Velmi vynikající přístup k zakaznikovi

Reakce obchodu ARMYSHOP.CZ

děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost z každé kladné zpětné vazby. Rád vyřídím pochvalu našemu týmu za komunikaci.

První nákup a spokojenost

Dobrý den, Lobodo,

děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost z každé kladné zpětné vazby. Máme radost, že byl první nákup úspěšný a že jste odcházel spokojený.

Za tým ARMYSHOP.CZ - Martin

• Velký výběr.Mám to jako dárek.Bude nadšenej chlapec.

Reakce obchodu ARMYSHOP.CZ

děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost z každé kladné zpětné vazby. Držíme palce, ať se dárek líbí!

• Nabídka
    • Ceny
    • Vyřízení objednávky

Obchod doporučuji.

Dobrý den, Enrico,

děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost z každé kladné zpětné vazby. Ceníme si doporučení!

• Rychlá doprava

Reakce obchodu ARMYSHOP.CZ

děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost z každé kladné zpětné vazby. Rychlá expedice je pro nás základ - jsme rádi, že se setkává s kladnou zpětnou vazbou.

• rychlost vyřízení

Reakce obchodu ARMYSHOP.CZ

děkujeme za Vaše hodnocení! Na času a expedici si dáváme záležet, jsme rádi, že se setkává s kladnou odezvou.

• Rychlá a efektivní komunikace
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Výměna zboží naprosto bez problému

Dobrý den, Pavle,

děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost z každé kladné zpětné vazby! Na času a expedici si dáváme záležet, jsme rádi, že se setkává s kladnou odezvou. Co se týče výměny, snažíme se našim zákazníkům maximálně vycházet vstříc, kdykoliv to jen jde.

• Rychlost vyřízení objednávky

Dobrý den, Etienne,

• Kvalitní zboží

Dobrý den, Petexino,

děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost, že jste byl spokojen! Na času a expedici si dáváme záležet, jsme rádi, že se setkává s kladnou zpětnou vazbou.

Výborný.

Dobrý den, Mildo,

děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost, že jste byl spokojen!

• Kvalitní balení
    • Dodání do AlzaBoxu

Dobrý den, Vladimíre,

Dobrý den, Daldo,

Za tým ARMYSHOP.CZ - Martin

• Příjemná a užitečná komunikace ze strany obchodníka.
    • Velký výběr druhů a barev zboží.
    • Drtivá většina produktů skladem a dostatečném množství.
    • Pokud něco momentálně není skladem, prodejce po objednávce zboží ihned objedná a relativně v krátké době dorazí cca 3-5 dní. Podle dostupnosti u subdodavatele se samozřejmě může doba dodání protáhnout.

V obchodě jsem už několikrát nakoupil a jsem spokojen, není co vytknout. I když jsem ortodoxním zákazníkem u jiných obchodníků, u tohoto obchodníka jsem našel zboží, které jsem jinde nenašel. Hlavně velký plus a palec nahoru dávám za zboží které je zde dostupné v tmavě modré NAVY barvě. Milovníci námořnictva si zde mohou objednat spoustu oblečení, výbavy a doplňků v této barvě.

Dobrý den, DESTROJITO

děkujeme za Vaše hodnocení, máme z každé kladné zpětné vazby. Jsme rádi, že máte dobrou zkušenost nejen s komunikací kolegů, ale s šíří nabídky zboží.

Za tým ARMYSHOP.CZ - Martin

Musím pochválit rychlé jednání.Bunda je krásná, materiál super,ale bohužel neseděla.Vráceni proběhlo bez problému.

Reakce obchodu ARMYSHOP.CZ

děkujeme za Vaše hodnocení, máme z každé kladné zpětné vazby. Chápeme že trefení velikosti může být po internetu problém - pokud nepomůžou velikostní tabulky, rozhodně se neváhejte ozvat a s výběrem Vám rádi pomůžeme. A pokud i tak velikost nesedne, vrácení pochopitelně není problém :)

• Přehledný web, rychlé doručení

Dobrý den, Františku,

• Velké velikosti
    • Šílený filtr pro vyhledávání zboží. Fakt předpotopní. Nedá se například filtrovat podle velikosti, což je pro mne důležité.

Dobrý den, Tome,

mrzí nás negativní zkušenost s vyhledáváním zboží. Již pracujeme na změnách funkcionalit řazení a vyhledávání - vezmeme Vaší zpětnou vazbu v potaz a zohledníme ji při přípravě aktualizace front-endu.

I tak děkujeme za kladnou zpětnou vazbu a budeme se těšit na případnou další návštěvu.

Za tým ARMYSHOP.CZ - Martin

• Chybějící hodnostní označení (2ks) a nášivka krevní skupiny na víc .

Dobrý den, Jakube,

mrzí nás negativní zkušenost - kolega Petr s Vámi celou situaci již řešil a věříme, že nedopatření při expedici bylo vyřešeno ku Vaši spokojenosti.

Věříme, že pokud nám dáte šanci si napravit reputaci při příští objednávce, bude spokojenost již bez poskvrny.

Za tým ARMYSHOP.CZ - Martin

• V podstatě za 24 hodin dodáno, perfektní zabalení.

Za tým ARMYSHOP.CZ - Martin

• Ani ne 24 hodin a zboží bylo doma. Super komunikace, super doručení.
    • Vřele doporučuji.
    • O ničem nevím a to zde nakupuji již několik let..

Dobrý den, Fildo,

děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost, že jste byl spokojen! Ceníme si naších stálých zákazník, jsme rádi, že se vracíte!

Budeme se těšit zase příště.

Za tým ARMYSHOP.CZ - Martin

• velky vyber zbozi a vysoce profesionalni jednani

rozsahly vyber zbozi, mimoradne rychle vyrizeni a doruceni objednavek

Dobrý den, Honzo,

děkujeme za Vaše hodnocení, máme radost, že jste byl spokojen! Rychlost expedice a komunikace s klienty je pro nás zásadní - jsme proto rádi, že jsme vám tím zpříjemnili nákup.

Budeme se těšit na příští návštěvu.