Rychlá domluva, výborný stav macbooku . Skvělý přístup personálu

• Rychlá domluva skrze inzertní server
    • Příjemná komunikace

Moc milý zaměstanci, nechali mě vyzkoušet si počítač, nabídli mi pomoc odnést iMac do auta, ale jsem přeci silná nezávislá žena. DOPORUČUJI

Po domluvě jsem zakoupil a vyzvedl Macbook na prodejně i mimo prac. dobu, zařízení v perfektním stavu přesně podle inzerátu a prodejce byl velice ochotný.

Vše v naprostém pořádku.

komunikace výborná, vstřícnost, ochota poskytnout potřebné informace

Vynikající zkušenost ⭐️ Při výběru MacBook nechala jsem se poradit a jsem z toho nadšena, nic mi nevnucovali, poradili mi z ohledem na můj požadavek (také i finanční) jsem absolutně spokojena, všechno funguje jak má, a je to už skoro půl roku Je vidět že majitel obchodu AppleTRH má rad to co děla, a je na svém místě - je to odborník. Moc díky)

• Zboží ve výborném stavu
    • Perfektní podpora pro přechod za starého ntb
    • vysoká odborná znalost

• Kvaltní a prověřený ntb
    • Dobrá cena

Dal jsem na kladné recenze a musím souhlasit, macbook air 13 dorazil v luxusnim stavu, pečlivě zabalený a zatím vše plně funkční.

• Ochota

• Skvělá komunikace, neuvěřitelně ochotný personál

• Příjemný personál
    • Férové jednání
    • Ochota

S nákupem jsem byl naprosto spokojený, bohužel mi produkt nevyhovoval a tak jsem ho vracel, ale i s vrácením nebyl nejmenší problém.

• Rychlé, seriozní a příjemné jednání

• ochota
    • profesionalita
    • vstřícné jednání

• Dostupnost MHD, výborná obsluha prodejny.

• jen pozitiva

Perfektni domluva, velmi prijemne jednani. Slecna absultne v obraze i co se tykalo technickych zalezitosti a parametru. Zbozi perfektne pripraveno. Rychlost blesku.

• Slečna mi se vším poradila, šla jsem si s obavami pro svůj první MacBook s tím, že nevím nic a vše bylo bez problémů, vstřícná, ochotná, super!

• Skvělý obchod.

Rychle a příjemné jednani.Výhodné umístění prodejny. Výhodný nakup.

Perfektní obchod

• ceny