První nákup a vše OK.

• Na to, že cena zboží atakovala 30k, pevost venkovní krabice neodpovídala obsahu. Samozřejmě, že i tak vypydala po dopravě. Zvažoval jsem, že zboží vzhledem k vzhledu venkovního obalu nepřevezmu. Naštěstí myslel výrobce dopředu a orig. obal, i když potlučený je dostatečně větší.
    • Mysím, že tato značka si takovéto zacházení s jejími produkty nezaslouží.

Reakce obchodu Atranet.cz

Dobrý den, vašeho hodnocení vnímáme jako nespokojenost s přepravcem, nikoliv s našim eshopem. Zboží Vám bylo doručeno včas. Vzhledem k tomu, že jste náš eshop nekontaktoval, předpokládáme, že i zboží bylo v pořádku. Pokud jste nebyl spokojen se službou přepravce, měl jste nás informovat emailem či telefonem na naší bezplatné lince. Mohli jsme nízkou kvalitu doručení řešit s přepravní společností. Vaše hodnocení poškozuje náš eshop, i když naše služby byly 100%.

Rychlé dodání, dobrá cena

Spolehlivě a rychle.

Dobrý výběr, rychlé doručení na zásilkovnu

• Netradiční značky výrobků, např. Ankarsrum

Děkuji za velkou ochotu a pomoc. Za bleskové odeslání a profesionální přístup. Ráda se vrátím zase.

Spokojenost, rychlé doručení.

• Sortiment Berkey

Dobrá nabídka Berkey, kterou jsem jinde nenašel. Jen zklamání z přístupu… Koupil jsem filtr Berkey se 4 filtračními kartušemi. Pár kartuší stojí myslím 4650Kč. Poslali mi jich omylem 6. Takže se připravili o pěknou sumu. Ábrž jsem poctivej trouba, zavolal jsem jim, nevěděli o tom. Poslal jsem to zpátky na jejich náklady, přitom jsem objednal dva filtry na arsen a fluor. Neodpustili mi ani poštovné. Není to jejich povinnost, ale já bych to ve svým kšeftě udělal. Poselství zákazníkovi - cením si toho.

• exkluzivní zboží pod jednou střechou
    • většina zboží skladem

Velká radost a spokojenost.

• Obchod je v pořádku, ale vlastní náhradní díl není dobře konstrukčně vyřešen, protože při velmi opatrném provozu odšťavńovače se už podruhé ulomily "zámky" násypky. Byl jsem nucen znovu zaplatit téměř 600 Kč.

B. Marek

• rychlost a spolehlivost prodeje

Jsem naprosto spokojena s tímto obchodem. Výborná komunikace, rychlost doručení zboží.

• rychlost vyřízení objednávky

Kvalitní zboží, rychlost a profesionální jednání

Velmi kvalitní výrobky - nakupuji již x-let a vždy maximální spokojenost

• Obchod má velice kvalitní zboží.Náhradní díly k výrobkům.Rychlé doručení.S obchodem jsme velice spokojeni.Doporučujeme.

Spolehlivý partner