• Vybral jsem si produkt, který byl vyobrazen a v balíčku mi přišel úplně jiný. Parametrické stejný, ale vizuálně jiný. To vědět, tak si to objednám jinde.
    • Neměli uvedeno ani, že je to ilustrační foto

• Opovrhují časem zákazníků, jež objednávají a následně čekají na zboží, které obchod uvádí skladem ale ve skutečnosti je má nedostupné.

Dosud jsem neměl jedinou pozitivní zkušenost s tímto obchodem, pokud za výhodu nebudeme považovat samozřejnost, že mi alespoň peníze bezproblému vrátili.

Absolutně nedoporučuji obchod, objednal jsem koloběžku pro syna jako dárek k narozeninám. Koloběžka přišla tohle bylo vše v pořádku. Po rozbalení jsem zjistil, že z výroby je křivě navařená přední vidlice, tím pádem je kolečko křivě. Z obchodu mi přišla reakce, že mám kolečko vycentrovat nebo že mám mimo osu vydlici. Opravdu nejsem pablb, abych nepoznal, že je vada z výroby a že je to navařené křivě. Mnohokrát děkuji obchodu, že synovi zkazil narozeniny a nechce se mnou komunikovat a reklamaci vyřešit novým kusem, tuto obratem vyreklamovat !!!

Mily zákazník.
    Budem stručný. Klamete, že nekomunikujeme, lebo po telefonickom dohovore a s Vašim suhlasom Vám bola zaslaná nová vidlica a od vtedy ste sa neozval, že je niečo v neporiadku. Daná reklamácia bola vybavená do 7 dni bez Vašich zbytočných nákladou.
    Jaššo, Arianesport.cz

Bohužel mám poměrně špatnou zkušenost, zboží je velice nekvalitní a komunikace obchodu velmi špatná. Emaily se buď vracejí jako nedoručitelné a nebo na ně nereagují vůbec. Reakce je pouze na sms, což není zrovna praktické.

• špatná barva

Měl jsem objednaný rotoped Spartan 800, ten mám , ale stříbrný. Objednal jsem bílý... Nebudu ho rozkládat ani někam posílat. Přijedˇte si ho vyměnit sami.. Pokud nestojíte o další recenzi téhle podobné.JK

Objednavka byla stornovana,a peneze my ještě nevratili,vice než dva týdny.

• Přišla mi úplně jiná kolečka

Po objednání a zaplacení zboží obchod objednávku po několika dnech zrušil z důvodu nedostupnosti zboží. On line bylo ale dostupné.

Powerball,který jsem si objednal měl svítit při roztočení modré.
    Powerball ,který mi přišel svítí bílé a červené a i samotný vzhled powerballu neodpovídá vzhledem powerbalu ,který je na obrázku při objednávce.
    Napsal jsem tedy e-mail prodejci,co to má znamenat,ale po týdnu bez odpovědi.

• Žádnou jsem nenašel
    • Zboží, které vystavují nemají skladem
    • Absolutně nekomunikuji

Na první pohled se zdají být v pohodě.Ale za prvé deklarují zboží, které nakonec nemají.Objednal jsem stroj a oni tu objednávku druhý den zrušili.Objednal jsem tedy druhý a oni ji opět zrušili.Kdyz jsem jim přes email i kontaktní formulář psal dotazy tak se ani neobtěžovali odpovědět.Za mě tragicky e-shop.

Obchod nereaguje na emaily. Již je to 10 dní od objednávky. Zboží jsem zaplatil a nemám jedinou informaci, že platba dorazila. Stav objednávky je od počátku nezměněný. Zboží již není vedené skladem ačkoli v době objednávky bylo. Nedostal jsem odpověď ani na jeden ze tří odeslaných emailů. Dovolal jsem se jednou, kdy mi pán řekl, že zrovna rozváží a nemá čas, ať mu pošlu co potřebuju do SMS což jsem udělal a stejně bez odezvy. Nyní už mi telefon nebere vůbec. Buď jen zvoní, nebo mi to dokonce típne. Snažil jsem se smířlivě, že chápu, že zboží nemusí již být, nic se neděje, nechť moji objednávku zruší a vrátí mi peníze, nemám s tím problém. Ale takové to chování je vrchol drzosti. Asi budu muset řešit soudní cestou. Rozhodně nedoporučuji s tímto obchodem žádné transakce.

• po třech dnech nadšeného čekání na status expedice objednávku zrušili

• Klamavé informace o dostupnosti zboží

Přes informaci, že zboží bude doručeno, tak v den doručení přišla informace, že zboží není skladem. V následující dny bylo zboží na eshopu i heurece stále k dispozici skladem. Eshop na můj email nereagoval.

Nevíhoda je že jsem nevěděl že to obědnavam ze Slovenska protože stránky byli česky. Zboží stále ještě nemám doma a už je to 9 dnu. A dle toho kde je ted zboži zasekle už minimalně týden na jednom místě tak to ještě trvat bude . Pokud mi ho vůbec doruči.

• daný produkt patril v obchode medzi najlacnejšie dostupné
    • žiadna reakcia na emailový dotaz, sľúbená dodacia lehota nesplnená
  • Zbozi mi vubec nedorazilo a odesilatele nelze zkontaktovat

Dobrý den.
    Mrzí nás Vaša reakcia. Po preverení Vašej objednávky bolo zistené, že zásielka nám bola vrátená kurierskou spoločnostou z dôvodu, že zásielka bola Vami odmietnutá a neprevzatá.
    Arianesport.cz

• Zboží ani po 14 dnech nedošlo, telefony nefungují, obchod nekomunikuje. !!!!! Uvažuji o nahlášení na Policii.

Špatné.

Dobrý deň.
    Mrzí nás Vaša reakcia. Ospravedlňujeme sa Vám, ale mali sme dovolenku, ale kľudne ak ste mal problém, dalo sa napísať mail a dalo by sa to jednoducho vyriešiť vo Vašu spokojnosť. Po prezretí Vašej objednávky sa jedná o objednávku, kde ste si uviedol platba vopred na účet a do dnešného dňa neevidujeme od Vás žiadnu platbu, takže za to, že objednávka nie je ešte vybavená, si môžete len a len sám. Takže dôvod, že nás dáte na políciu je neopodstatnený a uráža nás takéto jednanie z Vašej strany. Vyhrážať sa políciou a pritom je to Vaša chyba je nedôstojné a nemá nič spoločné so slušným obchodom. Vašu recenziu považujeme za poškodzovanie nášho mena. Vždy sa snažíme, aby každý náš zákazník bol spokojný, čo dokazujú aj recenzie na HEUREKA CZ.
    Ďakujeme za pochopenie.

• Rychle dodani
    • Postovne pri vraceni zbozi se plati na Slovensko a je vysoke.

• AIR HOCKEY MINI se světelnými efekty Spartan vůbec nemá světelné efekty. Toto jsem popsal na obchod do emailu, ale nebylo mi vůbec zodpovězeno. Majiteli jsem se nedovolal a žena na objednávkách mi dávala na něho i telefonní číslo, na které jsem už předtím volal. Slíbila mi, že mi zavolá zpět a už se vůbec neozval.Dotyčný pán asi neví co je slušnost, a věc která je nabízena, by požadované vlastnosti mít měla. Nevím, zda se obrátit na českou a nebo slovenskou obchodní inspekci ke sjednání nápravy, když se mi prodejce pak už vůbec neozval

Tento obchod vůbec nepoužívat. Zákazník je pro ně nedůležitý a nehodný slušné odpovědi

Dobrý deň.
    Mrzí náš Vaša reakcia. Len pre vysvetlenie. Ospravedlňujeme sa Vám, že sme sa Vám hneď neozvali, ale máme na to určitý čas na vybavenie Vašeho dotazu na problém so svetelnými efektami AIR HOCKEY MINI. Vašu otázku sme preposlali výrobcovi Spartan Sport, Rakúsko a hneď ako budeme mať odpoveď, budeme Vás čo najskôr kontaktovať. Viem čo je slušnosť a snažím sa riešiť dotazy zákazníkov čo najskôr, ale vždy sa to nedá hneď. Akonáhle budeme mať odpoveď od výrobcu, budete kontaktovaný.
    Ďakujeme za pochopenie.
    Jaššo, Arianesport.cz

Shop asi zkrachoval, objednavku som robil pre 2 tyzdnami nic nedorazilo a vsetky telefony su bud vypnute alebo ich ludia zo shopu nedvihaju.

Dobrý deň,
    mrzí nás Vaša reakcia, pre vysvetlenie... vzhľadom k tomu, že na Slovensku boli min.týždeň dva štátne sviatky,- utorok a štvrtok, nebolo možné zrealizovať doručenie Vašej objednávky. Tovar Vám bude doručený v priebehu tohto týždňa aj s darčekom.
    Ospravedlňujeme sa, že ste sa nemohol s nami telefonicky skontaktovať, boli sme odcestovaní. Po našom príchode ste boli 7.11.2018 nami skontaktovaný.
    Naša firma neskrachovala a naďalej sa snažíme vybavovať objednávky našich zákazníkov k maximálnej spokojnosti.
    Arianesport.cz