Nejhorší komunikace s obchodníkem, jakou jsem kdy zažil... Lžou, nekomunikují a jejich chování je naprosto neprofesionální... U zboží bylo uvedeno, že je skladem a mělo by být odesláno do 1-2 dnů... Nakonec to trvalo měsíc... Po týdnu bez jakékoli komunikace jsem se jich zeptal: 'Co se děje?' Odpověď přišla za další týden. Nakonec v emailu napsali, že toto zboží jim nepřináší zisk a že je skladem externě . Slíbili, že zboží to odešlou v příštím týdnu v pondělí, ale místo toho to byl pátek. Před expedicí mi napsali:

'Pokud z jakéhokoli důvodu již nemáte o objednávku zájem, prosíme o včasné sdělení této informace, dříve než bude zásilka zbytečně odeslána. Tím šetříte nejen náš čas a peníze, ale také životní prostředí.'

Jinými slovy - nezajímáme se o vaši objednávka už fakt dlouho, a chápeme že už ji možná nechcete... Nyní je moje objednávka u zásilkovny, takže jsem zvědavý, co přijde... Představa, že budu muset řešit vrácení peněz s touto organizací, mi přijde děsivá...

Nedoporučuji tento e-shop, je skutečně otřesný, neprofesionální a zvláštní...

Bohužel, až po provedené objednávce jsem si přečetl další recenze a způsob, jakým se chovají vůči ostatním recenzentům, bez sebemenší sebereflexe, jmi přijde vyloženě odporný...

• nakonec dodali

nekomunikují

• -
    • Nekomunikují
    • Zboží neodesláno

Obchod vůbec nekomunikuje. Zboží objednáno a zaplaceno a již více jak dva týdny bez reakce ze strany obchodu. Zaslán email s odstoupením od kupní smlouvy, také bez reakce. Předám ČOI.

• nulová reakce

Přidávám se k negativní zkušenosti. Obchodní jednání žádné. Začátkem listopadu jsme objednali a zaplatili č.10403675. Před vánoci se po urgencích ozvali emailem, že je zboží v zahraničí a čekají na jeho dodání. Začátkem února po bombardování telefonem a emailech se nikdo neozval. Dali jsme jim termín vrácení uhrazené částky do konce února.
    Nikdo se neozval. Přidávám se k předání této věci jako bezdůvodné obohacení na Policii ČR .

• Nekomunikuje
    • Nedostupný telefon
    • Podvod

Eshop nekomunikuje a nedá se dovolat na uvedený tel (ani dalších obchodů pod ič. pí Krapivin)
    25.3.2020 jsem objednal a rovnou i zaplatil obj. č. 15513089, která samozřejmě nedorazila.

Díky situaci s pandemií Covid-19 jsem se o obj. začal zajímat až na podzim a pokoušel se s obchodem spojit. Telefon uváděný na webu byl nejdříve nedostupný, následně jej nikdo nezvedal. Předpokládal jsem jeho zánik s ohledme na situaci. Velice mě však popudilo, když se před vánoci objevila informace:
    "Vánoční a novoroční provoz v době epidemie koronaviru; Provoz eshopu není nijak přerušen. Objednávky vyřizujeme a zasíláme stále každý pracovní den"

S ohledem na další recenze s nedávné doby vykazuje eshop https://www.armygalanterie.cz/ známky podvodného jednání a důrazně všem doporučuji zde nenakupovat.

Všem poškozeným doporučuji obrátit se na Policii:

Oddělení hospodářské kriminality
    Eliášova 7
    412 48 Litoměřice
    tel.:974 436 349fax:974 436 901
    e-mail:[email protected]

• ABSOLUTNĚ ŽÁDNÁ
    • arogantní a sprostý přístup-nekupujte od nich nic!

Objednala jsem zboží na eshopu. Přišlo jiné. Zboží jsem vrátila s tím, že ho chci buď vyměnit za to správné nebo vrátit peníze. Zboží přijal od dopravce, ale na emaily nereagoval. Telefon vypnutý. Pátrala jsem na webu a našla jeho další firmu: šlapací kolo. Pokud se budete potřebovat dovolat, zkuste toto číslo: +420 704 432 882. To funogovalo. Když to zvedl, byl dotčený, že se ptám na firmu armygalanterie a na zboží, které nedodali. Prý mám čekat až na mě přijde řada a že má sice vypnutý druhý telefon, ale že do toho mi nic není. Když jsem s ním chtěla jednat, telefon položil. Obrátila jsem se na právníka, zkusil ještě přes email poslat bláboli ohledně nákupu na IČ, které jsou zcela zcestné, ale pod pohrůžkou předání právníkovi, poslal alespoň původní zboží zpět. Je to normální hajzl, od kterého hlavně nic nekupujte. NEPODPORUJTE LIDI, CO MÁJÍ DOMNĚNÍ, ŽE MOHOU PODNIKAT JAKO DOBYTCI A BUDE JIM TO PROCHÁZET! NAVÍC JEDNATELKOU SPOL. JE IRINA ALEKSANDROVNA KRAPIVINA...TO MLUVÍ ZA VŠE.
    Rozhodně ne a rozhodně nekupujte ani na šlapacikolo.cz

Reakce obchodu Army Galanterie

Děkujeme za anonymní recenzi, která se neváže na žádnou objednávku. Možná už stylem vašeho psaní jste zralý/a na psychyatra.
    O tomto případu nic nevíme, natož že bychom se takto chovali.
    A ano máme ještě třetí eshop 5zivel. K tomu se váže přes 5000 objednávek a obrat 5milonů. Asi takový jsme obchodníci.

A s tím co narážíte na jméno paní jednatelky je opět ubohost. To jako vyjadřuje co? Asi máte špatné STB informátory, slečna Irina je občankou české republiky. Vy se stydtě za vaše arogantní a trapné jednaní.

Ano telefon možná položím někomu kdo se povyšuje, je arogantní a řve do telefonu. Nemám duvod se s někým takovým bavit pokud se nechce bavit na urovni dospěleho člověka. Jak se říka nejhorší srážka je s blbcem a moudrý ustoupí.

• Naštěstí zboží dorazilo
    • Totálně nekomunikují. .
    • Telefonní číslo snad ani neexistuje, nikdy jsem se na něj nedovolal
    • na E-maily neodpovídají.
    • nezasílají fakturu

Jelikož nezaslali fakturu, nemůžu si to nechat proplatit u zaměstnavatele.

Reakce obchodu Army Galanterie

Opět anonym bez vazby. Proč by zboží nedorazilo? Ono asi když je zboží převážně z USA a zahraniční není možné naskladnit do druhého dne. To že takový "zákazníci" jako vy neumí číst je váš problém.

Faktury jsou zasílány emailem. Zkontrolujte si spam případně si o ni napište (jelikož nevíme kdo píše). Ano telefon nefunguje není to povinost mít telefoní kontakt a aktuálně nemáme personální kapacity abychom vše vyřizovaly.

• žádná
    • zboží objednáno před měsícem a půl....do teď bez jakékoliv komunikace
    • nezvedají telefon (operátor hlásí nedostupný nebo odpojen),na emaily nereagují odeslány asi 4
    • nic od tohoto obchodu nekupovat jsou to podvodníci

rád bych přidal svou zkušenost s tímhle obchodem.Objednával jsem zboží 22.4.2020 a ve směs vše měli uvedeno jako skladem.V objednávce jsem měl věci na šití roušek a nějaké drobnosti za cenu přesahující 1000kč (vím,že pro někoho je to málo ale pro mně je to docela dost peněz).U možnostech platby (nevím jestli záměrně) možnost pouze platby předem.Hned po objednání přišel email s objednávkou a s pokyny k platbě.Tentýž den jsem odeslal peníze na účet uveden v emailu a čekal jsem na odpověď.
    Za dva dny přišel email ,že peníze dorazily a jakmile bude zboží připraveno budou odesílat.Po čtrnácti dnech mi to nedalo a napsal sem email jak to s objednávkou teda vypadá,že je to už dva týdny a stále neodeslali...bez odpovědi.Za další týden další email...opět bez odpovědi.Po měsíci mi to nedalo a chtěl jsem volat přímo na prodejnu tel. uveden na stránkách.A ejhle telefon je nedostupný nebo odpojený.Ještě poslední mě napadlo podívat se na stránku facebooku ale ta jak překvapivě taky zrušená.Takže nevím své peníze ani zboží za které jsem zaplatil už asi neuvidím.
    Závěrem bych chtěl všechny kdo si přečtou tuto recenzi varovat před koupí z tohoto obchodu: www.armygalanterie.cz
    Myslím si,že podvedených jako já bude více ,protože obchod nabízel zboží na šití roušek (gumičky atd..)

Reakce obchodu Army Galanterie

Takže opět blábol bez vazby na objendávku. Nevím tedy jak konkrétně reagovat ale dobře obecně.

1. Zboží pokud je skladem odesíláme obratem. Na stránkách je uvedeno i kolik kusů máme skladem. Nemáme potřebu nic tajit. Pokud si tedy objednáte jednu věc která není skladem nebo větší počet než je skladem, je logické že takovou objendávku nelze poslat.
    2. Pokud zboží není skladem je uvedeno cca jak dlouho bude naskladnění trvat u zboží z USA je 30 dnů. V praxi se může prodloužit. Chápeme že si každý myslí že jednu sponu hned objednáme v USA. Ale za prvé nám jeden kus nikdo nepošle a kolik by stála doprava, clo a další věci. To musíte pochopit pokud máte trochu rozumu. Proto je v ochodních podmínkách dodaní 3-180 dnů. Někdy se stane že ani výrobce nemá něco skladem.
    3. Lež jako věž. Máme několik způsobů dopravy a platby, je na zákazníkovy co si vybere. Pravda je že pokud si objendáte zboží na metry, tedy je musíme nastříhat pro vás podle požadavků, vyžadujeme platbu předem. Bohužel si za to můžou zákazníci sami. Před 10 lety jsme to neměli. Dnes kdy je trend si něco objednat a pak to ani nevyzvednout natož se omluvit, žádá z naši strany obranu. Nebudeme tu mít pak 100 odřezku.
    4. stránka FB funguje patrně koukáte jinam nebo špatně hledáte

Co se týče období tak patrně šlo o první vlnu korona. Bohužel pokud jste měla v objendávce 3mm gumu byl o ně tak velký zájem a ještě byla komplikace s uzavřením města, které dělá právě velkoobchod s českou glanterii. Pak došly i gumičky u výrobce a vlastně do dnešního dne tedy prosince nejsou všechny barvy dostupné.
    Zkrátka byla krizová doba, to že jsme tu motaly gumičky od rána do večera a padali na hubu aby aspoň mohli všichni šít když vláda nepomohla. To ale nikdo samozřejmě nevidí. Jen umí vždy pár jedinců kritizovat.

• žádná výhoda!!!!!
    • zaplatíte a nic nemáte.... tomu říkám obrovská nevýhoda

také jsem zaplatil předem a půl roku nic!!!!! Jsou to podvodníci a rozhodně nic nekupovat.

Reakce obchodu Army Galanterie

Koukám Pavle na vaši objednávku a je jako vyřízena. Nemám k ni ale trasovací číslo. Patrně se jedná o nějakou chybu v systému.
    Pokud jste své zboží nedostal věc napravíme. Omlouvám se za komplikace.

• Žádná
    • Zboží objednané před více jak měsícem doteď není skladem.

Na objednané a předem zaplacené zboží čekám už více jak měsíc. Na zprávu napsanou přes web nereagují, na dotaz přes e-mail taktéž nepřišla žádná odpověď. Buď jim chybí slušné vychování, nebo jsou to podvodníci !
    Upraveno 15.11.
    Dne 25.10. jsem se dočkal odpovědi na datum vyřízení objednávky s tím, že čekají na doskladnění zboží z Číny, které by mělo dorazit začátkem listopadu. Nyní v půlce listopadu se samozřejmě nestalo nic, za 2 měsíce by zboží z Číny muselo dorazit i kdyby šlo celou cestu pěšky. Na opakované e-maily s žádostí o vrácení peněz samozřejmě nepřišla již žádná odpověď a ani peníze. Můj závěr je tedy jednoznačný : Jsou to zloději a podvodníci !!!!!
    A pozor mají ještě jeden web - www. svetlan.cz

Reakce obchodu Army Galanterie

Ano přesně jak píšete. To že neumíte číst je váš problém. Prostě opět to co je psáno. Nejsme koncoví zákaznící co si mohou objednat 1 sponu v číně a oni vám ji dodají. Pro obchodní platí jiná pravidla a pokud máme fungovat musíme objednat větší množství.
    Koukal jsem patrně na vaši objendávku, jelikož opět nemám přesné informace. V objendávce máte sponu která již není v nabídce. Nicméně je náhrada. Objendávku upravím a bude vám zboží zasláno.

No máte špatné informace jsme Svět Lan ale vzhledem k změně sortimentu a fylozofii jsme změnili název eshopu aby více odpovídal k chrakteristice zboží.