přepravy ve 100% kvalitě a nezanevřete na nás. Problémy s doručením našich objednávek rozhodně nejsou standardem, byť se někdy vyskytnout mohou.

S práním hezkého dne
    Vladislav Müller
    Autodíly PEMA

• Autobaterie obalena pouze potravinářskou fólii, takže nijak nechráněná. Když mělo dodání zboží 2 dny zpoždění, dojel jsem si ho vyzvednout na pobočku FOFRu sám, protože už jsem nemohl dále čekat. Příště budu určitě nakupovat jinde a s jiným dopravcem.

Dobrý den vážený pane,

děkujeme za nákup i za zpětnou vazbu, byť pro nás negativní. Rozumím Vašemu rozhořčení, pokud se dodání zásilky opozdí. V současnosti v ČR vrcholí předvánoční nákupy a všechny přepravní služby hlásí enormní přetížení. To znamená, že byť se snažíme zajistit přepravní služby ve stejné kvalitě, jako po zbytek roku, někdy se dodávka opozdí nezávisle na naší vůli a nemůžeme samotné dodání ovlivnit. Za zdržení se tak omlouvám a děkuji za pochopení.

Rád bych se vyjádřil i k balení baterií. Způsob balení, který praktikujeme, se nám v praxi více než osvědčil. Baterie převážíme specializovanou přepravní službou volně ložené. Baterie zcela záměrně nebalíme do žádných krabic a obalů. Vzhledem k tomu, že baterie po cestě k vám projde mnoha páry rukou zaměstnanců přepravce, osvědčilo se, pokud všichni ví, s čím manipulují, dle toho s balíkem manipulují. Současný způsob balení tak neznamená, že bychom si nedali záležet, naopak znamená větší ochranu při převozu objednané baterie.

Věřím, že vzhledem k výše uvedenému na nás nezanevřete a těším se na případnou další spolupráci.

Autodíly PEMA

• Neprofesionální a neseriózní přístup. I přes příslib odeslání zboží v daný den nebylo zboží odesláno. Následně bylo s omluvou slíbeno doručení další den, ale ani to se nestalo. Zboží bylo navíc vnucováno podruhé.
    • Celkově velmi špatný přístup a proto bych tohoto dodavatele nedoporučil

Celkově velmi špatný přístup a proto bych tohoto dodavatele nedoporučil

Autodíly PEMA

Přestože jsem před nákupem prověřoval, zda zboží odpovídá mnou požadované kvalitě, nakonec jsem obdržel zboží v kvalitě, která neodpovídala předběžnému potvrzení.

• Podvod prodejce

Došla autobaterie přišla úplně vybírá a byla přes rok stará. Po dohodě s prodejcem byla vyměněna za novou, tak pozor na to. Jinak rychlost doručení super

• Obchod zrušil objednávku bez udání důvodu

Reakce obchodu Autobaterie-PEMA.cz

mrzí mne, že objednávka nebyla vyřízena k Vaší spokojenosti.

Mám informaci, že s Vámi již kolegyně telefonovala. Při pbjednávce jste udali email, na který jsme Vás 2x kontaktovali, nicméně na něj nebyla žádná reakce. Proto byla objednávka stornována.

Věřím, že při příští objednávce proběhne vše na 100%.

Autodíly PEMA

Došlo k záměně zboží a místo objednané baterie mi dorazily 3L motorového oleje. To se stává, v tom až tak problém nevidím. Vyšel jsem obchodu vstříc, jelikož na zboží jistě čekal jiný zákazník, vzal jsem si ráno v práci hodinu volno, abych mohl předat zboží na svoz. Zároveň mi slíbili, že baterii znovu objednají, abych ji měl hned začátkem příštího týdne k dispozici (spěchal jsem, "klekla" mi těsně před technickou na motorku). A pak začaly problémy. Dlouho vůbec nic nedorazilo. Pak jsem volal, co se děje a bylo mi řečeno, že to odeslali a když jsem chtěl vědět kdy a kým, tak mě napoprvé odbyli, že to nesledují, že asi stejně jako minule = Uloženka, tečka. V půlce věty mi operátor položil telefon (upřesňuji, že všechny hovory z obou stran probíhaly "slušnou mluvou" a bez zvýšeného hlasu, pouze při prvních cca 3 hovorech se projevovala dost velká arogance operátorů). Ověřil jsem si na Uložence, že na mou adresu z daného obchodu nebylo nic zasláno. Opět jsem volal do obchodu, kde mi tvrdili, že oni si to ověřovali a že vše je v pořádku. Požadoval jsem tedy číslo balíku a jméno dopravce. Neochotně slíbili, že to tedy zjistí a za půl hodinky zavolají. Opět nic. Za dvě hodiny jsem volal já a opět vysvětloval, opět slib a opět nic. To se opakovali ještě několikrát. Nakonec, kdy jsem se ohradil, že bych rád věděl jméno, s kým mluvím, že mi to furt slibují,... a že jsem jim vyšel vstříc a že na mě kašlou začali cosi shánět a nakonec z nich vypadlo, že žádnou baterii znovu neobjednávali, že baterii stahovali od zákazníka a ten prý ji nepředal svozové službě, ... bla bla a další výmluvy a že vlastně mi ještě nic neposlali. Nakonec slíbili vše co nejdříve zaslat a 10% slevy za způsobené problémy. Zboží mi nakonec v pořádku, byť s velikým zpožděním, dorazilo; sleva nikoli! Proto jsou pro mne obchodem, který nedrží sliby a dohody, balamutí zákazníka a mají buď velký binec v objednávkovém systému nebo úmyslně lžou. Proto nedoporučuji.

Dobrý den vážený pane,

děkujeme za Váš nákup a také zpětnou vazbu, byť pro nás vyznívá nelichotivě, nicméně zpětná vazba je to jediné, co nám umožní se zlepšit a posunout s našimi službami dále.

Z naší strany nebyl průběh řešení zakázky ani standardní, ani ideální. Za takové komplikace se omlouvám. Na přístupu k zákazníkům si velmi zakládáme, na základě Vašeho podnětu důkladně proškolíme veškeré naše pracovníky, aby v budoucnu byl průběh objednávky standardní a stoprocentní a podobná situace se neopakovala.

Dle informací, které mám, s Vámi již kolegyně telefonicky mluvila, jako omluvu nabídla kompenzaci pro příští nákup a já věřím, že i přes tuto zkušenost, která nebyla ideální, u nás v budoucnu znovu nakoupíte a přesvědčíte se, že šlo o ojedinělou záležitost.

• -nevím-
    • V reklamačním řízení mi nebylo vyhověno.Baterie VARTA Blue Dynamic 552 400 047 nemá deklarované parametry.Přesto, že je pro provoz v mém případě dostatečně předimenzovaná.Byl mi odebrán prodejní doklad-faktura- a nebyl vrácen.Vysvětlení personálu prodejny stran technických detailů-nezasvěcené, bez důkazů.Pro identifikaci? Zakázka AV/2016/27244.

O prodeji skladových zásob mám své představy.
    Bohužel jsem na to doplatil.Mám autobaterii, která je papírově OK, ale nefunguje.
    Budu díle řešit via ČOI.

Dobrý den vážený pane,

rozumím Vašemu rozhořčení, reklamace jako taková je vždy z principu nepříjemný proces.

Reklamace vždy řešíme s důrazem na to, aby byly vyřešeny v rámci možností ku prospěchu zákazníka.

Ve Vašem případě veškeré testy ukazují, že baterie je zcela v pořádku a nemá žádnou výrobní vadu. Proto jsme nemohli reklamaci uznat, nebyl k tomu důvod.

Ve věci originálního nákupního dokladu, jak už s Vámi komunikovala kolegyně, doklad byl přijat při příjmu reklamace nedopatřením. Váš originální doklad k ničemu nepotřebujeme, postačí, že se nám s ním prokážete. Proto jakmile jste nás upozornil, že nemáte zpět svůj originální doklad, našli jsme jej ve složce k vaší reklamaci a obratem zaslali poštou, jak jste požadoval.

Věřte nám, že nešlo o záměr, žádný prospěch by nám z takové akce neplynul. Za toto nedopatření se omlouvám.

Autodíly PEMA

• Přímo rychlost světla dodání zboží, v pátek v poledne objednáno, v sobotu v poledne dodáno.

• ČEKAT NA DODÁNÍ ŽÁROVKY 4 DNY JSEM NEMOHL !!!!!
    • DODACÍ LHŮTA !!!!

Dobrý den vážený pane,

děkujeme za zpětnou vazbu, byť ne příliš lichotivou.

Ve chvíli, kdy jste objednal zboží, jsme se stěhovali do většího skladu, který by měl pomoci s lepším zásobováním a odbavováním objednávek.

Taková logistická akce se, jako každá úplná novinka, neobešla bez komplikací a jsme si vědomi, že některé zakázky byly z těchto důvodů zpožděny, za což se omlouvám.

Rád bych Vás tímto požádal o shovívavost, tyto změny děláme právě proto, abyste v budoucnu byli obslouženi ještě rychleji. Věřím proto, že nám i přes toto dílčí zpoždění objednávky zůstanete v budoucnu nakloněn a každá další objednávka bude odbavena ve 100% kvalitě tak, jak od nás očekáváte.

Autodíly PEMA

došlo mi zboží jaké jsem nechtěl, dopravou jaká nebyla smluvena

Dobrý den vážený pane,

je mi líto, že jste nespokojen se zaslaným zbožím. Zkontroloval jsem celou objednávku a nezjistil jsem žádné potíže. Baterie byla odeslaná přesně ta, která byla objednaná. Baterie je zasílána speciální přepravní službou z důvodu, že se jedná o nebezpečné zboží (obsahuje elektrolyt), tyto informace v dodacích podmínkách uvádíme. Také jsem nezjistil žádnou informaci o výměně zboží nebo následných dotazech.

Pokud tedy jsou s dodaným zbožím jakékoliv potíže nebo nejste s dodávkou spokojen, kontaktujte nás zpět ([email protected], 724 977 878). Jistě najdeme řešení tak, abyste byl s objednávkou u nás spokojen. Stejně tak máte ze zákona možnost zboží do 14 dnů od koupě vrátit.

Autodíly PEMA

objednal jsem si baterii se startovacim proudem 220A a přšla mi baterie o 10A slabší-rozdíl prakticky zanedbatelný, ale cena stéjná a upozornění ze strany obchodu žádné

Dobrý den vážený pane,

je mi líto, že vzniklou situaci vnímáte takto negativně.

V rámci kompletního produktového portfolia dochází mnohdy ze strany výrobců k obměně parametrů, která se nám né vždy, v množství prodávaných produktů, podaří zachytit, ač produktové portfolio pravidelně kontrolujeme. Údaje na stránkách již byly opraveny.

Pokud se vyskytne rozdíl v parametrech u zakoupeného zboží, vždy postačí nás kontaktovat kterýmkoliv z nabízených způsobů, společně bychom situaci jistě vyřešili k Vaší spokojenosti.

Za komplikaci s nákupem se omlouvám.