výborná komunikace, ochota a rychlé dodání

• Zboží dorazilo v polovičním množství, zbytek nedorazil
    • Denali ani sms, ani e-mailem vedet, že odesílají nákup

Obchod nereaguje. Nedostupný telefon. Odeslal email, že mi zásilka byla odeslána a druhý den bude doručena. Po třech dnech jsem zjistila, že nebyla zásilka vůbec předána přepravci.
    Odstupuji od objednávky a požaduji vrácení peněz.

• Ve finále jsem byla moc mile překvapená, že dokázali dodat nedodané zboží i s omluvou. Vypadá to, že špatné období zdárně překonali, nezabalili to a držím palce, ať se daří!!!
    • Bohužel problémy s dílčími dodávkami v průběhu, ale již vyřešeno.

Ano, problémy byly, nicméně si cením toho, že nakonec vše vyřešeno a dodáno. Do problémů se firma dostane snadno, z problémů se vyhrabat jde podstatně hůř. O to víc si cením toho, že se s tím dokázali poprat a neodeslal to koncový zákazník.

pastelky jsou super, a ještě dostala dárek za to velké díky!!!

• Objednala jsem si obal o rozměru 35 cm a průměr je pouze 29 cm. Takže mi je k ničemu.

• Už před lety jsem pořídil odolný kufr od APENO a doteď mi skvěle slouží.

• Velice příjemné a rychlé jednání pána Krause.Moc děkuji.

• Nejlepsi ceny, vse skladem a velmi rychle doriceni

Velice vstricny a profesionalni pristup. Velmi prijemna spoluprace.

Zboží bylo perfektně zabalené, vše přišlo v naprostém pořádku.

• Absolutni nekomunikace, na zbozi cekam pul roku, nikde. Dovolili si stornovat mou objednavku a penize mi nevratili! Vyhnete se teto pochybne firme obloukem.

Podame trestni oznameni. Ozvete se poskození na [email protected] - okradenych je spousta!!

• Nezvedají telefon, nekomunikují přes mail, zboží nedorazilo a je již zaplacené!!!

• zboží skladem, které avizují že budou ihned expedovat, už týden a půl nedorazilo a ani nemám žádné info.
    • Mobil nezvedají celý den.
    • Na emaily nereagují obratem a ani v rámci jednoho dne.

Tento e-shop vůbec nereaguje na e-maily ani na telefon. Nedoporučuji uhradit dopředu, protože pak jen čekáte a zboží není dodáno.

Peníze již mají od středy na účtě, zboží údajně skladem. Po připsání peněu údajně do dvou dnů odesílají zboží. Nereagují na e-maily, telefon vyzvání, ale nikdo ho nezvedá, na chat na internetu nikdo neodpovídá. Povedu to přes ČOI, a uvidím, co se dá dělat. NEDOPORUČUJI, podvodný obchod! Ty hvězdičky nejdou vymazat úplně, nedávám ani tu půlku.

• Objednané a zaplacené zboží 13.7. vše skladem. 26.7. objednávka stále nedorazila. Po týdnu, co zboží nedorazilo a x pokusech dovolat se na kontaktní telefon mi bylo slíbeno, že zboží dorazí nejdéle do 5 dní. Termín uplynul, zboží nikde, telefon opět nikdo nezvedá, na online chat s poznámkou "odpovíme okamžitě" také nikdo nereaguje. Rozhodně tento obchod nemohu doporučit.

Nejhorší e-shop, chtějí zaplatit zboží dopředu a pak pošlou místo 10ks ...1ks výrobku a dělají ze je to vyřízené.
    Podvodníci roku!!!

• Hezké zboží
    • Obchod lže
    • Dlouhá dodací lhůta
    • Nekomunikuje

První objednávka z tohoto obchodu proběhla v pořádku,bohužel při druhém objednání už se to neopakovalo.
    Zboží které bylo skladem mám objednané a zaplacené přes dva týdny.
    V pondělí mi bylo slíbeno odeslání zboží a přidělení sledovacího čísla, nestalo se tak dodnes.
    Po přečtení recenzí koukám,že je to taková ta věta co se opakuje asi každému kdo se zázrakem dovolá,protože dnes už se mi ani to nepovedlo.