• velmi rychlé doručení
    • příznivé ceny

Velmi dobrá cena zboží byla částečně kompenzována nečekaně drahou dopravou (dvojnásobek než u ostatních e-shopů), ale výsledná cena za zboží včetně dopravy byla pořád o něco výhodnější než jinde.

Široký sortiment, přijatelné ceny.

• vše ok

• Výběr zboží
    • Ceny
    • Rychlé doručení

První nákup zde a spokojenost, doporučuji.

Na Atlas drogerie nakupuji poprvé a jsem spokojená. Objednávka byla vyřízena rychle. Zboží dorazilo v pořádku.

Obchod dělal to, co měl.

• služeb plné moře, a ty ceny, o můj bože
    • cena, kvalita, rychlost
    • holky jsou moc příjemný
    • Přijdu určo zas

• Příznivá cena
    • Možnost osobního odběru
    • Vzorky k nákupu

zaslali špatné zboží

• komunikace
    • ceny
    • rozsáhlý sortiment

Maximální spokojenost s celým procesem objednávky. Obchod mohu jen doporučit.

Přišlo mi potvrzení na email ,že jsem zaplatil objednávku. Zboží nepřišlo (týden) žádná komunikace ,tel. email nic

Reakce obchodu ATLAS drogerie

Vážená paní Holubová,

děkujeme za vaši recenzi a upřímně litujeme jakýchkoli nepříjemností spojených s Vaší objednávkou. Rádi bychom Vám sdělili, že jsme se pokusili s Vámi navázat kontakt, bohužel bez úspěchu. Rozumíme, jak může být situace frustrující, a proto jsme se rozhodli vrátit Vám peníze za nákup v plné výši. Kromě toho, jako vyjádření naší omluvy a snahy o nápravu situace, jsme Vám poskytli slevový kód pro Vaši příští objednávku.

Věříme, že tato gesta ukazují naše odhodlání starat se o naše zákazníky a řešit vzniklé situace co nejlepším způsobem. Pokud máte jakékoli další otázky nebo obavy, neváhejte nás kontaktovat přímo. Jsme zde, abychom vám pomohli.

Team Atlas drogerie

široký sortiment zboží za poměrně příznivou cenu, objednala jsem si několik pytlů zeminy

• Vstřícné a rychlé jednání.

Byla jsem velmi mile překvapena, jakým způsobem obchod komunikuje a jak rychle reaguje. Naprostá spokojenost nad očekávání.

Maximálně spokojena od objednávky až po doručení . Super obchod

• Dobrá cena, rychlost dodání, pečlivé zabalení.
    • o ničem nevím

• Výběr

V obchodu nakupuji pravidelně, jako vždy velká spokojenost. Obchod mohu jen doporučit.