• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• ověřování mailem zda mi mají objednávku zaslat kterou jsem zadal a potvrdil - co je to za zhovadilost - pokud si produkt objednám, pak ho samozřejmě zaslat chci, navíc na e-mail záměrně chodím jen jednou týdně

-další špatná zkušenost krom ppl byla i s Vaší pracovnicí, která přislíbila nápravu při nedoručení zboží a bohužel se nic nestalo, nakonec jsem si vše musel zařídit sám

Reakce obchodu Armyprodej.cz

o žádnou zhovadilost se nejedná, jen každou objednávku ověřujeme primárně telefonicky a pokud zákazník telefon nebere, posíláme mu e-mail. Je to proto, že existuje spousta zákazníků, kteří si něco objednají, my jim to hned zašleme, nicméně balík se nám vrátí zpět z důvodu odmítnutí zásilky (zřejmě si někdo dělá srandu, nebo objednává malé dítě apod.). Po zavedení telefonického ověřování se výše uvedené případy notně zredukovaly.

• pěkné zboží, ceny
    • na dotaz ohledně jiné velikosti nepřišla odpověď. věřím, že vratka peněz dorazí včas

příště se obrátím jinam i když reklama na tento obchod vyskakuje všude, kam se podívám

Reakce obchodu Armyprodej.cz

v odeslané poště odpověď máme, tak nevím, kde nastala chyba. Peníze za nevyhovující zboží samozřejmě zasíláme v zákonné lhůtě, takže nemusíte mít žádné obavy, jsme seriózní podnik :)

jednatel společnosti

• uděláte objednávku vše proběhne jak má, ale žádná objednávka se nevytvoří

Po komunikaci s obchodem nemá nikdo zájem tento problém řešit.

Reakce obchodu Armyprodej.cz

Dobrý den, e-shop bez problémů funguje a objednávky nám chodí, takže opravdu nevím, jak jste objednával/a. Pokud vím, kolegové vždy radí opětovně objednat, pokud se nějakým způsobem původní objednávka neuskutečnila.

Pane Matuško,

absolutně nechápu Vaše hodnocení, neboť objednávku jsme vyřídili do 2. dne, telefonicky ani mailem jsme nezaznamenali žádnou reklamaci, tak nevím, co to má znamenat.

• Žádné jsem nenašel
    • Neodpovídající označení velikostí oděvu

Objednal jsem si u vás mikinu velikosti 4XL. Mikina mi přišla s označením 4XL,ale velikostně odpovídala maximálně 2XL. takže můj první dojem, za mě NE

Reakce obchodu Armyprodej.cz

Milý pane Košuliči, pokud si objednáte 4XL, zašleme Vám 4XL, tak jak to má výrobce. Zde jsme tedy chybu neudělali. A mimochodem jste první, kdo si stěžuje, že byla mikina fyzicky menší o 2 velikosti. Možná nebude chyba v malé velikosti oblečení, ale v extrémních rozměrech jejího potenciálního nositele.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Nekvalitní výrobek-velmi špstné provedení ušití.

• Zboží nebylo v očekávané kvalitě. Šlo o neoriginální výrobek,ačkoli byl tak prezentován.

Reakce obchodu Armyprodej.cz

Milý pane Plotte, zboží jste si objednával 5.5. 2015 v 19:53 a my jsme ho expedovali hned následující den, tedy 6.5. 2015. Ohledně originality nechápu, o čem je řeč, neboť výrobky od Vámi zvolené firmy námi nikde nejsou prezentovány jako armádní originál. Možná jste si popletl armádní originál a produkt který využívají i armádní složky. Takže suma sumárum je celý Váš příspěvek tak trochu úlet.

Pěkný den

• Přehlednost

• Hlavní, neboli dominantní nevýhodou je nalákat zákazníky na dárky zdarma, které jsou pouze fikce a předem připravený trik firmy. Mělo mi zboží dojít s malou baterkou, která ovšem chyběla. Dost mě to sklamalo.

Zboží dojde, ale dárky ke zboží nedojde pač je to asi jen trik! mě nedošel. Co bude dále nedojde pak už ani zboží???

Reakce obchodu Armyprodej.cz

V těchto dnech řešíme opravdu velké množství objednávek, takže se prostě může stát, že do balíku zapomeneme vložit dárek. Nejedná se tedy o žádný trik. Jsme jen lidé, tak nás, prosím, hned nekamenujte.

Děkuji za pochopení

• rychlost expedice
    • personál obchodu

Zboží mi bylo zasláno hned druhý den, ale jiné než jsem si objednala. Personálem obchodu mi bylo řečeno, že se to v době dovolených a navíc ještě nemocných zaměstnanců stane. Poslala jsem na své náklady zboží zpět a čekala více než týden na nové, vzhledem k tomu, že to měl být dárek, nákup zboží nesplnil svůj účel. Nikdo s firmy se neobtěžoval mi ani zavolat, naopak já musela asi 4x urgovat své již zaplacené zboží. Naposledy mi bylo řečeno, že můžu být vůbec ráda, že mi něco pošlou. Vzhledem k tomu, že mě to stálo více času, peněz a nervů tento obchod nemohu nikomu doporučit.

• Žádné
    • dlouhá dodací lhůta

nakupovat raději jinde

• Žádné klasický army shop.
    • Komunikace, webové stránky (Skladem-vyprodáno)

Nic moc. Už zde nakupovat nehodlám !

• - dlouhá doba dodání,
    • - asi nemá zájem o zákazníka,
    • - nereaguje ani na urgence

kdo chce dlouho čekat, tak ať si objedná

Reakce obchodu Armyprodej.cz

Podle všeho jste měl platbu převodem na účet. Byla Vám zaslána faktura, kterou jste k dnešnímu datu nezaplatil, tak na co si, prosím, tedy vlastně stěžujete?

• Naprosto žádná komunikace ze strany obchodu, zásilka přišla poškozená takovým způsobem že šlo zboží jednoduše vytáhnout ven. Kdybych zásilku přebíral já, nechám ji poslat zpátky. Bohužel jsem nebyl doma.

Jednoznačně nedoporučuji.

Reakce obchodu Armyprodej.cz

Komunikovali jsme s Vámi a jasně Vám sdělili, že se na zboží musí počkat, s čímž jste souhlasil. Ohledně poškozeného balíku. Toto bohužel neovlivníme, nicméně jste měl plné právo při poškozeném balíku zásilku nepřevzít. ARMYPRODEJ team

• Nelíbí se mi otevírací doba v prodekně Machuldova

Nechápu,přoč mám hodnotit obchod,ze kterého jsem zboží ještě neobdržel.Nebyla mi oznámena dostupnost ani přibližná dodací lhůta objednaného zboží.

• Nedostatečná komunikace mezi skladem a obchodem.
    • Cena uvedena na internetu nesouhlasí se skladem.
    • Zdražování zboží před očima zákazníka o 10 %
    • Nedokážou říci zákazníkovy zhruba dobu dodání objednaného zboží.

Obchod je průměrný, ale objednávaní zboží je špatné.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost zákazníka, který situaci s obchodem ke spokojenosti vyřešil.