• Pohodový personál,věci rozumi
    • Kdo nezná,nezaparkuje

• obchod s dlouholetou zkušeností, stabilním, nadšeným a ochotným týmem, který kolům rozumí
    • výhodná klidná lokalita Prahy 6
    • žádné fancy přepálené produkty
    • ocenil bych širší sortiment značek kol: Kellys, Cannondale a Diamondback

Rychlý způsob vyřízení, dobrá komunikace. Doporučuji.

• Zboží bylo skladem, rychlá komunikace, příjemný přístup

• Vyzaduji penize v hotovosti s vymluvou, ze nechteji davat penize bance - jinak musite platit vyssi cenu nez je uvedeno na internetu.
    • Pri montazi predstavce strzeny oba srouby
    • Pokazde problem se servisem - brzdy seridit neumi, presmykac jsem vzdy musel donastavit, bovdeny nikdy neupevni paskou - proste des. Kolo by se ze servisu melo vratit v lepsim stavu, nez jsem ho tam daval.
    • Problemy s reklamacemi
    • Nedivim se, ze zrusili pobocku v Hradci
    • Zamestnanci ochota sama. :-(

Rozhodne nedoporucuji. Priste urcite nakoupim jinde.

Reakce na odpoved:
    Ano, mohl jsem reklamovat, ale vzhledem ke lhutam v jakych reklamace vyrizujete, bych si v lete nezajezdil. Nejradsi mam obchody, ktere Vam hned pri zahajeni reklamace reknou, ze na to maji 30 dni ... (i kdyz se jedna o banalitu)

Nastesti jsou v Praze i jine obchody. Preju hodne stesti a abyste si uvedomili, ze zakaznici vetsinou nakupují opakovane a neni spatne si je udrzet.

Reakce obchodu Atombike

Dobrý den, pokud jste byl nespokojený, mohl jste danou věc reklamovat. Ať už to byl servis nebo prodej, samotná reklamaci zboží. Pokud jste kupoval zboží jasně jste věděl cenu před Vašim nákupem, nebyl jste nucen zboží zakoupit. Vždy se snažíme zákazníkům vyjít vstříc a jednáme na rovinu. Atombike

Vynikající zkušenost

• Rychlý ochotný personál, příjemné jednání, blízko MHD, parkování ve dvoře. Ceny spíše nižší, velmi rychle opravili. Jsou ochotni zajistit testovací kolo před koupí a sami nabídli snížení ceny.
    • Vše OK

Objevil jsem je na doporučení souseda, velká spokojenost. Klouda

Super

• Bohužel zboží nedorazilo.

Reakce obchodu Atombike

omlouvám se za nedodání zásilky, ale zásilku jsme předali české poště 27.9.2017, bohužel do součastné doby nebyla zásilka k Vám dodána. Můžeme Vám max poslat nové zboží znovu. M Jahn

• Vše, co jsem potřebovala, bylo v jednom obchodě.

• Rychlost. Priznali chybu a omluvili se za navic nauctovany plast a dusi, penize mi vratili.
    • Nedorozumeni

Po telefonu rekli cenu servisu 700 Kc. Kolo, ktere nebylo moc pouzivane a potrebovalo jen vycistit, namazat a vymenit dusi. Sms cena 1187 Kc (z toho servis 840, do telefonu Vam reknou cenu bez dph)...na miste 1988 Kc, protoze tam pry nezapocitali plast a dusi, co mi tam dali.Cela vec se ovsem vyresila-pan mi navic napocital plast, ktery se ovsem nemenil.Omluvili se a penize mi vratili.

Reakce obchodu Atombike

Dobrý den, ještě jednou se moc omlouvám za vzniklé problémy ohledně servisu v Atombike. Doufám, že alespoň budete mít možnost kolo vyzkoušet a že bude již bez problémů fungovat Atombike

• Ochotny personal, skvele ceny

• Rychlostv

Vše proběhlo rychle a v pohodě

Velmi příjemná komunikace

všetko ok

• Dobrá cena

Stránky možná nejsou dokonalé, ale komunikace s obchodem je výborná.

• komunikace ze strany obchodu výborná
    • zboží skladem, rychle vyexpedováno
    • zodpovězení všech otázek

• Dostupnost kamenné pobočky, znalosti personálu, rychlost, dostupnost zboží, ceny.

• žádné, klame nabídkou zboží nemá k dispozici
    • nemá zboží které nabízí na svých stránkách

nenakupovat ,neregistrovat se, jsou lepší.

Reakce obchodu Atombike

Omlouváme se, ale bohužel jste objednal velikost obuvy, která se vyprodala a nebylo možno doobjednání. V jiných velikostech daný model byl k dispozici...

• Profesionální a ochotný personál. Snahu vyhovět, i když objednávka nesplňuje požadavky. Kolo bylo příliš velké na moji postavu. V obchodě mi pomohli vybrat jiné a lepší za příznivých podmínek.
    • Nenacházím

Výborný obchos s koly, kde si každý vybere. Personál poradí a pomůže vyhovět Vašim požadavkům. Rychlé a korektní jednání. Výborné ceny.