super

• elektronická komunikace ,rychlost dodání

Doporučuji využít služeb obchodu

Po odeslání na prodejnu v Olomouci jsem nebyl nijak upozorněn, že je na prodejně k vyzvednutí. Po pár dnech jsem zásilku začal hledat. Následně, když jsem se pro dodanou montáž vydal ji vyzvednout osobně, jelikož jsem si na trasování zjistil, že už je v Olomouci, je na prodejně 14 dnů dovolená.
    Tak to je vlastně plně k ničemu taková služba.

• rychlost odbavení,perfektní příprava

• Všechno v pořádku

• VŠE SUPÉÉÉÉR

• Kamenný obchod s ochotnými prodejci, děkuji

Objednávku obchod zrušil bez udání důvodu. Objednané zboží přitom na eshopu stále figuruje jako dostupné skladem. Není to první zkušenost v tomto ohledu.

jsem spokojen

jsem plně spokojen

• Rychlé dodání zboží
    • Pod kvalitní značkou výrobce " DIANA" se prodává nekvalití výrobek s označením " Disain Germany".

Dejte si pozor na využívaní značky jednoho z nejlepších německých výrobců vzduchovek zn.Diana k nákupu puškohledu a montáží, které obchod nabízí pod označením DIANA. V dobré víře ,že jsem si zakoupil kvalití vzduchovku tak jsem se rozhodl koupit i puškohled a jednodílnou montáž prodávanou pod značku Diana. Výsledek - katastrofa.Oba výrobky Made in China. U puškohledu chybí aretace okuláru takže po zaostření se vám pěkně klepe. A montáž. Nápad dobrý ,ale řemeslné zpracování - nemám slov. Po usazení puškohledu do montáže zjistíte jak se celý hrká. No a výsledek na nástřelu je pak jasný. Každý brok si najde svoje místo úpně jinde než kam míříte.
    Takže tyto dva výrobky absolutně nedoporučuji ke koupi !!!

Super spolupráce !!!

Zadna odpoved na objednavku . Napriklad zbozi dorazi do dvou tydnu nebo zbozi nebude . Ale zadna odpoved nic .

• Vstřícnost

• výdejní místo v místě mého bydliště
    • špatná informovanost o stavu objednávky
    • dlouhá dodací lhůta

• objednávka byla zrušena ze strany prodávajícího

• Plna spokojenost . komunikace a dodávka v pořádku.
    • Doporucuji

Zboží objednané v --Arms-cz -- bylo doručeno v krátké době.To, které nebylo na skladě bylo po domluvě nahraženo jiným,které mě vyhovovalo.Široký sortiment,ceny dobré, obchod doporučuju.
    Machálek.

• Bezproblemove a zadarmo