• V potvrzení objednávky není co jste si objednali ani obrázek výrobku, jen cena a číslo objednávky. Asi je vhodné se zaregistrovat nebo si nafotit před odesláním objednávky. Objednávala jsem světle žlutou hladkou košili do obleku, přišla mi krémová s látkou tkanou do proužku a kapsou. Košili jsem nevracela, protože jsem neměla čas shánět jinou.

Zboží dorazilo neúplné. Komunikace s obchodem špatná, nemohli jsme se dovolat na infolinku.

Zboží jsem obdržela velice rychle po objednání, ale bylo nekvalitní, vracela jsem. Odstoupení od smlouvy bylo v pořádku.

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Na košili chyběl manžetový knoflík, takže jsem musel koupit zvlášť ještě je

Zbytečné komplikace, které nebylo nutné vůbec řešit, kdyby se zboží před odesláním zkontrolovalo.

Reakce obchodu ASSANTE

Manžetové knoflíky nejsou součástí žádné košile a vložená atrapa je pouze dekorativní (není manžetový knoflík).
    Objednávka byla vytvořena 3.7.2018 ve 23.21 a hned druhý den byla vyexpedována 4.7.2018 na dobírku Českou poštou.
    Následovaly dva státní svátky (5.a 6.7.2018) na které navázal víkend a v tyto dny Česká pošta zboží nedoručuje.
    Zásilka byla doručena v pondělí v nejbližším pracovním dni.

Krásná fotka, kvalita došlého zboží na nic.

Přišlo mi jine barevné provedení zboží

• Přišla úplně jiná barva košile než která byla na obrázku. Obrázky neodpovídají dodanému zboží. Člověk počítá, že ten obrázek není úplně přesný, ale dorazila mi úplně jiná košile.

Objednala jsem zbozi v nedeli, kdy mi dosel email, ze je zbozi pripraveno k osobnimu vyzvednuti do 5ti pracovnich dni. Ve ctvrtek vsak bylo zbozi jiz prodano. Objednala jsem znovu stejne zbozi, do 10 minut prisla informace, ze je zbozi jiz vyprodane. Dalsi objednavka jineho zbozi jiz probehla bez problemu, ale to bylo take tim, ze jsem je vyzvedla jiz druhy den.

• Odstíny minimálně jedné košile, Friends and Rebels žlutá, neodpovídají fotografii na webu. Košile je při nejlepším krémově žlutá, ne výrazně jak je na fotografii.

• nemají zboží které inzerují

Tragedie

• Červená barva na košili nebyla červená, nýbrž tmavá vínová, takže barva neodpovídala ani fotce z e-shopu, ani popisu. Museli jsme odstříhávat přebytečné nitě, které trčely na několika místech. Na spodní části "předního dílu" dole byly přišité dvě tvrdé cedulky se složením látky a jak se má košile prát atd.

Cena neodpovídá kvalitě.

• Obchod nabízí různé vzory ale nezasílá ten, který jsem vybral a s objednanou velikostí si neláme hlavu.

Objednal jsem velikost 58, která je uvedena i na objednávce. Doručena byla velikost 59. Objednal jsem barvu šedou s výrazným vzorem. Doručené zboží mělo sice šedou barvu, bohužel jiný vzor, který jsem neobjednal.

• Platba převodem je do 48 hodin od objednávky (a to i na položky, které nejsou v žádné speciální nebo výprodejové akci).
    • Pokud objednáte v pátek večer, nemáte šanci do 48 hodin převést peníze (pokud nemáte účet u stejné banky). E-mailem jsem je informovala, že jsem platbu poslala o 1 den později, bez odpovědi zboží vrátili zpět do prodeje. O peníze za zrušenou objednávku jsem musela opět žádat já, z obchodu se sami neozvali.

Vše přičítám předvánočnímu shonu (tedy že nikdo neodpověděl na e-mail, že jsem se musela znovu dotazovat, jestli s balíčkem počítají, nikdo mi neposlal potvrzení, že platbu za objednávku přijali).
    Oceňuji, že peníze za zrušenou objednávku vrátili ten samý den na můj účet.

• Obal byl mírně poškozený a hlavně co mi vadilo-zaprášený. Doufám, že košile v oblasti límce pod obalem, nebude vybledlá.

• Zbozi neodpovida fotce na internetovych strankach. Obal zbozi neodpovidal cene, za jakou bylo koupeno.

• Nevšední barvy
    • Ignorace zákazníků

Zboží jsem objednal a zaplatil. Po skoro 14ti dnech jsem volal na prodejnu kde je problém s objednávkou. A vymlouvali se na dovolenou, kterou v době mé objednávky nikde uvedenou neměli. Nicméně od údajné dovolené uplynuli 3 pracovní dny a po telefonu mi paní řekla, že mi tedy zboží "dnes" pošle. V podstatě mi příjde, že na mě zapomněli a vymlouvali se.

zboží jsem objednal 17.9 a dodnes nedorazilo

Reakce obchodu ASSANTE

Zákazník objednal zboží k osobnímu odběru 17.9.2014 v 14:39. První výzva k odběru byla odeslána 17.9.2014 v 17:08, druhá výzva byla odeslána 22.9.2014 ve 12:37 ani na jednu výzvu zákazník nereagoval. Zboží k osobnímu odběru je na prodejně blokováno pět pracovních dnů.

Objednané zboží jsem obdržel nekompletní. Komunikace s prodejcem však proběhla bez problémů a náprava byla rychlá.

objednám baret modrý, přijde baret zelený (toto nepochopím)

• mizerná administrativa

je-li podobné zboží jinde, vyhnout se mu