• Vždy doručeno do lhůty dodání
    • Zboží odpovídá stavu na obrázku
    • Velký výběr
    • Skvělá komunikace, dá se popřípadě dobře domluvit o zakázce

Dobrý den, Láďo

mnohokrát děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost, že jste byl spokojen. Snažíme se pro naše zákazníky poskytovat co nejlepší služby a těší nás, že se toto setkává s kladnou odezvou. Zároveň vyřídím pochvalu našemu týmu za komunikaci, určitě je to potěší :)

Budeme se těšit na příští návštěvu!

Za tým ARMYSHOP.CZ - Martin

• obrovský výběr
    • skvělé ceny
    • super servis
    • kvalita zboží
    • strašně rychlé dodání

Jeden den ráno jsem zboží objednala a následující pracovní den jsem měla balíček ve výdejní místě. :-)

Dobrý den.
    Děkujeme za Vaše hodnocení. Vždy se snažíme, aby zásilka dorazila do rukou zákazníků co nejdříve a máme radost, že se to podařilo i ve Vašem případě. Budeme se těšit na Vaší příští návštěvu.
    Za ARMYSHOP. CZ - Jirka

• velký výběr velikosti a sortimentu

• Velký výběr, kvalita, super ceny a rychle dodáno.

Vážený zákazníku.
    Děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše spokojenost nás těší. Budeme se těšit, že nás zase někdy navštívíte.
    Za ARMYSHOP.CZ, Jirka

• Velký výběr

Vážený zákazníku.
    Omlouváme se za opožděnou reakci, protože předvánoční čas nás všechny ve firmě vytížil. Hlavní naší starostí bylo vyřizování objednávek tak, aby Váš dárek doputoval pod stromeček včas. Vaše recenze potvrzují, že se nám to dařilo. Děkujeme za příznivé ohlasy a těšíme se na vás i v letošním roce.

• Kvalita
    • Výběr Zboží

Za ARMYSHOP.CZ - Jirka

• Přehlednost, velký výběr,rychlost dodání....

Dobrý večer Petře.
    Vážíme si Vašeho hodnocení a děkujeme za něj. Vždy nám udělá radost zákazník, který je spokojený s naším e-shopem. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.
    Za ARMYSHOP.CZ , - Jirka

• Rychlost.ochota slušny vyber

Dobrý večer.
    Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s našim e-shopem spokojeni. Těšíme se na případnou další návštěvu.
    Za ARMYSHOP.CZ - Jirka

• Rychlost, velký výběr za příznivé ceny

Nic

Dobrý den Lenko.
    Děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás, že jste s naším obchodem spokojena. Jsme tady pro Vás i příště, když se rozhodnete něco nakupovat z naší nabídky.

• Široký výběr zboží
    • Dobré ceny

Děkuji za skvělý, ochotný a rychlý zákaznický servis při změně objednávky z mé strany
    Velmi ochotný pán na zákaznické lince

Dobrý den Michale.
    Děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s naším obchodem spokojený. Někdy se nákup nepovede tak, jak by si člověk přál, a proto je tu zákaznická linka s Petrem připravena vždy pomoci. Pochvala ho potěšila. Budeme se těšit na Vaší případnou příští návštěvu.

• Široký výběr zboží.
    • Dobré ceny.
    • Přehlednost.
    • Rychlé dodání.

V obchodě jsem nakupoval již několikrát a vždy jsem byl spokojený. Bezproblémové objednání i dodání zboží.

Dobrý večer Petře.
    Moc nás těší Vaše hodnocení a pochvala. Celý tým se snaží, aby byl zákazník spokojený, a aby zboží obdržel co nejdříve. Děkujeme.

• Přehledná a široká nabídka

Vážený zákazníku.
    Děkujeme za Vaše hodnocení.

• rychlé vyřízení objednávky
    • velký výběr

Dobrý den.
    Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme rádi, když nás zase někdy navštívíte.
    Přejeme pěkný den.
    Za ARMYSHOP.CZ -Jirka

• výběr
    • kvalita

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme moc rádi, že jste s naším obchodem spokojený. Budeme se těšit na Vaší příští návštěvu.