• Objednaný počet nebyl na skladě

Komunikace dobrá, ale hlava mi nebere, když mohu objednat určitý počet kusů, že je na skladě ani ne třetina. Být pohotovější, tak objednávku zruším, protože poštovné a balné převýšilo hodnotu objednávky.

objednané zboží nepřišlo

Reakce obchodu Aurednik CS

Na tuto anonymní reakci není snadné odpovědět, vzhledem k tomu, že se nejedná o konkrétní specifickou připomínku.
    Dosud se nám nestalo, že objednané a řádně uhrazené zboží by nebylo z naší strany doručeno. Naopak se snažíme v rámci možností pružně reagovat.
    Společnost Aurednik CS spol. s r.o. je na českém i slovenském trhu již 30 let a za tuto dobu si získala důvěru tisíce spokojených zákazníků.

• Nepřišlo mi to,co jsem měla objednáno.Měla jsem objednány gumičky-návin 50m a místo toho mi přišly náviny po 10m.Nejhorší na tom bylo,že to bylo navazované,někde i roztřepené.Měli by zákazníka předem upozornit,jestli to mohou poslat.Děkuji už nikdy více.Hánová

Reakce obchodu Aurednik CS

U příslušného zboží je v popisu uvedeno: V případě, že výrobce negarantuje 50 m na jednom návinu, vyhrazujeme si právo změny dodávky balení tj. 5x 10 m.
    Bohužel, co se týká jednotlivých návinů, nejsme schopni v tomto množství objednávek zaručit kvalitu výrobcem dodávaného návinu.
    Kompenzací od výrobce v tomto případě by mělo být více metrů v konkrétním návinu.
    Vzniklá situace nás mrzí, věříme, že s příští dodávkou budete spokojena.

• zatím mi nic nepřišlo ,je to příliš zdlouhavé

zatím nemám informaci o tom ,že zboží dorazí, zboží jsem objednávala před 12 dny