• Technická podpora

Technická podpora je, podle mých zkušeností, výborná. Z předchozích komunikací s techn. podporou si již nepamatuji na konkrétní jména, ale z té poslední vyzdvihuji přístup pana Radka Paličky, techn. specialisty. Na základě mého dotazu by mi mohl v klidu, co by laikovi, doporučit koupi doplňkového produktu. Sám jsme si na to v podstatě naběhl. Ale to neudělal a navíc mi obsáhlou radou pomohl při řešení mého problému bez dalších investic. Žádná arogance, vlídný přístup. Škoda, že to tak nefunguje všude. Život by byl snazší. Děkuji.

• Bezplatná a rychlá porada i když jsem nic nekoupil.
    • Nezáleží ani tak na ceně(pokud není přemrštěná) jako na přístupu k žádosti o radu

Zatím jsem nic nekoupil ale přidal jsem si obchod do svého seznamu.

• Mám podobné velmi dobré zkušenosti.

Nelze jinak, než doporučit.

• Opravdu se na ně dá spolehnout. Pomůžou s instalací pomocí chytrého programu na dálku a to už beru jako velké plus. Nemusí být pro mě nejlevnější, když mají takové služby.

Doporučuji též všem, kdo chce profesionální přístup.

• velký výběr, specializace
    • poradili mi při problémech s instalací programu
    • jistota legálnosti sw
    • komunikace
    • našel jsem i levnější nabídku

Doporučuji. Když budu potřebovat poradit, vím, že se na ně můžu znovu obrátit.

• Rozumí své práci.
    • Nákup bez obav.
    • Široká výběr.
    • Dokonce i dárky zdarma.

Jsou to opravdu profesionálové, měl jsem zavirovaný počítač a na dálku mi pomohli vše dát znovu do kupy.
    Objednaný NOD mi zaslali skoro hned a ještě se splatností.
    Doporučuji všem.

• Hodně antivirů
    • Poradí když si nemumíte vybrat sami

Kopila jsem si ESET NOD32 a pan technik mi produkt nainstaloval na dálku zdarma. Prostě úžasné, jak se to dá udělat. To jsem neznala.