• Doručení do druhého dne od zaplacení, vše v pořádku, ceny stálé

Férové jednání, zboží mělo krátkou dobu expirace a i přesto, že měli tento fakt v nabídce uveden, znovu se mě zeptali, zda jsem si informace všimla. Obchod na 100% doporučuji.

Produkt nebyl označen, že není skladě. Museli mi vrátit peníze. Produkty, které nemají na skladě, by měli mít označení, že ho nemají. Mezi tím jsem zjistila, že už se nevyrábí. Jinak komunikace s obchodem probíhala na výbornou. Mrzí mě to.

• Vše s dlouhou dobou trvanlivosti, coz pry bylo nakonec pricinou zdrzeni zavozu. Ale melo byt sdeleno zavcasu a ne az po nekolika urgencich
    • Dlouhá dodací lhůta a reakce na emaily s dotazem take s prodlevou

Super rychlost, žádný problém

• Rychlé vyřízení

• nevím

Nulová komunikace neodpovídali na email, dotaz. 2malé krabičky poslali v obří krabici. Ani neinfor.o odesílání zásilky...Zboží naštěstí došlo v pořádku.

• Spolehlivý obcho

• Doručení od hodnoty 300 Kč zdarma
    • Nízké ceny přírodní kosmetiky

Doporučuji, určitě zase ráda nakoupím. Jen bych doporučovala rozšířit sortiment, moc velký výběr není, určitě bych nakoupila větší množství.

• dodání
    • neinformování o obdržené platbě a odeslání zboží

• Dobré ceny
    • Nemožnost platit kartou

Transakce rychlá a bezproblémová, doručení taktéž. Jsem spokojená.

Byla jsem s nakupem velmi spokojena. Velky vyber, skvele ceny za esencialni oleje od Nobilis Tilia. Doruceno do par dnu. Urcite jsem zde nenakoupila naposledy. Dekuji!

• dobrá cena

• Až na nulovou komunikaci vše v pořádku
    • Možnost výběru přepravce - velice oceňuji, ušetří spoustu nervů:)

Přišla jen automatická odpověď po objednání, zaplaceno bylo převodem ihned, poté přišel mail s infem jak zaplatit a pak 9 dní vůbec nic, žádné potvrzení o platbě, expedice zboží, ...pak až zpráva přepravce, že bude ráno doručovat. Ne, že by bylo potřeba info o každém pohybu, ale při první objednávce trochu adrenalin (došla platba? existuje vůbec eshop?), naštěstí vše dorazilo:)

Perfektní ceny a kvalita!

• doprava zdarma

Využila jsem dopravy zdarma

• Výhodné ceny
    • Rychlé dodání zboží, které nebylo skladem
    • Dárky k nákupu zdarma
    • Doprava zdarma

Výhodné ceny, kvalitní produkty. Chybělo zaslání e-mailu o odeslání balíku, ale to zajistil dopravce, takže neřadím do negativ. Celkově spokojenost a doporučuji. Nakoupila jsem zde zboží nejvýhodněji.

• Dopravu zdarma jinak zatím nic .
    • Špatná komunikace .Musel jsem volat co se děje s mojí objednávkou a mám pocit ,že nejeví o zákazníka.

Zlepšit individuálně komunikaci se zákazníkem aby nečekal příliš dlouho o stavu objednávky.