Po týdením čekání na zboží kontaktován eshop, kde mi bylo oznámeno, že zboží bude k dispozici za 14 dní. V době objednávky mělo být údajně vše skladem.

• Byla jsem spokojena. Rychlý nákup.

S nůžkami jsem spokojena. Jsem ráda, že jsem se nakonec rozhodla i pro teleskopickou rukojeť. Snad co bych vylepšila - po celou dobu stříhání musím mít docela silně zmáčklou páčku a ruka to pak dost cítí. A vylepšila bych nůžky s rukojetí něčím pro jejich zavěšení.
    Manžel je s trimmrem také spokojen.

• uvádějí skladem, ale skladem nemají

Chtěl jsem koupit zboží, které měl eshop skladem, ale přišla odpověď, že to skladem nemají. Ani po této odpovědi nezměnili tuto položku na svém eshopu. Doteď lživě píšou, že je skladem, ale přitom není. V čem jiném ještě lžou? To už nezjistím, protože tento obchod už nikdy víc!

Všechno SUPER !

• ochota a velmi rychlé jednání

• Vynikajici Velice Kvalitni Produkt Textilni Hadice Liano 20 m (Lehka a lehko zmotatelna) se zarukou 30 let od vyrobce a je az na tlak 35 baru. Vynikajici komunikace s prodejcem.
    • Vynikajici komunikace s prodejcem.

• Rozumí tomu co prodávají jelikož produkty i sami instalují.
    • Velice příjemné a solidní jednání.

• Kvalita služeb

• Rychle a spolehlivě doručeno

• Okamžitá komunikace
    • Nelze platit kartou

Asi ne zrovna relevantní hodnocení - špatně jsem koukal na stránky a hlavně jsem kupoval okrajový produkt nabídky. Nicméně oprava mé chyby proběhla telefonicky ze strany e-schopu obratem a její napravení proběhlo také ihned. Takže naprostá spokojenost s obchodem.

• Poradily,ochota,rychlost

• rychlé odeslání

Byl to mujprvni nakup Vsechno bylo v poradku rychle doruceni zbozi spokojenost