• Rychlé dodání, skvělé jednání a oblečeni je velice kvalitní. Já jsem velmi spokojen!

• Zboží přišlo v termínu
    • Velký výběr
    • Skvělá komunikace
    • Velice přehledné stránky

• Rychlé jednání nákup bez problémů
    • Žádná

Bezproblémová výměna zboží

• Ochota
    • Široká nabídka

Po obdržení balíku s objednaným zbožím jsem zjistil,že se mi kalhoty nelíbí tak jako na fotce a zavolal na firmu zda by šlo kalhoty vyměnit za jiné dva kusy.Pán odpověděl, že ano ať kalhoty pošlu.Kalhoty jsem dával na poštu v pondělí ve 14.hod a nové mi přišly zpět ve čtvrtek 15.hod.Neuvěřitelná rychlost.Děkuji

• široký výběr
    • ceny
    • skvělá komunikace

Vřele doporučuji

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Dobré ceny

nebyl nikdy problém

• Skvělá komunikace.

Skvělá komunikace, rychlé dodání.

• vše ok

Vše funguje tak, jak má. Doporučuji. Jeden den objednáno, druhý den zboží dodáno na adresu.

• Obchod mi vyšel vstříc když jsem si objednal větší velikost a během dvou dnů mi poslal výměnou bundu menší velikosti. Za mě dobrý pocit,že něco funguje normálmě.

• velký výběr kvalitního zboží
    • výdejní místa

• Bleskové jednání
    • Obchod Řeší výměny rychle a vrací peníze ještě rychleji !! Doporučují

• Špatná komunikace
    • Nedokáží informovat zákazníka

Zaplaceno, balíček měl dorazit do 10 dnů, ale už to je přes 18 pracovních dnů a balíček nikde. K zásilce jsem přidal poznámku ohledně velikosti oblečení, ke které se nijak nevyjádřili, nijak mi neporadili.
    Edit:
    Poradili mi velikost S, o týden později volali a doporučili velikost M, tudíž se objednávka protáhla o dalších 14 dní (tudíž 10 dní + doba kdy jsem se jich ptal na stav zásilky)
    Obchod mě potěšil jen při odeslání půlky objednávky a později druhé.

Reakce obchodu Armik.cz

Dobrý den, omlouváme se za delší dobu, většina z položek z objednávky byla na objednávku od výrobce, čekáme nyní na poslední -opasek Fostex Web z Vaší objednávky, byl s dostupností 14-21 dnů. Dorazí nám v pondělí 28.1., kdy budeme zásilku odesílat. Všeobecně dle výšky a váhy odpovídá velikost S, přesně dle Vaší objednávky. U kalhot i blůzy máme také pod popiskem přesnou velikostní tabulku, pokud jste nepoměřoval dle Vašeho obvodu pasu, doporučujeme porovnat např. s obvodem jiných kalhot. Dle výšky a váhy výběr sice odpovídá, podle konkrétního změření je to ale určitě přesnější.

• široký výběr
    • rychlé doručení

Bezproblémový obchod, rychlost, spolehlivost. Měnila jsem kvůli velikosti, bez problému.

• Jsem maximálně spokojený jak ze zbožím tak s komunikaci!!! Nákup budu určitě v brzké době opakovat a doporučovat dalším lidem.

• ceny
    • kvalita
    • rychlost dodání

Byl to můj první nákup v tomto obchodě, zboží dorazilo v pořádku tak že za mě spokojenost.

• široký sortiment užitečného zboží :)

Dobrá cena a dostupnost. Zboží jsem obdržel den po objednání. Doporučuji.

• žádná
    • Zavádějící informace

Objednal jsem si zboží 1.8. 2018, které bylo vše skladem a po týdnu čekání jsem napsal email. Samozřejmě bez odpovědi. Zavolal jsem tedy na příslušné číslo a tam mi bylo řečeno,že zboží bude naskladněno 14.8.2018 a tím pádem hned odesláno na moji adresu. Opět se nestalo a na další email žádná odezva. Dnes 21.8.2018 jsem se dověděl,že zboží má být naskladněno. Takže snad vydržím do konce týdne jestli budu příjemně překvapen a zboží dorazí. Všem přeji pevné nervy při nakupování na Armik.cz

Reakce obchodu Armik.cz

Dobrý den, bohužel dle textu nelze dohledat, o kterou objednávku se může jednat. Pokud je zboží uvedené skladem, odesíláme ho vždy stejný, max. následující pracovní den. V závislosti na tom, v kolik hodin byla objednávka provedena. Dostupnost se zobrazuje u každého produktu a má-li např. velikosti, po překliknutí na požadovanou velikost se zobrazí dostupnost požadované velikosti. Dále se tato informace zobrazuje i v nákupním košíku.

• dodání

bohužel jsem si objednal zboží, které mělo být naskladněno 1.8. , nepřišla mi žádná zpráva ohledně nenaskladnění a čekal jsem tedy další týden a ani potom nebylo zboží naskladněno 7.8. mě pán ujišťoval, že jim batoh přijde a obratem ho budou posílat a stále tomu tak není a jsem nucen si rychle koupit batoh jinde na výlet, určitě nedoporučuji zde nakupovat

Reakce obchodu Armik.cz

Dobrý den, omlouvám se za delší dobu. Bohužel nepíšete žádné údaje, podle kterých by se dalo zjistit, o kterou objednávku se může jednat. Mnoho batohů, které jsme neměli skladem, nám dorazilo právě 7.8.