• dostal jsem i obal ☺

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní hodnocení. Pevně věříme, že i při dalším nákupu budete s naším obchodem spokojen.

• rychlost, dobré ceny

bezva, akorát objednaný díl na iPhone 4S měl jinej rozměr než originál

Tým e-shopu AppleParts.cz

Ohledně Vaší reakce na rozměr daného dílu, nevím jaký díl jste si objednal,ale pro vyřešení Vašeho problému,Vám radí poradíme,na čísle +420 481 050 057 nebo prosím napište na e-mail:[email protected]

• Mam to,co potrebuji

Nabídka potřebných komponent
    Dobré ceny
    Rychlá dodávka

Tým e-shopu AppleParts.cz

Pri komunikaci prezentovali vyrobek jako original Apple. Bohuzel se jednalo pouze o neoriginalni dil. Viditelny svetelny bod na displeji. Pomala odezva dotykoveho ovladani.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a za upřímné hodnocení. Pevně věříme, že při dalším nákupu budete s naším obchodem spokojen. Budeme se snažit chybu napravit.

• - ceny
    • - dodací lhůta
    • - k zadnímu krytu zdarma pouzdro + nářadí
    • - výběr dopravy

Kupoval jsem zde 2x kryt na ip4s z toho jeden praskl ani nevím jak a druhý vydržel celkem dlouho... asi ne každý kus bude tak kvalitní, ale za tu cenu si jich koupim radši víc než abych si koupil 7x dražší originál...

Tým e-shopu AppleParts.cz

bezproblémový průběh celé objednávky. Doporučuji. :)

• Opravdu nevim. Dost blbe polozena otazka
    • Nabizi nekvalitni a neorigdinalni zbozi

Nakoupil jsem zadni kryt pro iphone 4s. Uz od pohledu bylo zrejme ze kryt neni originalni. Po vymene vydržel asi tydn a pak hned praskl, bez jakehokoli padu, jen oprenim o prodejni pult v kapse. Takze dily na iphone z tohoto obchodu nedoporucuji. Je to vyhozeni penez. Krasne ze dostanete zadni obal na telefon zdarma, a prave asi za timto ucelem. I prodejce vi, jaky je to šmejd.

Tým e-shopu AppleParts.cz

• možnost si objednávané zboží prohlédnout,
    • rychlé odbavení a odeslání
    • Váš obchod doporučuji, ale vybráním zásilkové služby PPL jsem nebyla vůbec spokojena. Zboží mě nedodali a po velkých nesrovnalostech, řidič se choval nepřiměřeně a řekla bych až drze (nezajímá mě to, už vykládám ve skladu a nevím, kde to je , já jsem z Tachova a ne z Plzně) jsem si musela balíček vyzvednout ve skladu sama, i když jsem zaplatila za doručení na adresu.

obchod nemá chybu, byla jsem velmi spokojena. Jen při příští objednávce zvolím jiný způsob doručení

• Přehlednost stránky, velká nabidka
    • Nedostatek zboží

Nijak dobře

Tým e-shopu AppleParts.cz

Byl jsem velice spokojen s kvalitou zboží vůči ceně!!! A celkově velice dobrá komunice a informovanost ze strany obchodu.
    Můžu jen doporučit!!!

Tým e-shopu AppleParts.cz

• skvělá sada šroubováčků k výměně

Tým e-shopu AppleParts.cz

• Perfektní servis, navíc jsem dostal k objednanému zadnímu krytu Iphonu pouzdro na telefon zdarma. Maximální spokojenost!

Tým e-shopu AppleParts.cz

• špatná komunikace se zákazníky, nekvalitní zboží,

Tým e-shopu AppleParts.cz

• neskutečná rychlost dodání :-)

Doporučuji na 100% a děkuji za dáreček v podobě ochranného zadního krytu :-)

• Velký výběr sortimentu
    • -