• Vše v pořádku, poklop vyroben přesně dle mých požadavků

• Rychlé dodaní
    • Kvalita výrobku

• Perfektní komunikace a jednání

Naprostá spokojenost,rychlost,vstřícnost.
    Měli jsme v plánu vyzvednout si nástavec při cestě do Prahy, ale pán byl rychlejší a sám se nabídl, že bude mít cestu kolem a objednávku nám doručil.
    Komunikace,zboží,cenu vše chválím na 1čku.
    Ještě jednou díky

• Perfektní domluva a přístup

• Super komunikace a vše klaplo, jak bylo domluveno!!!

Reakce obchodu www.apoplast.cz

Jsme rádi, že jste spokojen . . . :-)

• Nadstandardni rychlost dodáni
    • Pohotová komunikace
    • Vstřicné jednáni
    • Závoz zboži i o víkendu
    • Naprostá spokojenost

Reakce obchodu www.apoplast.cz

Velké dík za Vaší recenzi na obchod ApoPlast.cz . . .

doprava v ceně

Dodání je trochu pomalé,až když jsem volala kdy to bude dodané tak se to hnulo.Jinak to zatím nemáme rozbalené ale jak nam to firma dnes nainstaluje,dám vědět.

• Fantastická ochota a flexibilita

Ochota a kvalita v takové míře, jaká se dnes málokdy uvidí. Zboží doručeno v neděli (mluví samo za sebe). Velice příjemný a profesionální přístup ze strany pana Dohnala.

Reakce obchodu www.apoplast.cz

Velice nás těší, děkujeme za Vaše zmínění zde . . .

Dlouhodobá spolupráce a spokojenost.

:-)

Téměř měsíc zpoždění oproti plánovanému termínu dodání. Reakce obchodu "sorry, no."
    Už bych si tam nikdy nic neobjednal.

Reakce obchodu www.apoplast.cz

je docela škoda, že v dnešní době zpětná vazba od spokojeného zákazníka bohužel z 95% není vůbec žádná, ale naproti tomu nespokojený zákazník ten se tu projeví ze sta procent.
    Ohledně termínu dodání jste byl informován hned druhý den po objednávce telefonicky, že nebude v našich silách Vám nádrž dodat v uvedených šesti dnech, ale že se bude jednat cca o tři týdny ve vašem případě.
    "Téměř do měsíce" jste nádrž již obdržel tak je neadekvátní použít stejný termín ve spojitosti se zpožděním !

• Dodací lhůta se neshoduje s dobou uváděnou v eshopu.

Reakce obchodu www.apoplast.cz

vysvětlení o kterém jste byl informován telefonicky ihned po objednání je, že jelikož se jedná o sézónní zboží, které se prodává hlavně v měsících červenec a srpen kdy se nahromadí vícero objednávek v současnou chvíli vlivem toho se každoročně stává, že v tyto měsíce jsme opravdu s dodáním ve skluzu.
    Věříme, že tento týden až Vám nádrž doručíme tak budete moci také ohodnotit kvalitu a zpracování finálního produktu, které by přeci mělo v hodnocení hrát hlavní roli a poté jej zde třeba také doplníte.

Firma na stránkách neuvádí pravdivé informace.
    Přes “rychlý dotaz ke zboží” jsem byl ujištěn že jímku stihnou vyrobit( na stránkách uvádějí 4-6 dnů) jak potřebuji a že dokonce doručují i o víkendu. Na základě těchto informací jsem si jímku objednal a zaplatil předem.
    Po sléze jsem tam telefonoval a bylo mi řečeno, že ani náhodou, že jímku nezačnou vyrábět dřív než za dva možná tři týdny a že o víkendu se tam nikdo nepotáhne.
    Včera po osmnácti dnech od objednávky mi bylo řečeno že jímka je vyrobená ale neví kdy mi ji dovezou, protože přeci nepojedou s nenaplněným autem. Chvástají se dopravou zdarma u produktu za desetitisíce, zcela nezaplněné auto nemá být můj problém.
    Každá další komunikace s touto firmou mi jen dokazuje o jakou neprofesionalitu se jedná.
    Takové jednání mi ze zkušenosti vypovídá o tom, že se firma neštítí nekalích praktik a už nikdy víc nechci mít nic společného s firmou apoplast. Doporučovat určitě nebudu, pouze varovat.

Reakce obchodu www.apoplast.cz

k Vaší reakci která je sepsána ůčelně co nejvíce poškodit dobré jméno a nemá smysl se k tomu vůbec vyjadřovat, protože celý ten odstavec je sepsán cíleně založený na jednom aspektu a tím je, že jste nádrž nedostal za 6 dnů, ale za 14 dnů o čemž jste věděl, protože jste o tom byl ihned po objednání telefonicky informován.
    Akorád můžete pro náhodné čtenáře vysvětlit co konkrétně jsou nekalé praktiky a před čím chcete varovat?
    A také tu chybí Vaše ohodnocení dodané nádrže tak jak jste si jí nakonfiguroval ta je alespoń v pořádku?

Jednání na odborné úrovni, vyrobili jediný kus v atypických rozměrech.

Reakce obchodu www.apoplast.cz

Děkujeme, že jste si vzpomněl a hodnocení jste zde uvedl.

• ochota, rychlé dodání

Reakce obchodu www.apoplast.cz

Děkujeme, že jste si udělal chvíli vyjádřil Vaší spokojenost.

• rychlé jednání a ochota, vše proběhlo dobře

Reakce obchodu www.apoplast.cz

Děkujeme, jsme rádi vážíme si toho....

• Slušnost jednání.

Zboží doručeno v pořádku. Nebyl problém, doprava po dohodě byla o týden přesunuta, ale byl dodržen náhradní termín. Slušné jednání a předání výrobku bez závad a byla ochota při vykládce. Děkuji a doporučuji.

Také děkujeme....

• výborná komunikace

:-)

• skvělé jednání

Reakce obchodu www.apoplast.cz

Jsme rádi a děkujeme..... :-)