• Spokojenost, pomohli mi s náhradními díly ke gramci.
    • Dražší doprava ale přidali mi dárek.

Všechno OK. Gramofon mi zase funguje!

Reakce obchodu Vestax CZ

⚠️ Upozořnujeme, že důvodu neobjektivnosti portálu Heuréka.cz jsme se rozhodli, stejně jako jiné eshopy (např. alza.cz a další) zrušit možnosti vkládání hodnocení. Tato služba není objektivní, výsledky lze účelově za podpory marketingových nástrojů měnit, nemá objektivní vypovídající hodnotu pro posouzení kvalit obchodu. ⚠️

• S firmou je složitá komunikace. Na telefony vůbec nereagují.
    • Dlouhá doba vyřízení reklamace.

U firmy jsem si koupil gramofon. Firmu jsem s reklamací (vadný reproduktor) ještě v záruční době nejprve kontaktoval e-mailem a poté i formulářem na jejich webu, ale nikdo na to nereagoval. Po delší době jsem se dozvěděl, že firma nekomunikovala z důvodu požáru.
    Když se mi konečně podařilo firmu kontaktovat, tak se zkoušeli vymluvit, že reklamuji zboží po záruční době. Zboží mi do záruční opravy přijali, ale termín opravy několikrát odložili a zboží není opravené ani po sedmi měsících. Chtěl jsem tedy od firmy vrátit peníze, nebo alespoň gramofon ve stavu, jak jsem ho dal k reklamaci. Bylo mi sděleno, že dostanu zpět pouze poměrnou část peněz po uvedení zboží do stavu před zakoupením.
    Ani část peněz jsem ale nedostal zpět, protože na firmu je vystaven zajišťovací příkaz. Nemám tedy ani zboží ani peníze.

Reakce obchodu Vestax CZ

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi za vaší spokojenost. Jsme jediný obchod pro servis a náhradní díly japonské značky Vestax v Evropě a tudíž nás zajímá váš názor.

Vyjádření servisu:

1) Přístroj byl používán cca 1 rok a až poté byl reklamován. Zákazník dle VOP nemá nárok na vrácení plné částky, jestliže přístroj po takové době vrací používaný a poškozený.

2) Zákazník byl o své reklamaci pravidelně informován emaily a kdykoliv, bez ohledu na emailovou korespondenci, měl možnost online ověřit stav. To umožňuje náš online systém zakázek a reklamací.

3) Vyrovnání bylo provedeno v souladu s našimi VOP. Zásahem vyšší moci nemohlo být uskutečněno, za což společnost nemůže nést žádnou zodpovědnost.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• jediný obchod, kde jsem mohl ty dámské sluchátka koupit
    • podrobné informace a fotografie
    • nevěděl jsem o něm (reklama)

Spokojenost, zboží mi dorazilo pěkně zabalené a navíc jsem dostal dárek k nákupu. Sice ho asi hned nevyužiju ale potěšil. Doporučuji.

Reakce obchodu Vestax CZ

• Všechny informace o zboží na webu uvedeny přehledně a do nejmenších detailů.
    • Nic.

S obchodem a jeho službami jsem spokojen. Vřele doporučuji.

• Předražené poštovné

Reakce obchodu Vestax CZ

AD vaše hodnocení poštovné: pracujeme s cenami, jaké jsou pro nás dostupné v ČR pro zvolený způsob dopravy od jednotlivých přepravních společností. Do nákladů náleží nadstandardní pojištění přepravy (neboť zasíláme produkty a součástky, které nejsou v Evropě běžně dostupné a každá jejich ztráta či poškození během přepravy může pro příjemce znamenat velkou škodu). Proto i u objednávek v řádech set-korun bude poštovné zohledněno k tomuto pojištění. Náklady na přepravu se postupně snižují v závislosti na velikosti vaší objednávky. Je to stejné, jako u ostatních e-obchodů: čím více zboží objednáte, tím levněji vás vyjde doprava.

• - Náhradní díly na Vestax co jsem jinde nemohl sehnat, mají tu přímo od zdroje. Žádný přeprodeje a podobný jako u jinech dj shopů.
    • - Vynikající technická podpora.
    • - Perfektní komunikace, vše proběhlo bez problémů.
    • Nevěděl jsem že pořád fungují, možná se pokusit více zviditělnit (více reklam).

Doporučuji, naprostá spokojenost, díky ním jsem měl krásný vánoce a silvestr. Rozhodně budu známým doporučovat.

Reakce obchodu Vestax CZ

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi za vaší spokojenost. Jsme jediný obchod pro servis a náhradní díly Vestax v EU a tudíž nás zajímá váš názor.

• skvělá komunikace..velmi slušné jednání . nikde jinde jsem zboží nesehnal
    • bez problému .nemá slabin

naprostá spokojenost-doporučuji...

Reakce obchodu Vestax CZ

Děkujeme za hodnocení, jsme rádi za vaší spokojenost. Jsme jediný obchod pro Vestax v ČR a tudíž nás zajímá váš názor.

Bez výhrad, naprostá spokojenost.

• aktualni prehled o novinkach
    • hlavni problem je ze neakceptuje dobirku.

mam od firmy vestax uz nekolik kousku od midi controleru pres gramofon.mam rad znacku vestax pro jeji kvalitu.o to vic me mrzi ze zastoupeni vestax pro cz radsi doporucuje sve prodejce ktery s dobirkou normalne funguji jen vestax to neumi zvladnout .to me v dnesni dobe prijde opravdu neskutecny.

Reakce obchodu Vestax CZ

Vážený pane Novotný, velmi nás mrzí, že jste si řádně nepřečetl naše Obchodní podmínky; pak byste věděl. Je v nich m.j. uvedeno, že dobírky akceptujeme cit.: "...pouze u ověřených stálých zákazníků" což jste bohužel nesplňoval. Takže dobírky umíme také. Jsme však především dovozce a distributor. Jděte si koupit třeba televizor k dovozci a sám uvidíte, co vám pěkného řekne. Stejně, jako většina moderních internetových obchodů preferujeme platby on-line přes PayPal a GoPay. Jsou rychlé, bezpečné a spolehlivé. Přesto děkujeme za váš názor.

• Výborná komunikace se zákazníkem.
    • Nenašel jsem žádné slabiny.

Spokojenost, nemám výhrad.

• Výborná komunikace, osobní přístup

Děkujeme za váš názor, stále pracujeme na zlepšování.

Když něco od Vestaxu, tak jedině tady ;)

Reakce obchodu Vestax CZ

Děkujeme za hodnocení. Specializujeme se na jediný brand, ke kterému nabízíme téměř vše.

• oficiální distribuce
    • nízké ceny
    • dostupnost náhradních dílů

Doporučuji - spokojenost. Netřeba rozepisovat

• nemám výhrad

Z mého pohledu velký výběr dj produktů. Ale to je samozřejmě subjektivní, záleží co kdo shání. Já hledal Vestax a zdá se mi, že mají bezkonkurenční nabídku.
    Co rozhodně zaslouží zmínku je nadstandardní přístup během celé objednávky. Nic není problém, výborná komunikace, přístup, ochota. Rozhodně doporučuji.

Reakce obchodu Vestax CZ

Děkujeme za hodnocení. Narozdíl od ostatních, kteří se snaží prodávat všechno a všem, se náš specializovaný obchod úzce zaměřuje na jedinou premiovou značku, ke které se snažíme nabídnout nadstandardní služby a zákaznický servis.

• Detailní informace o produktech včetně manuálů.
    • Hodně fotografií, které usnadňují výběr.
    • Kvalitní zboží.

Přehledný e-shop s detailními informacemi o produktech.

Děkujeme za váš názor, stále pracujeme na zlepšování.

• Jediné oficiální zastoupení Vestaxu v ČR, tedy zboží které jinde nenajdete včetně servisních dílů.
    • Proces objednávky není moc intuitivní, přesměrování na platební bránu v IE11 nefunguje dobře, nevím jakým algoritmem vybírají na jakou pobočku uloženky to bude doručeno, ale není dobrý a výběr nenabízejí.

Reakce obchodu Vestax CZ

Děkujeme za vaše hodnocení, podnětem s platební bránou a výběrem pobočky Uloženka se budeme zabývat.

• Je přímým distributorem Vestaxu pro ČR. Výborná komunikace s dotazy na zboží. Odbornost a vstřícnost.
    • Největší výběr
    • Ceny
    • Příslušenství
    • Servis

Rozhodla cena, vstřícná komunikace.
    Mé zkušenosti jsou 100% pozitivní.
    Ano
    Super mašinky s takřka 40 letou tradicí.
    Nejsou to jen obchodníci, ale i zkušení matadoři DJingu :-)