• služeb plné moře, a ty ceny, o můj bože
    • cena, kvalita, rychlost
    • holky jsou moc příjemný
    • Přijdu určo zas

• Příznivá cena
    • Možnost osobního odběru
    • Vzorky k nákupu

zaslali špatné zboží

• komunikace
    • ceny
    • rozsáhlý sortiment

Maximální spokojenost s celým procesem objednávky. Obchod mohu jen doporučit.

Přišlo mi potvrzení na email ,že jsem zaplatil objednávku. Zboží nepřišlo (týden) žádná komunikace ,tel. email nic

Reakce obchodu ATLAS drogerie

Vážená paní Holubová,

děkujeme za vaši recenzi a upřímně litujeme jakýchkoli nepříjemností spojených s Vaší objednávkou. Rádi bychom Vám sdělili, že jsme se pokusili s Vámi navázat kontakt, bohužel bez úspěchu. Rozumíme, jak může být situace frustrující, a proto jsme se rozhodli vrátit Vám peníze za nákup v plné výši. Kromě toho, jako vyjádření naší omluvy a snahy o nápravu situace, jsme Vám poskytli slevový kód pro Vaši příští objednávku.

Věříme, že tato gesta ukazují naše odhodlání starat se o naše zákazníky a řešit vzniklé situace co nejlepším způsobem. Pokud máte jakékoli další otázky nebo obavy, neváhejte nás kontaktovat přímo. Jsme zde, abychom vám pomohli.

Team Atlas drogerie

široký sortiment zboží za poměrně příznivou cenu, objednala jsem si několik pytlů zeminy

• Vstřícné a rychlé jednání.

Byla jsem velmi mile překvapena, jakým způsobem obchod komunikuje a jak rychle reaguje. Naprostá spokojenost nad očekávání.

Maximálně spokojena od objednávky až po doručení . Super obchod

• Dobrá cena, rychlost dodání, pečlivé zabalení.
    • o ničem nevím

• Výběr

V obchodu nakupuji pravidelně, jako vždy velká spokojenost. Obchod mohu jen doporučit.

Rychlé dodání zboží a velmi kvalitní služby.Spokojenost.

• Široký sortiment
    • Super ceny

Dobré ceny,zboží dobře zabalené.Můžu jen doporučit

• Ještě přijatelné ceny
    • Vyobrazené zboží v e-shopu neodpovídá dodanému
    • Dlouhá doba dodání

Bohužel ne všechno dodané zboží odpovídá objednanému. Objednávku jsem dělal především kvůli dobré ceně na mini rýči 700 od firmy Strend PRO který má dobré recenze. Prodejce mi zaslal, i přes vyobrazení na jeho e-shopu, odlišný mini rýč který se prodává například na Temu který má jinou konstrukci a barevné provedení. Beru to jako menší podvod na zákazníka. Řešit to vzhledem k ceně nebudu, ale určitě to nezapomenu.

Reakce obchodu ATLAS drogerie

děkujeme za Vaši recenzi, Vašeho názoru si vážíme.
    Pokud došlo k záměně nebo doručení špatného produktu jedná se o chybu na naší straně, kterou s Vámi velmi rádi vyřešíme. Prosíme kontaktujte nás na našem e-mailu, abychom objednávku vyřešili ku Vaší spokojenosti.
    V případě našeho pochybení Vám samozřejmě výrobek vyměníme a poskytneme Vám náhradu za, dle Vámi uvedenou, dlouhou doručovací dobu.

• Dostupnost a výběr

Vše v pořádku, rychlé doručení a příznivé ceny.

• Ceny
    • Rychlost doručení