• Rychlost kvalita výrobku

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Kvalita výrobků a rychlost doručení objednávky jsou pro nás prioritou a těší nás, že jste to ocenil/a.

tým ARIES MEDISHOP

• Rychlé dodání,vše v naprostém pořádku

Dobrý den, Evo,
    děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vždy děláme maximum pro to, abyste svoji objednávku měli co nejdříve u sebe. Těší nás, že se to podařilo a jste spokojená.

• Rychlé doručenie
    • Dobrý popis výrobkov, takže som si vedela vybrať
    • Obrázky zodpovedajú realite
    • Výborné balenie

Dobrý den, Aleno,
    děkujeme Vám za zpětnou vazbu. Je pro nás důležité vědět, s čím jsou zákazníci spokojení a kde máme prostor pro zlepšení.
    Vážíme si takové pozitivní zpětné vazby a děkujeme za ni.

celková spokojenost

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

moc děkujeme za kladné hodnocení. Spokojenost našeho zákazníka je pro nás velmi důležitá a vždy nás těší, pokud se to podaří.

tým ARIES MEDISHOP

Opakovaný nákup a opět sokojenost

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

moc Vám děkujeme za pozitivní recenzi. Velice nás těší, že jste spokojená a že se k nám vracíte. Toho si opravdu vážíme.

Moc děkujeme a přejeme krásný den.
    tým ARIES MEDISHOP

Velký výběr za rozumné ceny a rychlé dodání.

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

moc vám děkujeme za Vaši recenzi. Snažíme se být eshopem, který pomáhá. Velmi nás potěšilo, že jste naši snahu ocenil/a.

tým ARIES MEDISHOP

Spolehlivost , rychlé dodání, maximální spokojenost

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

my moc děkujeme za Vaši recenzi. Celý tým lidí pracuje na tom, aby zboží byla objednávka spolehlivě a rychle u zákazníka. Těší nás, že jste byl/a s průběhem nákupu spokojen/á.

tým ARIES MEDISHOP

• Doručení zboží v nejkratším možném terminu.
    • S nákupem a dobou doručení jsem spokojená, ale vůbec ne s kvalitou punčoch. První za cca 750 korun jsem měla na recept a po třech týdnech nošení už mám ažury na třech místech. Tak jsem si koupila ještě jedny. Po pouhých třech dnech nošení se mně objevila dira zespodu na chodidle. To je ale opravdu trochu brzo. Tak nevím, zda punčochy reklamovat. Protože je potřebuji hlavně nyní ještě na měsíc a půl. Ale mám obavy, že mně za 30 dnů přijde, že reklamace nebyla uznána. A já potřebuji punčochy hlavně tento měsíc. Tak uvažuji co s tim.

Dobrý den, Jano,
    děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti. Po důkladném prošetření tohoto případu a následné reklamaci věřím, že tato stížnost byla vyřešena k Vaší spokojenosti a že Vám nové punčochy udělají radost a hlavně Vám budou dlouho sloužit.

tým ARIES MEDISHOP

• Jediný obchod kde bylo zboží k sehnání

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

moc děkujeme za sdílení Vaší recenze. Jsme rádi, že jste u nás sehnal/a přesně to, co jste potřeboval/a.

Vše v pořádku

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

vážíme si sdílení Vaší zkušenosti s naším eshopem. Moc nás těší, že vše proběhlo v pořádku k Vaší spokojenosti.
    Děkujeme.

tým ARIES MEDISHOP

Ano s obchodem jsem spokojený

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

moc děkujeme za Vaše hodnocení. Spokojenost zákazníka je pro nás velice důležitá a těší nás, když se to podaří.

seriozní jednaní,rychlost

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vždy děláme maximum pro to, abyste svoji objednávku měli co nejdříve u sebe. Těší nás, že to potěšilo i Vás.

• Rychlost, kvalita

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

moc vám děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti. Jsme rádi, že jste s naším výrobkem spokojen/á. Kvalita produktů je u nás na prvním místě. Moc nás těší, pokud to někdo ocení. Děkujeme za to!

tým ARIES MEDISHOP

Rychlé vyřízení objednávky, komunikace ze strany obchodu.

Dobrý den, JanoM,
    moc Vám děkujeme za Vaše sdílení zkušenosti s naším eshopem. Máme radost, že proces vyřízení objednávky proběhl hladce, v dobré komunikaci a že termín doručení vyhovoval.

• Skvělá, rychlá komunikace
    • Vyhovění požadavků navíc
    • Ochota a empatie
    • Možnost uplatnit e-poukazky

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

moc děkujeme za kladné hodnocení. Snažíme se vždy pomoci a udělat maximum pro to, aby byla objednávka vyřízená ke spokojenosti našeho zákazníka. Těší nás, že se to povedlo.

tým ARIES MEDISHOP

• Kvalitní výrobky, rychlé doručení.

Dobrý den, Laděno,
    děkujeme Vám za sdílení Vaší krásné recenze. Kvalita výrobků i rychlé a přesné vyřízení objednávek jsou pro nás velmi důležité.
    Moc nás těší, že se celý nákup povedl k Vaší spokojenosti.

• spolehlivost, rychlost dodání
    • přehledný e-shop

Dobrý den, Věro,
    děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Moc nás těší, že pro Vás bylo nakupování přehledné a že jste byla spokojená i s rychlostí dodání. Je to pro nás ocenění za naši práci a toho si velmi vážíme.

• Rychlé dodání, kvalitní sortiment

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

Moc nás těší, že se celý nákup povedl k Vaší spokojenosti.

tým ARIES MEDISHOP

Ve většině parametrů je výrobek vyhovující, pouze lem na lýtku se ohrnuje a podkolenka se roluje dolů. Možná je chyba ve výběru velikosti nebo potřebuji punčochu vyrobenou přesně podle mých rozměrů.

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Tento případ je třeba více prošetřit. Správně zvolená velikost je důležitá pro funkčnost punčochy ze zdravotního hlediska. Proto Vám posíláme email s dalšími podrobnými údaji a prosím Vás o spolupráci při řešení.

• Kvalita a rychlost.

Reakce obchodu Ariesmedishop.cz

děkujeme Vám za sdílení Vaší zkušenosti s naším eshopem a produkty. Kvalita výrobků i rychlé a přesné vyřízení objednávek jsou pro nás velmi důležité.
    Moc nás těší, že se celý nákup povedl k Vaší spokojenosti a že jste tuto naši práci ocenila. Děkujeme.