Velká spokojenost.

Dlouholeté zkušenosti, dobrá a vstřícná komunikace, bleskové řešení reklamací atd.

Zrušení objednávky je ba moji straně . Obchod i servis pracuje výborně

• Rozumí umělcům
    • Zboží si dovolili poslat poškozené!

Vždy když jsem objednala zboží, vždy bylo v pořádku. Poslední a předposlední zboží bylo vylité, proděravělé plátno! Butter byl poškozený. U plátna je vidět že bylo poškozené už při balení, ne že se poškodilo po cestě. Velmi nerada píšu tuto nepochvalnou recenzi, protože jsem byla odhodlaná u Artmie nakupovat i v budoucnu.

Ahoj zákaznice,

děkujeme za hodnocení.

Rozumíme, že tato zkušenost byla pro tebe zklamáním, a moc nás to mrzí. Chceme tě ujistit, že jsme nikdy nezasílali zboží záměrně poškozené. Je nepochybné, že bychom se o něj postarali, neboť nám záleží na kvalitě našich produktů a spokojenosti našich zákazníků. Tvojí reklamací se již zabývá naše reklamační oddělení a uděláme vše co je v našich silách, abychom zabezpečili tvou plnou spokojenost.

S přáním hezkého dne,
    Veronika z Artmie

Vše naprosto v pořádku, objednávám celkem v pravidelných intervalech a vždy mi přijde objednávka rychle, pečlivě zabalená a kvalitní. Zkrátka je to můj oblíbený obchod

Ahoj Leno,

děkujeme za pozitivní hodnocení.

Těší nás, že tvůj tvůrčí balíček byl doručen čas. Jsme rádi, že už dlouhodobě nakupuješ malířské potřeby jen u nás. Právě tvá zpětná vazba nás posouvá dopředu, abychom byli ještě lepší. Přejeme ti u nás ještě mnoho úspěšných nákupů a spoustu tvůrčích nápadů!

Veronika z Artmie

• Velký výběr, rychlé dodání.

Ahoj Moniko,

děkujeme ti za pozitivní zpětnou vazbu!

Jsme rádi, že jsi spokojena s naším výběrem.

Kromě toho se nabízet jen ty nejkvalitnější produkty, abychom zajistili, že naši zákazníci dostávají to nejlepší pro své umělecké projekty. Pokud bys potřebovala pomoc s výběrem produktů, neváhej nás kontaktovat. Těšíme se na další společné nákupy!

Hodně tvůrčích nápadů ti přeje,
    Veronika z Artmie

Thank you for you excellent service artmie.salute.

Hi Marisa,

Thank you very much for your purchase and for sharing your experience with us. We're glad to hear that you found everything you were looking for for your artistic project. Your satisfaction is our top priority, and we're thrilled that we could meet your expectations. If you need anything else or have any questions, feel free to reach out.

We're here to help and look forward to serving you again in the future!

Best Regards,
    Veronika from the company Artmie

Nakupuji ve Vaší společnosti ob čas, již několik let. Objednávky byly vyřízeny k mé úplné spokojenosti. Poslední zásilka vázne u dopravce- asi kvůli rozměru 150x150cm. Přeji Vám hodně zdaru.

Ahoj Jan,

děkujeme ti za pozitivní slova!

Vždy se snažíme mít ve svém sortimentu široký výběr uměleckých potřeb. Jsme rádi, že pro tebe můžeme sestrojit i takové větší rozměry pláten. Teší nás, že jsi s našimi produkty i s naším přístupem takto spokojen a že jsme mohli přispět k tvé umělecké tvorbě a pomoci ti s tvými kreativními projekty.

S přáním krásného dne,

• Rychle doručeno , spokojenost s výrobky

Ahoj Jindro,

to je skvělé! Jsme velice rádi, že jsi byl spokojen s rychlostí dodání. Snažíme se, abychom tvé objednávky expedovali co nejrychleji, abys mohl co nejdříve začít s tvorbou. Pokud bys měl jakékoli další požadavky nebo připomínky, neváhej nám napsat.

Děkujeme, že jsi s námi a těšíme se na tvé další návštěvy!

S přátelským pozdravem,
    Veronika z Artmie

Bez komplikaci,jsem spokojena s nakupem

Milá zákazníce,

děkujeme za tvé pozitivní hodnocení.

Jsme nadšeni, že jsme se stali tvým oblíbeným e-shopem pro umělecké potřeby. Sleduj nás také na našich sociálních sítích, kde sdílíme inspirace, tipy a novinky.

Budeme se těšit na tvou další návštěvu.

Veronika z Artmie

Zboží bylo dodáno v předpokládanou dobu a řidič zatelefonoval ve chvíli příjezdu k domu. Výborný servis.

Ahoj Evo,

děkujeme, že ses podělila o svou pozitivní zkušenost.

Jsme rádi, že ti můžeme poskytovat takové služby. Snažíme se o to, aby všechny balíky byly spolehlivě doručeny až přes práh domova. Pro nás nejsou problém ani rozměrově větší balíčky. Snažíme se být flexibilní a usnadnit umělcům jejich tvůrčí cestu.

Těší nás, že jsi měla s námi pozitivní nákupní zážitek.

S přáním hezkého dne,
    Veronika z Artmie

Jsem spokojená, možná by bylo dobré mít v nabídce více odstínů pastelů v tužce, není žádný černý a ani bílý.

Milá Elis,

děkujeme za tvou recenzi!

Tvé přání si vezmeme k srdci a budeme se snažit rozšířit sortiment, aby vyhovoval co nejvíce tvým potřebám.

Veronika z Artmie

• spokojenost s nákupem i rychlým doručením

Ahoj zákazníku,

děkujeme za tvou recenzi!

Velice nás těší, že jsi nadšen z našich akrylových barev. Zářivé barvy naší značky ARTMIE-Euforie jsou opravdu nádherné a potěšilo nás, že ti poskytli radost při tvorbě.

Těšíme se na tvůj další nákup a přejeme ti spoustu inspirace při tvorbě s našimi barvami!

- velký výběr produktů
    - video návody u produktů
    - rychlé vyřízení a doručení objednávky

Ahoj zákazníku,

děkujeme ti za skvělou recenzi.

Velice nás těší, že jsme naplnili tvé představy. Věříme, že ti naše produkty budou zpříjemňovat tvořivé chvilky. Určitě nás sleduj i na sociálních sítích jako Facebook, Instagram či Tiktok.
    Přejeme ti mnoho inspirativních momentů při tvorbě.

S přátelským pozdravem,
    Veronika z Artmie

• Nakupuju poněkolikáté a vždycky spokojenost
    • Rychlá doprava,přijatelné ceny

Ahoj umělec,

srdečně ti děkujeme za hodnocení.

Jsme rádi, že sis všiml i našich dostupných cen. Umělcům chceme nabízet produkty, bez nějakého výrazného zatížení jejich rozpočtu.

Těšíme se, že celé nakupování u nás proběhlo bez problémů. Věříme, že nás navštívíš opět.

• rychlé

Ahoj umělec,

děkujeme za pozitivní hodnocení.

V Artmie se vždy snažíme, abys měl vše potřebné rychle u sebe, takže se můžeš hned vrhnout na malování. Děkujeme za to, že sis nás vybral a těšíme se, až uvidíme, co kreativního vytvoříš s našimi produkty.

Veronika z Artmie

Velký výběr, dobré ceny, komunikace, rychlost dodání

Ahoj zákazníku,

děkujeme za krásná slova.

V našem eshopu, kde se vše točí kolem umění, se snažíme, aby každý zákazník měl z nákupu radostný a hladký zážitek. Doufáme, že tvé nové barvy a špachtle už čekají na další umělecká díla.

+++++

Ahoj zákazníku,

děkujeme za pozitivní hodnocení v našem e-shopu ARTMIE.CZ.

V naší nabídce najdeš široký výběr malířských pláten, stojanů a dalších potřeb pro malíře. Kvalitní malířské plátno je důležité pro každého umělce, který se chce věnovat malbě. Kromě toho máme pomůcky pro začátečníky i profesionály, aby si každý našel to, co potřebuje.

Budeme se těšit na tvou další objednávku.

• Tak tentokrát jen chválím

Ahoj zákazníku,

děkujeme za upřímnou zpětnou vazbu.

Tvé hodnocení na 90% nám dává příležitost zlepšit se ještě více a zajistit, aby tvoje zkušenost s námi byla co nejlepší.

Rádi bychom se dozvěděli více o tom, co bychom mohli udělat lépe, abychom dosáhli 100% spokojenosti. Tvé názory jsou pro nás cenné a pomáhají nám identifikovat oblasti, které potřebují pozornost a zlepšení.

Pokud máš konkrétní připomínky, nápady nebo dotazy ohledně nákupu, prosím, dej nám vědět.

• dobré ceny
    • slušný výběr
    • spolehlivost a rychlost

Ahoj Petře,

děkujeme za tvou zpětnou vazbu!

Velice nás těší, že jsi spokojen s cenami našich produktů. Snažíme se nabízet kvalitní umělecké potřeby za dostupné ceny, abychom byli dostupní pro všechny umělce. Děkujeme ti za podporu a důvěru a těšíme se, že jsme mohli přispět k tvé tvořivosti. Pokud máš jakékoli další dotazy nebo požadavky, neváhej nás kontaktovat.

Přejeme ti úspěšné tvoření a těšíme se na další nákup!

S přáním krásného dne,