• superrychlost v dodání, nízké ceny

vřele doporučuji

Reakce obchodu Aquazona.cz

Moc děkujeme za hodnocení. S pozdravem Aquazona tým.

• Velký výběr, pěkné akce, ochotu prodávajících.
    • Nic mě nenapadá

Jen doporučuji.

Reakce obchodu Aquazona.cz

Těšíme se na další spokojené nákupy u nás a přejeme úspěšný lov v nové sezóně. S pozdravem Aquazona tým.

Vše bylo v naprostém pořádku a velmi rychle doručeno.

Reakce obchodu Aquazona.cz

Moc děkujeme za hodnocení :-) S pozdravem Aquazona tým.

• Přehlednost a rychlost.
    • Komunikace! Byl psán dotaz, nebylo odpovězeno.

Doporučuji.

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, omlouváme se za nezodpovězený dotaz, který nám během vánoční expedice zboží zapadl. Tímto se ještě jednou omlouváme a zapracujeme na zlepšení. S pozdravem Aquazona tým.

bezvadné, doporučuji

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem Aquazona tým.

• dobré ceny
    • široký sortiment
    • Chybí mi tam sortiment několika mojich oblíbených značek,

Asi nejlepší rybářský obchod, jaký znám.

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, sortiment stále rozšiřujeme a v roce 2017 další novinky doplníme :-) Snad to budou ty správné i pro Vás. S pozdravem Aquazona tým.

• Celkový sortiment
    • -

Byla jsem naprosto spokojena jak s cenou tak s dodací dobou
    Můžu jen doporučit

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. I při následujících nákupech se budeme snažit Vás nezklamat. S pozdravem Aquazona tým.

• - dobré ceny, široký sortiment
    • - objednával jsem křehké zboží - bylo perfektně zabalené a ošetřené proti poškození, odrazilo v pořádku
    • - bylo aktuální výrobní provedení - žádný loňský nebo výprodejový ležák
    • - líbí se mi možnost namixovat si slevu na více výrobků

- Za mě je to supr šopa, doporučuji vyzkoušet!

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, sortiment se snažíme stále rozšiřovat a i v následujícím roce, budeme pokračovat. V plánu je několik nových značek pro ještě lepšíí výběr. Namixuj si slevu, jsme zařadili jako skvělou možnost pro rybáře, vybrat si co opravdu chtějí a získat tak jedinečnou cenu na naše produkty. S pozdravem Aquazona tým.

• zboží za velmi dobé ceny
    • ---

Spolehlivý obchod - doporučuji

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Těšíme se na další spokojený nákup. S pozdravem Aquazona tým.

• Rychlost, výběr, kvalitu
    • Zboží není vidět naživo - je to někdy překvapení.

Rychlý, spolehlivý, kvalitní

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, pokud byl nějaký problém se zbožím, neváhejte nás kontaktovat na našem telefonu nebo mailem. Budeme se snažit vše vyřešit k celkové spokojenosti. S pozdravem Aquazona tým.

Je dobrý

Reakce obchodu Aquazona.cz

Moc děkujeme za hodnocení. S pozdravem Aquazona tým.

• ucelený a přehledný e-shop
    • výborná komunikace

férové ceny, vím kde příště nakupovat

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. S pozdravem Aquazona tým.

• dodávka až do domz

perfektní

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, moc děkujeme za Vaše hodnocení. Příště to snad dáme na plný počet hvězdiček :-) S pozdravem Aquazona tým.

• pohodlí domova, dobrá cena, rychlost dodávky

Nakupoval jsem poprvé a jsem velice spokojen.Zboží o stejné kvalitě, levnější než v jiných obchodech a mohu jenom doporučit tento obchod ostatním.

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, Vaše doporučení a spokojenost nás moc těší. S pozdravem Aquazona tým.

• Obrovské množství zboží ve velké škále cen a vybere si určitě každý..
    • Nevím o žádných slabinách....

Pohodlný nákup a kvalitní zboží , příjemná komunikace obchodu který nezklame...

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, moc děkujeme a těšíme se na Vaše další spokojené nákupy u nás. S pozdravem Aquazona tým.

• Když najdu co hledám... :-)
    • můžu jen doporučit :-)

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, moc děkujeme :-) S pozdravem Aquazona tým.

• Na obrázku v internetovém obchodě byly u pouzdra na pruty dva popruhy na záda. Ve skutečnosti byl ale pouze jeden a tudíž pouzdro nešlo použít jako batoh. Operativně a bez problémů nám pouzdro vyměnili za jiný typ přímo v prodejně v Č. Budějovicích. Děkujeme.

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Omlouváme se za drobný problém, který se podařilo vyřešit. Ať pouzdro slouží. S pozdravem Aquazona tým.

• velká nabídka
    • Proč uvádíte tel.čísla mobilu i pevné linky,když je stejně nepříjímáte.

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, omlouváme se za komunikační problémy. Prosíme, aby jste vždy volali na tel. číslo 702 099 747, toto číslo je pro veškeré informace (e-shop, objednávky, velkoobchod, prodejna), na zmeškané hovory voláme zpět. Děkuji za pochopení a ještě jednou se omlouváme. S pozdravem Aquazona

• Měli byste zvážit změnu dopravce. Bylo dodáno až po urgencích u dopravce, slečna evidentně na mě zapoměla.(podle info jiných zákazníků prý u fi.Geis nic nového)

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, velice se Vám omlouváme za vzniklé potíže, které vznikly na straně dopravce. Tento problém jsme již řešili a doufáme, že se v budoucnu nebude opakovat. Ještě jednou se omlouváme a přejeme příjemný den. Tým Aquazona.

• velký výběr,zajímavé ceny
    • nedodržení 3 denní expediční doby,nekomunikace po telefonu na žádném ze čísel ani neupozornění e-mailem.

vcelku dobrý obchod s velmi slušným výběrem zboží a cenami jen ještě vylepšit komunikaci se zákazníky.

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, 3 denní expediční doba je pro zboží, které máme skladem (dostupnost skladem), u zboží které je skladem u dodavatele (skladem u dodavatele), trvá expedice 5 dní. Za telefonické komplikace se omlouváme a zapracujeme na tom. S pozdravem tým Aquazona.