Velice spokojen a doporučuji všem.

• Rychlé doručeni

Nakupovala jsem nėkolikkrát ,vždy spokojenost.

• S jednáním jsem byla velice spokojena. Vše proběhlo jak mělo a rychle.

• Obchod nekomunikuje ani po urgenci

• Výhodou byla pouze o něco nižší cena zboží
    • Menší přehlednost eshopu, zboží je naházeno do málo kategorií, drobné koncové kapače najdete ve stejné kategorii jako přimíchávače hnojiva nebo zahradní počítače. Prohledávat 8 stran zboží je tak nepohodlné.

Zboží jsem objednala téměř před měsícem, přičemž u všeho bylo v té době psáno, že je buď přímo skladem nebo dostupné do 2-3 dnů. Přišla mi ještě změna stavu, že se moje objednávka zpracovává, a pak už nic. Na emailový dotaz, kde se to zadrhlo - opět ticho po pěšině. Objednávka byla přitom docela velká, jeden by čekal, že když neobjednává ventilky za stovku, tak bude aspoň obchodníkovi stát za odpověď. Asi ne.

rychlé dodání naprostá spokojenost

Jako většina těchto obchodů, pouze prodává ale další spolupráce neexistuje

• Eshop nereaguje na dotazy související s objednávkou
    • Dostupnost zboží uvedena na eshopu skladem, přesto byla doba dodání téměř 3 týdny. Nedočkal jsem se žádné reakce eshopu, pouze notifikace o odeslání zboží. Rozhodně nedoporučuji

Byl jsem spokojen.

Objednal jsem několik položek 13.7. Všechny položky měly být skladem. Po několika urgencích jsem se dozvěděl, že jedna položka už měsíc není dostupná. Požádal jsem tedy o odstranění této položky z mojí objednávky a o odeslání zbývajícího zboží. Bylo mi slíbeno, že 22.7. zboží odešlou. V úterý jsem si ověřoval, zda zboží odeslali, ale neodeslali. Slíbili odeslat ve středu. To se stalo, ale dobírková částka byla vyšší o 960 Kč, než měla být. Slíbili nápravu do 26.7., ale nestalo se tak, telefony opakovaně neberou, na emaily zásadně neodepisují, takže velmi nedoporučuji !!!!!

• neodpovídá
    • nereaguje na email na žádnou z uvedených adres
    • telefenicky přislíbeno ovšem fyzicky nic neodesláno

Tento e-shop mě upoutal cenami, ovšem to je vše.
    Po objednání zboží (11.07.2019), které na e-shopu svítilo skladem, doposud nebyl odeslán ani kus.
    Urgoval jsem objednávky na všech uvedených emailech na stránkách a bohužel jsem nedostal ani odpověď, že můj email někdo řeší(dle reakcí tomuto tak opravdu není). jelikož jsem měl naplánované řemeslníky na na 19.7. tak jsem 15.7 volal na uvedené telefonní číslo. Asi po 5-tém pokusu mi telefón zvedl p. Štěpánek?? a ujistil mě že zavolá do kanceláře a že zásilku jistě odešlou. 16.7. kdy na e-shopu stále svítila objednávka jako neodeslaná , jsem volal znovu a zjistil jsem, že bohužel není ventil skladem, ale že bez něj zbytek objednávky ještě tentýž den odešlou (nevadí ventil jsem objednal jinde -Sigmashop a došel do druhého dne).17.7. stav objednávky opět nezměněn. Opět hovor s panem Štěpánkem a bylo zjištěno, že chybí ještě kabel, říkám jasně do telefonu nevadí objednám jinde, hlavně už to konečně pošlete v pátek 19.7. mi přijdou lidi na pokládku systému. Byl jsem ujištěn, že tomu tak bude....... Samozřejmě, že tomu tak nebylo, musel jsem zaplatit výjezd lidí a doposud (23.7.) na eshopu svítí stav objednávky probíhá:-( Už nikdy více s tímto e-shopem očividně o zákazníky zde není zájem. Stískal

• rychle dodani dobra cena

Kvalitní vyřízení objednavky.

• standardní zboží za dobrou cenu

• nejlevnější
    • nekomunikují

Rzchlé vyřízení.

• dlouhá doba do doručení objednávky cca 12 dní po urgenci v eshopu

Zboží bylo v pořádku doručeno.

• Dobré ceny
    • Hodně věcí skladem

zbozi nedorazilo ani na email nikdo neodepsal a dovolat se mi taky nepodarilo, deset dni cekam a nevim na cem jsem a kdy mam tedy zbozi ocekavat, mohl jsem nakoupit jinde