• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 2 týdny

• rychlá a příjemná komunikace
    • přehledný web
    • záruka 1 rok

Ze začátku jsem váhal, mám-li si objednat zboží z druhé ruky. Po 14 dnech váhání jsem si objednal Macbook Pro se zárukou na 1 rok. Zboží přišlo hned druhý den pečlivě zabalené. Komunikace s obchodem byla příjemná. Mohl jsem konzultovat i nějaké programové záležitosti (Parallels, Windows atd.). S nákupem jsem velmi spokojený. Obchod jednoznačně doporučuji.

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 1 měsícem

S nakupem jsem spokojena. Macbook jako novy za krasnou cenu:)

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 1 měsícem

• výborná komunikace
    • kvalitní zboží
    • záruka 12 měsíců
    • pěkná a dostupná pobočka
  • nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 2 měsíci

• Vyborne a vstricne jednani
  • nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 2 měsíci

• Výborná komunikace a domluva s obchodem
    • Vše proběhlo tak, jak bylo domluveno telefonicky
    • nevím o ničem

• Osobní přístup
    • Vždy nejlepší nabídka pro mě v poměru cena/výkon
  • nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 3 měsíci

• Ochotna obsluha a vzorna komunikace.

Reakce obchodu AppleTRH.cz

Jsme rádí, že jste spokojen! Děkujeme za kladné hodnocení. Velice si toho vážíme!

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 3 měsíci

• Obrovská ochota slečny na pobočce
    • rezervace zboží
    • skvělá dohoda
    • výborná cena při výkupu mého starého macbooku air, díky protiúčtu
    • skvělé prostředí pobočky
    • naprosto skvělé stroje k prodeji. Můj je dokonalý
    • Vše vysvětleno, popsáno, komunikováno přes telefon

Obchod je naprosto dokonalý. Skvělý přístup a ochota vše vysvětlit i přes telefon. Popsat zařízení, odpovědět na blbé otázky. děkuji za to, že jsem vás našel .) Rozhodně doporučuji. K Macbooku jsem dostal nabíječku...úplně novou, v novém origo balení i s kabelem. Teď už si jen užívám svůj nový stroj.

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 3 měsíci

• Poměrně velká nabídka, vstřícný přístup, slušná cena, možnost platby kartou
    • Místo není příliš důvěryhodné, stav obchodu také nic moc, uvítal bych větší transparentnost při prodeji "ojetin". Takto musím obchodu prostě věřit, že počítače nejsou kradené.
    • Nejsou plátci DPH.

Celkově ale slušná koupě. Pokud nemáte na nový Apple stroj, doporučuji se alespoň podívat na nabídku.

Reakce obchodu AppleTRH.cz

Jsme rádí, že jste spokojen! Děkujeme za kladné hodnocení. Velice si toho vážíme a budeme se snažit napravit naše nedostatky.

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 4 měsíci

• Rychlost, velky vyber v kamenne prodejne

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 5 měsíci

• Skvela komunikace a okamzite dodani

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 5 měsíci

Excellent service, good variety of items at the store

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 6 měsíci

Výborný přístup a snaha vyjít zákazníkovi co nejvíce vstříc. Mohu s klidným svědomím doporučit.

• Příjemné jednání se zájmem
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Vše bez problémů
    • Maximální spokojenost

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 6 měsíci

• Zbozi dorazilo v poradku a rychle. Macbook funguje perfektne a jeste k tomu ma pul roku zaruku, co se u pouziteho zbozi hodi.

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 6 měsíci

• Nabídka zboží, pristup.

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 7 měsíci

• vstřícná komunikace

Reakce obchodu AppleTRH.cz

Jsme rádí, že jste spokojen/á! Děkujeme za kladné hodnocení. Velice si toho vážíme!

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 7 měsíci

• prodejce není plátcem DPH

Při nákupu přímo v místě prodeje jsem na cenovkách u zboží nenašel informaci, že prodejce není plátcem DPH. Při samotné koupi mě na tuto skutečnost prodejce neupozornil, přestože jsem fakturu nechal vystavit na firmu. Bohužel jsem si toho všiml až při předání dokladu účetní. Nákup pro mě tak v daný okamžik nebyl výhodný, mohl jsem koupit Mac nový za téměř stejných podmínek. Skutečnost jsem na místě reklamoval dva dny po nákupu (nejsem z Prahy). Byl jsem odmítnut s odůvodněním, že pokud zboží nevykazuje vadu, nelze jej vrátit. A na skutečnost ohledně DPH není prodejce povinen upozornit a doklad jsem dostal k nahlédnutí před zaplacením (pravda, ale tato skutečnost je na dokladu uvedena velmi "decentně"). Na e-shopu je to prý u zboží uvedeno, já byl ovšem fyzicky na prodejně, ne na e-shopu. Prodejce se slíbil ještě ozvat s určitým návrhem řešení, ale neozval Finále? jsem rád, že počítač mám. Pocit z nákupu? Slušně formulováno, velmi rozpačitý, zklamání.

Reakce obchodu AppleTRH.cz

Jsme radí, že jste spokojen s počítačem od nás!

Zároveň je nám líto Vaší situace.
    Nejsme povinní kupujícího upozorňovat o skutečnosti, že nejsme plátci DPH. V případě že to kupujícího opravdu zajímá, má vždy možnost se zeptat prodejce. O tom že nejsme plátci DPH se také zmiňujeme na webových stránkách a přímo na faktuře(rozměr písma 14) hned po našem IČ.
    Bohužel nemůžete vrátit počítač jen z důvodu, že jste si našel výhodnější variantu.

• nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 8 měsíci

• Prodejna je na dobře dostupném místě a zákazník si může všechny počítače důkladně prohlédnout a vyzkoušet.
    • Počítač jsem si přišel vyzvednout na prodejnu. Na místě jsem zjistil, že má maďarskou klávesnici (což nebylo na webu uvedeno a je hodně odlišná) a podivné škrábnutí na obrazovce (bylo sice malé, ale při cenách počítačů Apple je i malé škrábnutí zásadní vada). Vzal jsem si proto jiný kus, který jsem si na místě pečlivě zkontroloval. Pokud by mi býval byl doručen původní kus, rozhodně bych jej musel vrátit.
  • nakoupil v obchodě AppleTRH.cz před 8 měsíci

Telefonicky jsem se s obchodem spojil v sobotu půl hodiny před zavřením slečna se ochotně nabídla, že počká než přijedu i po zavírací době.
    Vše mi ukázala popsala a řekla jak se věci mají.
    Celkově jsem spokojený jak s koupí tak i s následující komunikací pracovníku ohledně produktu.
    Rozhodně doporučují.

Reakce obchodu AppleTRH.cz

Jsme rádí, že jste spokojen!
    Děkujeme za kladné hodnocení.
    Velice si toho vážíme!