Možná to není o obchodě, ale o lidech v něm.
    - objednávám zboží "skladem", následuje povinná registrační procedura, dorazí mail o registraci objednávky.
    - za dvě hodiny zmizí u zboží status "skladem" a s ním i celá objednávka - info: "Uživateli, dosud nemáte žádnou objednávku." Nikdo mne nekontaktuje.
    - druhý den (po mém zavolání) mi do telefonu zmatečně vysvětlují, jak hledají jiné adekvátní zboží, které mi nabídnou za podobnou cenu, a že mám čekat novou nabídku v mailu.
    - od té doby jsem o nich neslyšel.

Reakce obchodu Atombike

Dobrý den, omlouváme se za nereagování. V době Vaší objednávky byl člověk, který má primárně web pod kontrolou v zahraničí a zastupující člověk zrušil objednávku a dál nepředal další informace, proto nikdo nereagoval. Poslali jsme Vám dnes upřesnující informace o zboží a pokusíme se Vám najít řešení. Ještě jednou se omlouváme M Jahn

• co slíbí to dodrží
    • výborná cena
    • dobrá komunikace
    • dobrá možnost parkování při osobním vyzvednutí
    • trochu nepřehledný web

takto si představuji dobrý bike shop

• Velmi ochotní prodejci

• Dobra dopravni dostupnost, vlastni parkoviste, zbozi skladem, dobry pristup personalu, mnoholeta existence na jednom miste v Praze
    • Obcas kapanek preteka zbozim ale to muze byt i vyhoda :-)

Dobrej krám co si na nic nehraje, neni to žádná rádoby luxusní prodejna ani nic speciálního, ale mají dobrej přístup k zákazníkům a k rešení problém ů

Naprosta spokojenost. Odpoved na muj dotaz byla temer okamzita a zbozi bylo vyexpedovano tentyz den. Mohu jen doporucit

objednané zboží nebylo k dispozici, avšak obchod navrhl dvě vsrianty řešení. Bylo by dobré odtranit z nabídky staré zboží.
    Dopručuji díky dobrému přístupu.

• Doprava, vybrala jsem PPL, ale zboží rozváží DPD, což by nebyl problém, kdyby mě společnost DPD informovala o tom kdy bude zboží doručeno. Když jsem volala na zakaznickou linku, tak mi sdělili, že by tuto službu musel objednat odesílatel. To že mě doručovatel informuje o dni a přibližném čase doručení, dnes beru jako běžnou věc. Kdybych se nedomluvila z vlastní iniciativi s řidičem, po tom co byl balík nedoručen, tak bych mohla čekat a vyhlížet několik dní, kdy mi balík doručí.

Jinak vše v pořádku

Reakce obchodu Atombike

Dobry den, omlouvám se za dané problémy. Službu zasílání sms máme aktivní a už jsme kontaktovali přepravce, proč zákazníkům neposílají dané oznámeni. Zatím bohužel nebyli schopni zodpovědět...

Vyborna a rychla komunikacia obchodnika so zakaznikom.
    Rychla dodavka tovaru na Slovensko bez problemov.
    Doporucujem v kazdom pripade.

• spolehlivost

velmi dobré

• Rychla komunikace.
    • Ceny zboži

Dobra komunikace ,doporučeni jine velikosti
    s přesnym rozmerem vložky boty.

• Trochu mě zarazilo, že i když sem zaškrtnul dopravu PPL, jeto to DPD. Pak se jaksi někdo neobtěžoval s doručovací adresou a odeslal to na fakturační, kterou nejspíš navíc v DPD zmrvili a poslali to do úplně jinam. takže doprava a nahánění balíků chvíli trvalo, nicméně zboží dorazilo a sem spokojen

Reakce obchodu Atombike

Dobrý den, za problémy se omlouváme. Adresa a dopravce se nám špatně importoval v systému. Proto vzniklo dodání na fakturační adresu. M Jahn

OK

• poradenstvi

• U tohoto produktu jednoznacne cena

Prvni nakup nebyl 100%. Tentokrat vse v naprostem poradku. Doporucuji.

Spokojenost.

• Slusné ceny, velký sortiment zboží.
    • Vyšší ceny za dopravu. Chybí možnost uloženky.

Velmi slušný eshop, vřele doporučuji.

Reakce obchodu Atombike

Dobrý den, Uloženku řešíme. Bude k dispozici s novou verzi e-shopu

Doporucuji... bezproblemovy obchod

• O ničem nevím

Super. Zboží rychle dodáno.

• přístup k zákazníkovi

Do vyhledavače jsem zadal heslo toho, co potřebuji. Porovnal jsem nabídky a ... v tomto kole vítězí Atombike.