• Vazne komunikace i doručení. Uz nikdy víc. Email o stavu objednávky žádný, když volam, tak pani neprijemna. Po slibenem terminu stále nic, jen arogantní odpověď na mail.

• dlouhé čekání
    • nakonec po týdnu informace o tom, že zboží není skladem
    • nemohl jsem se dovolat na infolinku

Chápu, že zboží není skladem a nemůže být doručeno, stane se. Ale tím pádem, proč je v objednávce napsáno, že všechny objednávky budou vyřízeny do následujícího pracovního dne, když mi až po týdnu přijde e-mail, že zboží není skladem a objednávka byla stornována. Chtěl jsem jídlo pro syna co nejdříve (nejlépe do druhého či třetího dne), proto jsem zvolil tento obchod. Když se tři dny nic nedělo, zkoušel jsem i volat na infolinku uvedenou v mailu, kde nikdo telefon nezvedal. Za mě zklamání. Myslím, že když se do objednávek napíše, že všechny objednávky budou řešeny nejpozději následující pracovní den, tak že mi informace o tom, že zboží není skladem, mohla přijít opravdu následující den a ne po týdnu.

• - dlouhá dodací doba
    • - nereagují na telefon

Objednávku jsem byl bohužel nucen zrušit, důvodem byla dlouhá dodací doba u zboží, které bylo skladem a hlavně to, že jsem se nemohl do obchodu dovolat. Po zrušení objednávky přišlo sdělení, že čekali na zboží od dodavatele. To se stát může, ale komunikace je základ.

Docela dlouha dodaci doba, neni to poprve. Zbozi sice vyexpeduji celkem rychle, ale v utery jej odeslali a ted v nedeli jej jeste nemam. Kde je chyba?

• Doručení na výdejní místo trvalo dlouho. I přes informaci, že se balíček právě vydal na výdejní místo trvala jeho cesta ještě více než dva dny.

• Cena za výrobek +54% vůči lékárně.

• dobré ceny
    • výběr sortimentu

zboží objednáno před 8 dny a na to, že mají na stránkách uvedeno skladem a zboží nikde, tak jsem docela zklamán, příště budu zvažovat jinou alternativu než čekat a čekat...

• Nebyl jsem upozornen ze zboží se do prodejny dostane až za týden od objednání

• Dlouhá dodací lhůta, zboží dosud nedorazilo. Už je to přes týden.
  • Obchod nabízí zboží, které nemá. Po dvou dnech oznámí, že zboží vlastně není na skladě. Dost neseriózní jednání. A to bez omluvy.

• Nemůžete po mě chtít hodnocení, když jsem oznámení o vyzvednuti zboží vůbec ještě nedostala,objednala jsem 26.5.,a teď je 2.6.22.
    • -

MOC MALA

Dlouhá doba doručení 10dní?

Z obchodu nemám ani šest dnů po nákupu absolutně žádnou zprávu a zboží stále nedorazilo.

• jiz 6 dni cekam na objednane zbozi a jeste nedorazilo.spatna vyzitka!

Je to týden a zboží dosud nedorazilo

Týden od objednání a zboží stále nemám

Týden doba dodání a objednávka nebyla kompletní.

• Dobrá cena
    • Jako "dárek" jsem dostala výherní kupón na hru Rondo, což vás jen obere o čas a je to beztak takový polopodfuk (nevyhrajete "něco", ale jen slevu na "něco"). Myslím, že poslání lékáren by měla být podpora zdravého životního stylu a ne podpora tohoto typu aktivit.

Příště podpořím lékárnu se zdravou vizí, byť za dražší peníze.

• velký výběr homeopatik za dobrou cenu
    • Dlouhá dodací lhůta.
    • Obchod nekomunikuje, nezvedá telefony, ani neodpovídá na e-maily.
    • Dřív jsem s tímto obchodem neměla problém, ale poslední dobou je to hrůza