Jsem spokojená.

• Po mém urgujícím emailu byl telefonát, náhradní zboží jsem odmítla, ač bylo podstatně dražší a bylo by mi zasláno za cenu mnou objednaného zboží. Peníze se mi vrací, vidím v PC, že jsou na cestě.
    • Zboží mělo být na skladě, prý již je vyřazeno z výroby a poslední koupil zákazník přede mnou, brigádník prý nedal vědět, že zboží již není.

Rychlá reakce na urgující email a vrácení peněz.
    Když je napsáno, že je zboží na skladě, má tam být.

Ačkoliv bylo zboží uváděno "skladem", tak skladem nebylo. Ačkoliv obchod potvrdil objednávku, poté ji zrušil s argumentem, že zrovna jsme prodali objednané zboží zákazníkovi přede mnou ... což je opravdu hodně špatné.
    Nedoporučuji proto obchod, protože nabízí "skladem" to, co nemají.

Reakce obchodu Atexkom

dobrý den, bohužel když zboží vyprodám tak systém hned neoznačí zboží že již není skladem. Feed se zbožím se aktualizuje v určitou hodinu a než tato aktualizace proběhne, tak zboží stále svítí, že je skladem. Proto se snažíme zákazníky informovat emailem co nejdříve. Ještě jednou se omlouvám za neuskutečněnou objednávku. S pozdravem Marková Atexkom.

• Rychlost vyřízení,dobre ceny,zbozi bylo skladem.

• Košíků jsem objednala 20 ks a však přišlo jen 18. Vím že byli za pakatel. Ale bylo by dobré než pošlu zákazníkovi,aby se zboží přepočítálo.

• mizerná funkčnost
    • zoufalá komunikace
    • objednávku stornují

Reakce obchodu Atexkom

dobrý den, vaše objednávka byla stornována z důvodu nezaplacení. Zvolil jste platbu go-pay což je platba třetí straně a ihned po dokončení objednávky vás systém přesměruje na go-pay kde zaplatíte. Pokud se tak nestane, platba k nám nepřijde a objednávka je v systému jako nezaplacená a po nějaké době stornována. Vy jste nenapsal ani email, že by vám platba neprošla ani jste se nedotazoval kde máte zboží prostě žádná komunikace od vás. Omlouvám se ale není v našich silách každou nezaplacenou objednávku obvolávat a dožadovat se informací proč jste dosud neuhradil. S pozdravem Atexkom s.r.o.

• Dobrá cena, bezproblémové doručení

• Jsem olomoučák-co si přát více?

Perfektní, když si to na netu vyberete!

příznivé ceny zboží a ceny dopravy.

Rychlé dodání, rákos odpovídá mé představě.

Obrázky klamou, a nemají uplně přesný popisek zboží.
    Zboží které jsem objednal nebylo úplně podle představ.

Rohožka je hrozná,vyrobená amatérsky.

Reakce obchodu Atexkom

dobrý den, mrzí nás, že vám zboží nevyhovuje, samozřejmě máte vždy možnost zboží do 14ti dnů vrátit bez udání důvodu. Nejsme výrobci ale toto zboží prodáváme často a zatím se nevrátil ani jeden kus. Neposlala jste nám žádný email s fotkami tak nevím co přesně je špatně na železné rohoži ale př. sváry půjdou vidět vždycky. S pozdravem tým Atexkom.

• Perfekt

spokojenost

Rychlé dodání a v pořádku.

• Výborné ceny
    • obrovský výběr zboží
    • ochota a bstřícnost k zákazníkovi
    • Osobní odběr ZDARMA bez nesmyslných "manipulačních" poplatků

Výborně zásobený eshop, kde nakoupíte za skvělé ceny spoustu zboží a jako bonus si jej můžete vyzvednou zdarma - co víc si přát?
    DOPORUČUJI!!

• VÝBORNÁ KOMUNIKACE,RYCHLÉ DODÁNÍ

Zboží dorazilo v pořádku, obchod doporučuji

• Výborné ceny
    • obrovský výběr zboží
    • vyzvednutí na místě ZDARMA bez jakýchkoliv "manipulačních" poplatků
    • Ochota, úsměv a vstřícnost jako bonus k objednávce
    • Rozhodně doporučuji!!

Potřeboval jsem sehnat kouřovinu ke kamnům. Jelikož jsem muzikant a v tomto oboru potřebuji poradit, poprosil jsem pana vedoucího z eshopu. Veliká trpělivost, ochota a vstřícnost a pochopitelně i dobrá rada.
    Ceny oproti konkurenci opravdu znatelně nižší - troufám si říct i 20%!!
    Silnostěnná kouřovina objednána, vyzvednuta, prostě paráda - jen mou vlastní blbostí při měření musím přikoupit ke kemnům delší rouru :-)

jsem spokojena, doporučuji!