• Optimální sortiment se zahrnutím i špičkových kamer, které jinde nejsou nabízeny.
    • Velmi rychlé dodání
    • V případě reklamace snaha vyhovět k zákazníkově spokojenosti.

Prostě perfektní obchod!

Reakce obchodu Apexis.cz

Děkujeme pane Úlehla za tuto hezkou recenzi.

Ještě více nás těší, že tato reference je od pracovníka a experta z TUV SUD Czech s.r.o. a TUV CZECH Auto CZ s.r.o. .

Většina spokojených zákazníků nemá potřebu hodnotit. tedy přestože máme více jak 26 tisíc kusů vyřízených objednávek za 15let, tak recenzí zde máme jen pár. Pokud je zákazník s čímkoliv nespokojený, hodnotí vždy. Při spokojenosti hodnotí kladně 1 z 100. Reklamní agenturu si na generování recenzí jako ostatní nenajímáme.

Ještě jednou děkujeme.

Ing. Václav Turek, APEXIS.cz

• Pomoc s výběrem...

Rychlé doručení a pomoc s výběrem zboží.
    DOPORUČUJI

• velký výběr produktů
    • rychlé vyřízení objednávky
    • ochotný personál
    • chvíli trvá, než se člověk dovolá nebo odpoví na e-mail, ale kdo si počká, ten se dočká :)

Rychlé dodání i vyřízení reklamace, vše OK.

• Bohužel na dotazy obchod nereaguje, což dříve nebývalo.

Reakce obchodu Apexis.cz

recenzi jste přidal 17.11 ale asi jste si nevšiml, že 16.11.2022 odpoledne Vám na dotaz bylo odpovězeno, jak zde v systému také vidíme... . Jsme sice rádi, že nás i tak doporučujete, nicméně je škoda, že jste nepsal že neodpovídáme, když to není pravda.

APEXIS.cz

• Zboží zatím nedorazilo, obchod nekomunikuje.

ID objednávky 22457

Dobrý den pane Osmančík,

- objednávku jste provedl 19.3.2022 , tentýž den Vám bylo zasláno potvrzení
    - u zboží bylo uvedeno dodání do 10-ti pracovních dní
    - dnes je sobota 26.3.2022 tj. 7 dní od objednávky, 5 pracovních dní
    - 5 pracovních dní je méně než 10, klidně se kohokoliv zeptejte, "asi" Vám řekne to samé :-)
    - doručeno bylo 26.3.2023 , tj. 7 dní od objednávky, škoda že se tím nechcete také pochlubit... ;-)

Považujeme tuto recenzi za absurdní ze strany zákazníka a zcela nerelevantní. Mrzí nás, že nechcete respektovat domluvené termíny dodání a ještě je Vás telefon nedostupný...

Apexis.cz

• Poskytnutí odborné konzultace k produktu

• komunikace
    • dodací lhůta

5.2. proběhla objednávka, dnes 15.2 stále nic. Komunikace žádná, jediné info byl automaticky vygenerovaný mail při objednání. Zboží bylo při objednání označeno "na skladě" a stále taky tak označeno je, nevím kde je problém.

Reakce obchodu Apexis.cz

recenzi jste nám udělil 15.2.2021. Od 10.2.2021 máte k vyzvednutí na Zásilkovně zboží

printscreen zde

SMS i email o vyzvednutí Vám byl zaslán Zásilkovnou a nebylo na něj nijak reagováno dne 10. 02. 2021.

Máme za to, že by bylo vhodnější místo psaní negativních recenzí prodejci si zboží pokud o něj máte zájem vyzvednout. To znamená zaplatit a dojít si pro něj na výdejní místo. Prodejce to za Vás "bohužel" udělat nemůže.

Děkujeme za pochopení.

Ing. Václav Turek

• Po objednání nulová komunikace
    • Nenapsali ani kdy by bylo možné zboží obdržet

Vážený pane Přichystal (Zemědělské družstvo Haňovice),

E-mail: [email protected]
    Telefon: 776009018

e-mailem jste byl několikrát upozorněn. Bohužel s e-mailovou komunikací příliš "nekamarádíte" a máte obavu "aby jsem Vám do počítače nedostal vir" jak jste nám řekl do telefonu. Dostupnost zboží 10 dní je a byla uvedena na e-shopu a přišla i e-mailem. Recenze udělena 7-mý den od objednávky. Telefon jste nezvedal a když jste po několika dnech zvedl, vynadal jste nám, že nemáte čas - musíte "krmit dobytek" a nemáte čas řešit objednávku. Bohužel více pro Vás udělat nemůžeme.

Pěkný den.
    Ing. Václav Turek

• Kvalita

• Naprostá spokojenost ,výborná komunikace +rychlé dodání

nic

• Nabídka IP kamer

Za mě osobně eshop, který velice rychle dodal zboží, které splňovalo udávané parametry. Co víc člověk potřebuje?

sice jsem zboží neobjednal,ale mají poctivý přístup.
    Josef

Reakce obchodu Apexis.cz

objednávku jste zrušil, přesto jsme rádi, že jste nám zanechal přízeň.

Ing. Vaclav Turek

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Super komunikace a ochota

cena, rychlost dodání

• jednání obchodu je katastrofální udělají z vás pomalu nesvéprávného člověka,ponižování a urážky.Tento obchod nikdy víc

Dobrý den pane Lipnere z Pohořelic,

bohužel, pokud máte potřebu s námi (asi opilý) komunikovat ve 4:38 ráno, kdy jako omítkář vstáváte a ještě při tom vyhrožujete "žalobami", jste zákazníkem o kterého nemáme zájem . Opravdu Vás nechceme urážet, ale doporučujeme Vaše osobnostní/psychické problémy s čímkoliv řešit jinde.

Věříme, že nás pochopí i ostatní.

Dyrka, ELETUR s.r.o.