• Vůbec nic!
    • Objednal jsem si 5.10.2017 osazený displej pro iPhone 5S, který byl SKLADEM na appleparts.cz, vše probíhalo jak má, odeslal jsem objednávku a krátce poté mi přišel email o objednání zboží. Samozřejmě na dodání spěchám, protože telefon používám pro podnikání ale kde nic tu nic, nic se nedělo. Po pěti dnech volám na zákaznickou linku. Po deseti minutách vyzvánění mi to zvedla operátorka, která mi sdělila, že vlastně moje objednávka neexistuje, protože jejich stránka migrovala na doménu www.phonelevel.eu ( myslím si, že z důvodu negativních recenzí na appleparts.cz ). Takže bych na displej čekal marně, displej by nedorazil a bez upozornění. Zeptal jsem se operátorky, za jak dlouho mi tedy osazený displej mohou poslat na mou adresu. Operátorka mi skrze zuby procedila, že displej, který byl skladem vlastně skladem není a dorazí až za dva měsíce!!!!! Proto jsem se jí zeptal kde můžu zrušit objednávku, na to mi odpověděla, že vlastně zrušená je kvůli té migraci.
    • Opravdu skvělí přístup! Vážně nedoporučuji!

Nedoporučuji, NE! NE! NE!

• snad jen pěkný eshop
    • nekomunikace zákaznického servisu
    • neaktualizovaná dostupnost zboží
    • zákaznickou linku pracovník zvedne tak na šestý pokus

dnes je 21.9. a zboží jsem si objednal 6.9. po týdnu jsem volal na zák. linku, kde se mi povedlo spojit se s praconíkem až na 3. pokus, přičemž mi bylo sděleno, že mnou objednané zboží není na skladě (žádné předchozí informování že moje zboží nemaji). je to už třietí týden a stále nic..dnes jsem opět volal jak to vypadá, slečna řekla že neví a že se za chviličku ozve jakmile to zjistí...čekal jsem hodinu a bylo mi sděleno že to tedy jako maji a že mi to pošlou.. zítra to má přijít..uvidíme, info doplnim!

• Přehledný e-shop v pěkném designu
    • Amatréský přístup a označení dostupnosti zboží na e-shopu

31.7. objednán ND, který nutně potřebuji k opravě telefonu a který byl označen jako "SKLADEM". Do dnes, t.j. 11.8.2017 (i přes průběžnou urgenci) ND nedorazil. Po telefonu mi bylo sděleno, že ND přijde cca. za měsíc. Při navštěvě podobčky a dotazu na zboží (před objednávkou) byla servisním technikem nabídnuta oprava telefonu, tedy požadovaný ND pravděpodobně mají, ale nechtějí prodat.

Trošku zmateně uvedená dostupnost zboží

• ceny
    • rychlé jednání

k zakoupenému zboží přidali i pěkný dárek,zboží dorazilo v pořádku a v čas, obchod doporučuji.

• doprava PPL, kvalita, vyběr
    • platba na ucet - dodani skoro za tyden

Takze doporucuji. Jen pozor, platba na bankovni ucet hooooooodne prodlouzuje obdrzeni zbozi

Tým e-shopu AppleParts.cz

Zboží dorazilo v pořádku, komunikace 100% ale zboží nefunguje jak má, jistě se ale nejedná o chybu prodejce, zboží budu reklamovat.

Reakce obchodu Apple Parts CZ

Vážený zákazníku, moc děkujeme za pozitivní hodnocení a velice nás těší Vaše spokojenost. Mrzí nás, že díl nefunguje tak, jak má. Reklamaci vyřídíme v co nejkratším termínu.

Tým e-shopu AppleParts.cz

• Poslali kryt na zelefon zdarma
    • Nemeli skladem objednane datove kabely ani naradi avizovane jako darek zdarma

Tým e-shopu AppleParts.cz

Vše proběhlo naprosto v pořádku, originální náhradní díl který jsem zakoupil funguje bez problému.

Tým e-shopu AppleParts.cz

• dobrá domluva, servisní činnost
    • zlepšit aktualizaci dostupnosti

Doporučuji, solidní obchod, dobrá komunikace, vrátím se tam

Tým e-shopu AppleParts.cz

• Originální i neoriginální díly za super cenu. Rychlost vyřízení. Dobrá komunikace

Jen samé doporučení.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a pozitivní hodnocení. Pevně věříme, že i při dalším nákupu budete s naším obchodem spokojen.

• Rychly dodej
    • Zadne

Tým e-shopu AppleParts.cz

• Je levný a až na poslední obědnávku o rychlí
    • Dovoz věci

Mají přehledný stránky s příjemnými cenami

Tým e-shopu AppleParts.cz

Objednal jsem originalni baterii a do dnesniho dne nedorazila

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši objednávku a za upřímné hodnocení. Pevně věříme, že při dalším nákupu budete s naším obchodem spokojen. Budeme se snažit chybu napravit.

Tým e-shopu AppleParts.cz

• Dostupnost náhradních dílů.
    • Nejsem si jistý, jestli objednaný originální díl, byl opravdu originální.Nemám srovnání, ale v porovnání se zpracováním měněného dílu, o tom dost pochybuji.

Kdo chce ušetřit a opravu si udělat sám, je tu možnost.

PPL katastrofa!

Tým e-shopu AppleParts.cz

Vše proběhlo v rychlosti a naprosto v poořádku...zboží skvěle zaaleno....

Tým e-shopu AppleParts.cz

• Trošku by to chtělo zamkat na stránkách. A popisu zboží.

• Rychlost a cena

Tým e-shopu AppleParts.cz

• nabídka zboží, které je jinde nedostupné