• Pisete zbozi skladem a pak rusite objednavku nebot zbozi neni skladem

Objednane zboží bylo na skladě, za několik dnů mi pani vola, ze uz není. A tak je to tam s nimi porad. Zboží mají, když objednáte není. Nedoporučuji

• Objednávka došla nekompletní, bez předešlé konzultace(solidní e-shopy to tak nedělají), zřejmě se potřebovali zbavit posledního kusu. Nesolidní jednání. Faktura nepřišla. Za mě nedoporučuji.

Za mě nedoporučuji.

• Objednala jsem si před 10 dny zboží,které nedorazilo,2krát jsem kontaktovala obchod,kde bylo přislíbena pomoc-nic se nestalo,zboží jsem objednala jinde-tam spokojenost-tento obchod nedoporučuji!!!

• jeden produkt nebyl v krabičce a byly z něj odlepeny informace
    • na produktu nebylo datum expirace
    • a byl již očividně otevřen někým před námi
    • zboží jsme vrátili, peníze zpět neposlali, podán podnět na ČOI

NEDOPORUČUJI

Reakce obchodu ART OF BEAUTY

Dobrý den, není možné z naší strany vrátit Vám peníze v případě, že k nám balíček dosud vůbec nedorazil. Několikrát jsme s Vámi komunikovali ať už e-mailem nebo telefonicky. V případě podání podnětu na ČOI budeme postupovat podáním trestního oznámení za pomluvu a nekalé obchodní jednání.

Zbozi prislo v nekvalitnim stavu a eshop nechtel ani jednat o vymene

Reakce obchodu ART OF BEAUTY

je nám líto, že máte špatnou zkušenost s naším e-shopem. Můžete nám prosím poslat číslo objednávky, aby jsme to mohli ověřit?

• Neférové,neprifesionální jednání

Reakce obchodu ART OF BEAUTY

rádi přijmeme jakékoliv výtky či připomínky, co bychom do budoucna mohli vylepšit, aby se tato Vaše zkušenost příště již neopakovala.

• Zboží (make-up) nebylo zabaleno v originálním obalu a bylo 14 dnů po expiraci

Reakce obchodu ART OF BEAUTY

moc nás mrzí Vaše zkušenost s naším e-shopem. Mohla by jste nám poslat číslo objednávky, aby jsme ji mohli ověřit?

• Neaktuální zboží v nabídce

Zboží přišlo, ale neúplné. Místo dvou ks byl doručen jeden kus a bohužel se nejednalo o originál balení, ale pouze náhradní náplň, což přímo v nabídce uvedeno nebylo.

Reakce obchodu ART OF BEAUTY

děkujeme za hodnocení. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace. Doufáme, že jsme s Vámi po dohodě vyřešili vše k plné spokojenosti.