• Nedůvěryhodná firma

Firma Security Lab zřejmě nově funguje pod názvem "Kamery domu. Cz". Předpokládám to podle YouTube kanálu Security Lab, kde vystupuje stejná osoba, která nyní vystupuje ve videích firmy "Kamery domu. Cz" a nabízí stejné zboží.

• obchod neresi reklamace
    • nezveda telefony a nereaguje na maily

• Obchod vezme peníze a přestane komunikovat, neobjednávat nic vyhněte se tomuto obchodu obloukem

Opravdu nic neobjednávat, byl jsem hloupý že jsme z tohoto obchodu něco objednal. Teď mi nezbývá než to řešit právní cestou.

• Po objednavce nulova komunikace,vymluvy,sliby,nedodrzeni terminu,uctovani plne castky a dodani nekompletni,bez dodanych dokladu

Pocitam,ze firma krachla...web uz nedostupny a samozrejme zadne info,duvody....V zadnem pripade nedoporucuji obchod!!!!Zprvu vyborna komunikace,snaha poradit,vse zalite sluncem.Po objednavce prvni problemy..vse melo byt skladem.3 tydny cekani a urgence!Odmlceni z chatu a uz zpravy ani necteny.Pak hovor,ze se omlouvaji a posilaji..zase tyden cekani.Pak zasilka dorazila za 15000kc.Jake prekvapeni,kdyz chybeji 2 cidla za 6000.Opet urgence a 1,5mes cekani.Pak sice milostive odeslani cidel,bez omluvy,doklad nemam dodnes.Vzhledem k cene byl dohodnuty a schvaleny darek,ten samozrejme nedodan.Kdyz jsem psal z jinych uctu,tak omluva a jak vse posilaji..opet nic.Jednoduse si kupte zbozi v elektru a bez problemu,tohle profici nejsou,byť se tak tvari.Jen lhani,z 10 ti terminu nedodrzen ani jeden,vymluvy,sliby,pak neberou ani tel,eml odpoved necekejte.Kdyz velke stesti,zavolaji.Opravdu ohromne zklamani a spise to zavani podvodem.

• Žádná není
    • Špatná komunikace
    • Neřeší reklamace
    • Zboží jsem vrátil v zákoně lhůtě a od té doby se odmlčeli. Nemám peníze ani zboží.
    • Jsou to podvodníci

Tento obchod je velmi toxický. Dejte si pozor určitě u nich nic neobjednávejte. Mně dluží za vrácené zboží přes 12 000,- korun.

• Velký špatný
    • Zboží deklarované skladem dorazilo za 16 dní a to až po domluvě, že o něj už nemám zájem a chci vrátit peníze.
    • Problematická komunikace
    • Problematické odstoupení od kupní smlouvy

Po tomto nákupu si budu dávat zase větší pozor kde nakupuji.

• Po registraci lepší ceny.

Objednané zboží bylo v e-shopu chybně vedeno jako zboží skladem. Obchod i přes nabídku odeslání alespoň části zboží toto nedokázal 14 dní provést, až na několikerou urgenci odeslal část zboží. Zbytek jsem musel několikrát urgovat. Špatná komunikace směrem k zákazníkovi

Set venkovních kamer - zatím vše funguje.
    Zákaznický servis - tak nějak “poradí” (mírně řečeno) - dle prezentace na youtube jsem čekal trochu víc, ale to už je klasika.
    Svým známým bych obchod nedoporučil, ale to je můj osobní názor. Když se ve středu domluvím, že to potřebuji dodat do pátku a plácneme si, tak mne moc nepotěší když balík dojde další týden v úterý.

Výborná komunikace. Poradí s výběrem zboží.

Pan Jícha je komunikativní, poradí když tápete.

• tragedie
    • nedoporučuji

Kdyby tu byl jeste nekdo podvedeny,kontaktujte mne na email [email protected]
    Budeme na pana pana Jíchu podávat oznámení na policii pro podvodne jednani jeho eshopu Asecurity lab.Vsem ostatnim doporucujeme s timto panem vubec neobchodovat...

• Dobře poradí
    • Zboží zatím nedorazilo.
    • Moc nekomunikují.

Vše v pořádku, rychlost, radost.

• Profesionální přístup, rychlost realizace, kvalitně provedená instalace, perfektní péče o zákazníka po realizaci zakázky
    • Ochota komunikovat s různými dotazy ohledně systému

Tento obchod rozhodně doporučuji ostatním z důvodu vlastní zkušenosti již kvalitně zrealizované zakázky. Jan Dlouhý.

• tragická komunikace
    • v dodávce chyběla položka za cca 4000Kč
    • doba dodání 14 dnů i přes to, že dle webu mělo být vše skladem

Nějak nemám slov. V zásilce chybělo čidlo za cca 4000Kč a dodnes (již několik týdnů) nejsou schopni čidlo dodat. Nejdříve dokola slibovali že vždy pošlou chybějící položku během pár dní. Nyní už ani nezvedají telefon. Tragická komunikace, stejně jako u objednávky, kde jsme po zaplacení objednávky čekali 14 dnů na dodání (mezi tím nám bylo několikrát sděleno, že zítra odešlou a tak stále dokola), ale aspoň nakonec zboží opravdu odeslali. Bohužel s chybějící položkou. Tuto firmu už nikdy více..

• Zboží je opravdu skladem :-)

• předpřipravené sety produktu
    • špatná komunikace

Na emaily nereagují, dovolat se nejde, na chatu nikdo neodpovídá.

Rozhodně nedoporučuji.

Před prodejem komunikace dobrá, po prodeji žádná. Takže zákaznický support je pouze slibovaný. K zařízení dodané čipy nefungují, ale bohužel žádná reakce od obchodu. Příště nakoupím zcela jistě jinde.

• dobré ceny
    • rychlost dodání

• Skvělá komunikace, rychlost dodání.
    • Umí poradit.