• první a zároveň poslední nákup, po obdržení informace že do dvou dnů si můžu balíček vyzvednout se týden nic nedělo, na můj dotaz jsem obdržela odpoveď že dodavatel nemá skladem i když se to tvářilo kolik kusů tam mají......no jak u blbých.... :-(

• žádná

Tyden je zasilka "na ceste"

• nepřehledné vyhledávání titulů

• osobní odběr přes Zásilkovnu
    • klamání zákazníka, nabízejí poškozené knihy
    • nedají na výběr možnost platby - při objednání přes Zásilkovnu musíte platit hotově na místě, což je nevyhovující

Nedoporučuji se nechat zlákat slevami v tomto obchodu. Zasílají POŠKOZENÉ zboží!!
    Rovněž délka dodání byla delší než jsem očekávala - místo do 3 dnů jsem na zboží čekala týden a kromě toho mi ho ještě přestěhovali na jiné výdejní místo, kde byla o hodinu kratší otevírací doba.

Doporučuji knihy objednat jinde, kde dostanete opravdu nové a nepoškozené zboží.
    Zde jsem byla zklamaná a už tu víckrát nenakoupím.

• Že si dovolí poslat poníčenou knihu. :/

Zde už nenakoupím :/ Vše v pořádku až na poníčenou knihu za kterou nemohl dopravce.Kdybych knihu (Fan girl) nekupovala za tak nízkou cenu..reklamovala bych ji. :)

• Kniha přišla na zadní straně trochu natrhlá a rohy zepředu pomačkané.

Asi bych raději příště nakoupila jinde. Obchod jsem si vybrala jen proto, že jsem knihu jinde nemohla sehnat.

• Dlouhá doba odeslani

• Zboží nebylo kompletní, operátorka naslibuje nápravu, ale nic se nestane.
    • Na reklamaci nereagují, na mail bez odpovědi.

2X snaha odhásit odběr spamu přes link - stále chodí.
    Volání na linku,tam neschopná holčina, která zvládá jen toto neviem vysvetlit, asi kolega a podobné plky... Že prý už nic určitě nepřijde - další den opět spamování trapnou reklamou.
    Dnes jsem měl volat manažerovi, pro jistotu nikdo nebere telefon.
    Komunikace tragická. Zájem o zákazníka nula.

Důrazně nedoporučuji, utraťte své peníze jinde.

• Moc dlouho trva nez zbozi vyexpeduji, napsanych 5 dni trva dva tydny a minule jsem dokonce cekala 3 mesice.

• nemá výhody-klamú a zavádzajú zákazníka
    • to čo uvádza nakoniec nedorazí ale za tú cenu príde tovar nie v plastovom obale ale v pošetke čo samozrejme má inú cenu

objednal som z Česka kde to mali v plastovom obale/1ks-posledný/ a oni poslali zo Slovenska v papierovom obale za tú istú cenu čo v papierovom obale obe časti´´Krídla prírody´´stáli menej eur ako tá jedná časť !

• Přehledná nabídka.
    • Možnost vyzvednutí v zásilkovně.
    • Po potvrzení mé objednávky jsem nedostala žádnou zprávu o přípravě nebo expedici zboží.

Moje poslední zkušenost byla špatná.
    Předchozí objednávky byly v pořádku.

• Vybral jsem si místo odběru - bohužel jsem se překlikl - moje vina - daleko od bydliště.
    • Velmi mi vadí poplatek za doručení

Došla mi poškozená kniha (v pevné vazbě); musel jsem platit za doručení - a to i v případě, že jsem si pro knihu musel jet přes půl města. Pokud si něco podobného kupuji v zahraničí (Itálie, anglicky mluvící země), je doručení VŽDY ZDARMA a až do domu.

• . objednával som si titul Tenkrát na Západe s tým, že to bude predlžená verzia (dokonca je to napísané aj v ponuke: http://www.arara.cz/product/400232) a v skutočnosti to bol obyčajný film, ktorý som si mohol pozrieť aj v televízii 3.8. 2016 na RTVS
    • . už som to otvoril aj sme si to pozreli, takže produkt vracať nebudem.
    • . skôr si myslím, že popis filmu mal byť pri tomto produkte: http://www.arara.cz/product/2373
    • pretože málo kedy sa dabuje predlžená verzia

• Informace o zboží skladem neodpovídá realitě.

Zboží mělo být skladem, ale po týdnu jsem neobdržel ani zboží a ani informaci o stavu objednávky.
    Po mém dotazu mi bylo řečeno, že se čeká na doručení od distributora.

některé knihy jsem musela vrátit, jelikož došly poškozené, v krabici sice byla výplň, ale kdby byla každá knížka zabalená, tak asi k poškození nedošlo, zatím nemám ze strany Arara vyjádření, ale měla jsem to s 10denním předstihem jako dárek, ale bohužel pro vratku jsem bez dárku a musela jsem pořídit náhradu, no asi smůla

Obchod na stránkách slibuje dodání zboží do 3dnů. Vyexpedované bylo na druhý den,ale zboží nebylo dodáno do 4dnů. Když jsem si ověřovala objednávku, tak mi zboží poslali do města vzdáleného 120km než jsem požadovala. Proto jsem zboží stornovala, že nepřevezmu když nemůžou dodat v termínu. Bohužel. Obchod vypadal solidně. Hezký den přeji

• Široký výběr a dobře zpracované stránky.
    • Absolutně špatně zabaléné zboží - tedy v krabici bez jakékoliv výstelky narovnána DVD v plastových krabičkách - která jsou poničená. Do zásilky Vám nedají kompletně to, co jste si objednali, ale vzhledem k platbě, kterou provedete máte možnost obsah zkontrolovat až po zaplacení a rozbalení.

Široký výběr, dobré ceny, nicméně pokulhává a to výrazně kvalita balení a dohled na to, aby v balíku bylo to, co si zákazník objedná a pokud nejsou schopni toto dodat, bylo by slušností, ba povinností odečíst chybějící zboží z faktury a ne si jej nechat zaplatit. V mém případě finále: 7 zcela rozbitých obalů DVD v krabičkách, vyfakturováno i zaplaceno těchto 5 DVD: Borsalino, Deník komorné, Čtyři lvi,Stvořeni pro lásku, Zbytečná krutost, která chyběla, ale balík obsahoval navíc, mimo moji objednávku DVD Hollywood Ending

Objednala jsem si balíček dvd, při zadávání platby přes účet mně přišlo info, že zboží je zaplaceno. A při kontrole mojí objednávky jsem zjistila, že objednávka byla zrušena ze strany obchodu, aniž by mně cokolov oznámili. Nechápu jejich jednání. Obchod nedoporučuji.

• dobré ceny
    • špatná komunikace - žádná
    • dlouhá dodací lhůta, zboží zatím nedorazilo

nemohu doporučit

• Skvělé ceny
    • skvělé ceny ale bohužel zboží nebylo v dobrém stavu některé dvd nebyla v 100% stavu a bohužel 2 obaly u dvd byla prasknuté netuším zda mi to přišlo díky přepravě takto a nebo se prostě v arara chtěli zbavit takto neprodejných a trochu poškozených dvd tak proto ta akce na dvd

po tomto nákupu budu vůbec zvažovat zda něco v budoucnu nakoupila .....bohužel spokojená nejsem