Pumpa nenafoukla ani jeden plovák a rozbyla se.

Reakce obchodu Aquazona.cz

kontaktujte nás prosím na e-mailu [email protected].
    Vaši reklamaci vyřídíme k Vaší spokojenosti.

Hezký den

• Zboží došlo rychle,bohužel dva posilovače ze tří 2roky prošlé.

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, velice se omlouváme a obratem zasíláme nové posilovače. Děkujeme za pochopení.

• Přišlo mi jiné zboží než jsem si objednal.
    • Po deseti dnech jsem musel psát e-mail jak to vypadá s mojí objednávkou.

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, o změně jedné položky jste byl informován telefonicky. Za opoždění expedice se omlouváme.

Zboží bylo na eshopu skladem, ale v obchodě ho neměli.

Reakce obchodu Aquazona.cz

velice se omlouváme, ale zboží se stihlo vyprodat ještě před aktualizací informací na e-shopu.

Zbozi bylo doruceno sice rychle ale pulku veci zapomnela firma zabalit.Musela jsem volat a dozadovat se sveho zaplaceneho zbozi.

Reakce obchodu Aquazona.cz

omlouváme se za naší chybu, kdy vám přišlo jedno pouzdro na pruty na místo dvou. Druhé jsme Vám hned následující den doposlali. Děkujeme za pochopení.

S pozdravem Aquazona

Bohužel 6 dní zboži objednano ešte stale ne dorazilo

Reakce obchodu Aquazona.cz

zboží, které jste si objednal bylo skladem u dodavatele, u každé položky, která je skladem u dodavatele je expedice za 3-5 pracovních dní od přijetí objednávky.
    Bohužel z důvodu svátku prut přišel až dnes (5. pracovní den) k nám a můžeme odesílat.

Dorazilo jiné zboží než které bylo objednáno. Bylo nutné zaplatit odeslání vráceného zboží.

Reakce obchodu Aquazona.cz

v e-mailu jste uvedl vrácení zboží bez udání důvodu ve lhůtě 14 dní po předání zásilky.
    Za tuto zásilku jsme vám vrátili peníze za zboží, zásilku, a také i náklady na zaslání zpět k nám.

S pozdravem Aquazona

• Špatná komunikace a málo možností platit přes internet banku.

Nejsem spokojen s tímto obchodem.

Reakce obchodu Aquazona.cz

jaký byl problém v komunikaci? Co se týká platby on-line, je to problém z hlediska šíře sortimentu, častých změn objednávek a zboží skladem u dodavatele.
    Děkujeme za pochopení

týždeň čakania a stoho polovica veci nebola....

Reakce obchodu Aquazona.cz

objednal jste si zboží skladem u dodavatele, kde je expedice u zboží napsána do 3-5 pracovních dní, proto byla tak dlouhá doba doručení. Ve Vašem případě vyzvednutí u nás na pobočce. V objednávce chyběla jedna věc, kterou neměl skladem ani dodavatel a jedna byla nahrazena stejným výrobkem jiné značky (na to jste byl telefonicky upozorněn). Za vzniklé komplikace se omlouváme.

Akce 1+1 - jeden prut zlámaný pod korkovou rukojetí. Bohužel, při přebírání zakázky jsem kontroloval pouze očka, takže při reklamaci budu asi těžko dokazovat, že to není moje vina. No nic, poučení pro příště, ale žádné příště už v Aquzoně nebude....

Reakce obchodu Aquazona.cz

všechny pruty se před expedicí kontrolují, prut se však může zlomit i během balíkové přepravy, kontaktujte nás a vše vyřešíme k vaší spokojenosti.

čekal jsem týden na vyřízení objednávky i když bylo zboží označeno že je skladem po mé urgenci mi bylo z děleno že zboží není skladem.

Reakce obchodu Aquazona.cz

objednal jste si zboží, které se o víkendu na prodejně vyprodalo a nestačil se aktualizovat sklad. Hned v pondělí ráno jsme vám volali, s alternativou jiné krmítkové směsy, tu jste odmítl, s tím, že chcete objednanou, sdělili jsme Vám, že krmítkovou směs neprodleně objednáváme u dodavatele, což se stalo, bohužel dopravce nebyl schopen zboží dodat do čtvrtka a zboží přišlo až v pondělí, za toto se vám ještě jednou omlouváme.

Přišel pozdě a mohli by ktomu dávat ten zavrtavaci držák a ne tu tičku

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, držák jste si bohužel neobjednal a není součástí balení, tento deštník také nabízíme ve výhodném setu právě s držákem deštníku.

Objednávku jsem zrušil jelikož přepravní služba mi nebyla schopna doručit.

• Obchod zboží které jsem si objednal nemá!
    • Zboží které nabízí, nemají na skladě.

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, zboží které jste si objednal bylo skladem u dodavatele, dodavatel bohužel zboží ten samý den vyprodal, nabídli jsme vám alternativu tu jste nechtěl, za nepříjemnost se omlouváme.

• nemužete platit platebni kartou
    • na bobírku zaplatíte vice i když mate dopravu zdarma

Kdyby nebyla v deštníku podřenina(kde se schází na středu dráty) a vedle 2-3mm dirka tak bych byl spokojen.Nechápu,přes výstupní kontrolu výrobce a doufám i v Aqazoně(ppl) se může toto přihodit!!!!!!!!!!

Reakce obchodu Aquazona.cz

Expedované zboží samozřejmě kontrolujeme, nicméně k poškození může dojít i během přepravy kurýrní službou PPL, zboží vám samozřejmě vyměníme za nové nepoškozené.

Obchod píše že je zboží skladem a po týdnu dají vědět že vlastně ani skladem nemají a mít nebudou, NEDOPORUČUJI !!!!

Reakce obchodu Aquazona.cz

volali jsme vám následující den, že vámi vybrané zboží (náhradní košík do praku) není skladem. Na případné změny v objednávkách reagujeme vždy tentýž nebo následující pracovní den, tak aby zásilka byla upravena a odeslána co nejdříve.

• Neochota, balik mam dele nez týden objednaný a neprisel mi ani email o odeslani, nezvedaji telefon neodppvidaji na email. Uz si nikdy nic nekoupim z tohoto obchodu. Člověk na to čeká ze to ma dárek a ono nic!

Reakce obchodu Aquazona.cz

Dobrý den, od vytvoření vaší objednávky jsme vám několikrát denně volali, že jedna položka z vaší objednávky není skladem a chtěli jsme vám nabídnout alternativu. Bohužel jsme se Vám nedovolali. Takto postupujeme vždy, že obratem voláme zákazníkovi, když něco není, nebo když je nějaký problém.

na eshopu nadále uvádíte dostupnost navijáku Ryobi arctica skladem 5 kusů,obchod mi volal že mají pouze jeden kus,to je ze strany eshopu velmi nekvalitní služba.

Za nedodané zboží sleva 10% na další nákup??? 10% slevu dnes dostanete téměř všude. Chtěl jsem zboží které jste nabízely za uvedenou cenu. Jestli došlo k omylu a někdo z vašich zaměstnanců uvedl na e-shop jinou cenu než je reálná cena. Tak to je věcí toho zaměstnance a ne moje. Na jiných e-shopech se při podobných chybách zachovaly 100% lépe.