• Sortiment

Napoprve spatne ceny pry diky hacku, zato ale bych ne-nedoporucil nicmene po aktualizaci cen, alespon pepo snad drazsi, nez kdybych sel do nejblizsiho hobbyshopu

dobrý den,
    ano náš web byl napaden hackery a ti změnili všechny ceny za zboží. Snažíme se držet ceny co nejníže je to možné u většiny produktů co nabízíme. Musíme splňovat požadavky na cenu od našeho dodavatele takže né všechno zboží mohu nabízet levněji než je máme na webu.

• Hlavní nevýhoda obchodu - nefunguje.

Obchod ze mě vytáhl osobní údaje a poté objednávku zrušil.
    Za mě ztráta času a nekorektní jednání.

Storno ze strany obchodu

Reakce obchodu Atexkom

• se začatku objednavku přijaly a přišti den zrušily

Reakce obchodu Atexkom

Dobrý den, omlouváme se že byla objednávka zrušena. V ten termín náš web napadli hackeři a zobrazovali se úplně nesmyslné ceny. Všem zákazníkům jsme odesílali omluvný email s vysvětlením co se stalo. Omlouvám se za způsobené komplikace. tým Atexkom

• solidní výběr , rozumné ceny

dobrý den,
    děkujeme za kladnou recenzi, vážíme si toho a těšíme se na příští spolupráci. Tým Atexkom

spokojenost

• Super

• Naprostá spokojenost :-)

dobrý den,

• Komunikace perfektni.Dodani rychle.Vše vpořadku.
    • Nic .

• Superrychlé doručení zboží
    • Dobrá komunikace s obchodem
    • Křehké zboží bylo kvalitně zabalené

dobrý den,
    moc děkujeme za kladnou recenzi, vážíme si toho a těšíme se na příští spolupráci. s pozdravem tým Atexkom

• vše ok
    • žádná

rychlé jednání

Ochota komunikovat

Rychlé vyřízení.

• požadovaný sortiment a cena

nevím

rychlost a komunikace se zákazníkem

• Velký výběr
    • Skvělé ceny

Sháněla jsem velkou poštovní schránku. Zde jsem našla a navíc za neuvěřitelně nízkou cenu proti konkurenčním eshopům. Bonus navíc - super rychlé doručení.

Ochota,dobrá cena

Zbozi jiz nebylo skladem ikdyz tak eshop uvadel.